English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

vysvetli mi nekdo muj sen??

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

vysvetli mi nekdo muj sen??

Zuzanka1
19.10.12
19:22
Reg. před 2016

Dobrý den,
na dnešek se mi zdál sen na který od rána myslím pořád se mi vrací a neustale si ho prehravam... ve snu jsem mela miminko bylo maličke, nadherne a byl to chlapecek... chovala sem ho v naruci a bylo to moc hezky a ja byla moc pysna... miminko jsem mela s mym kamaradem ktereho moc chci ale on me ne... on se ve snu vubec neobjevil akorat vim ze sem pocitala mesice a rikala sem ze je jeho ... mohl by me nekdo vylozit muj sen??co znamena??dekuji Zuzana
 
Inka plaváček
05.02.16
17:52
Nereg.

IP: 37.221.248.*
Jo a můžeš mi říct kdo byla Máří Magdalena?
Mela jsem totiž sen, že se někdo cpal do asi kostela nebo něco podobného. Já se schovala za dveře, byla tam u mamka a nějací cizí lidi. Ona vešla a všichni jako onameni šli za ni do místnosti kde začali chodit kolem dokola a byli jak ocarovani. Ona vypadala jak anděl ale byla zla. Najednou začala říkat jména a dotyčný jakoby padli do mdlob a řekla i jméno mamky, tak jsem zarvala a řekla ji, že si snad dělá srandu, že mamku ne, že ja místo ni. A ona prej co ji tykam tak jsem řekla ježis no a co. A pak jsem se omluvila za to kleni. Nechala mě doprovodit mamku ven a tím jsem ji zachránila. A mamka mi rika vis co ti hrozí? Rikam ano zabijou mě.
No a pak jsme seděli na lavičce někde na náměstí ja a ti lidi co omdleni a ona dávala všem rozkazy a nikdo nic nesmel dělat. Já jsem byla cerna ovce, ptz ja jsem furt byla proti ni. Nakonec to dopadlo nějak zmatene , jedna utekla pro nějakého budhu a pak dva byli najednou mrtvi a ja s někým utekla.
Co to všechno znamena?
 
Dracizena
13.02.16
18:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuzanko, jde o duchovní Dítě... někde si vyčti, co to znamená... nemám čas se dlouze zde rozepisovat... pááá a nebo mi napiš na meil, jsem seznam a nasměruji Tě...
 
anna kociánová
01.03.16
16:51
Nereg.

IP: 188.175.159.*
zachránila jsem ve snu chodce
 
Dracizena
03.03.16
18:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
jsi léčivá forma, pomáhej svým světlem lidem, i třeba těm kolemjdoucím...
 
Hanelka
11.03.16
10:39
Nereg.

IP: 82.99.183.*
v noci se mi zdál, že mi kamarádka řekla, že umřela moje teta.
Dnes dopoledne jsem mluvila se svou matkou a ta mi řekla, že mé spolužačce zemřela matka. Dvě zemřelé-ve snu a v realitě, spolu nemají nic společného, ale obě se znaly a bydlely blízko sebe. Velmi mě to zasáhlo a občas se mi takové věci stávají. to co se mi zdá,potom jakoby přechází do skutečného života, mám pocit jako bych zažívala "déjá vu" , ale nikdy nevím co od toho očekávat a na co se připravit.
 
Dracizena
11.03.16
14:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
VŽDY SE ZA TO, CO OČEKÁVÁŠ, VŽDY SE ZA TO MODLI... Síla myšlenky, některé blížící se děje převrátí a dopad nebude bolet...
 

Dracizena
11.03.16
14:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
VŽDY SE ZA TO, CO OČEKÁVÁŠ, VŽDY SE ZA TO MODLI... Síla myšlenky, některé blížící se děje převrátí a dopad nebude bolet...
 
Janča 23
20.03.16
20:25
Nereg.

IP: 176.74.156.*
Moje nepozornost, hadem škrtící se můj mladší syn ve vode, můj bratr pro něj skočil a následně byl taky škrcen a já se ho snažila vytáhnout zatím co moje matka,otec,sestra a cizí lidé snažili oživit mého syna, staršího syna jsem vydela jen že začátku na prulezce nejspíš v zoo u restaurace kde jsme seděli vzbudila jsem se celá upocena a uplakaná ... Není to poprvé co se mi to zdálo
 
veka91
18.04.16
15:07
Reg.5.4.16

Když se mě zdálo o miminkách, tak se mi narodila krásná zdravá holčička a postižený chlapeček,kterému můj brácha v tom snu zezadu promáčknul hlavu, na druhý den brácha od mého ex byl ve špitále protože ho na stavbě zezadu do hlavy praštila traverza, naštěstí to přežil a za týden mojí kamqarádce na přechodě přejeli jejího přítele byl na místě mrtvý . a říká se že když se ti zdá o zdravém miminku někdo umře. bohužel v mém případě se to tak stalo. a mám tu smůlu že mé sny mě varují před zlými věcmi jen je těžké je rozluštit včas! mám to od dětství od svých 5 let kdy sem přežila autonehodu. a týká se to mých přátel a známých a rodiny... hodně štěstí
 
Marcelína
28.04.16
17:26
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co to znamená, když se mi zdálo o mojí mamince, která už je rok po smrti. Zdálo se mi, že jí pustili z nemocnice domu, že musím jít přihlásit telefon, který jsem po její smrti zrušila.
Děkuji Marcela
 
Dracizena
28.04.16
20:53
Nereg.

IP: 86.49.183.*
MARCELÍNO... NAJDI SI DUCHOVNÍ OČISTNOU CESTU... aby jsi mohla někdy v budoucnu se s maminkou telepaticky domlouvat... Ale k tomu musí být člověk v očistné zóně...
 
Jana...
29.04.16
21:47
Nereg.

IP: 37.48.7.*
Zdavaji se mi podivné sny.A navíc mají souvislost a nebo se plní. Někdy mivam vidiny. Pak někam jdu a splní se.Někdy mě to vážně děsí některé věci kdyby se stali bylo by to hrozné. Jak se to mám naučit používat, aby to mohlo mě. A nedávalo jen další otázky a nebo zle sny?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)