Dnes je sobota, 20.12.2014 / Svátek slaví Dagmar, zítra Natálie.

Věštění z karet - Cikánské karty

zpět

Vyzkoušejte nejznámější výklad na 4 karty.
Není úplně tak srozumitelný, jako ostatní výklady, které tady nabízíme - ale o to více dává prostoru k vlastní interpretaci, na které je klasické vykládání karet postaveno.

Vyberte čtyři karty:
Diskutujte na téma Cikánské karty:
MERLIN
(12.12.14 / 20:28)
O co jde: (otázka nebo problém)
Karta Důstojník

Znamená jak setkání s uniformami, úřady, institucemi či autoritami, tak i vnesení řádu a smyslu pro povinnost do vašeho života. Není vyloučeno, že s tím přijde i určitá částka peněz.
Důstojník
Kněz
To není ono: (otázka, která neodpovídá realitě)
Karta Kněz

Tato karta znamená požehnání všemu, co děláte a také naznačuje vnitřní cestu k poznání, které vám doposud chybělo. Po duchovní stránce budete stoupat výš a výš - počítejte však s tím, že to nebude příliš snadné.
To je ono: (jak se věci mají doopravdy)
Karta Dům

Znamená spolehlivost, stabilitu a harmonii. Naznačuje pevné rodinné svazky a zázemí, ale také vnitřní vyrovnanost. V mezilidských vztazích zaručuje bezpečí a důvěru. Je třeba však rozpoznat správnou míru, abyste se nestali nepřizpůsobivými vůči změnám.
Dům
Peníze
Kam to vede: (jak se bude problém vyvíjet)
Karta Peníze

O nedostatek peněz a materiálních statků nemusíte mít vůbec strach. V blízké době jich budete mít skutečně požehnaně. Karta přináší i notnou dávku štěstí a plní tajná přání. Zkuste být velkorysí k těm, kterým se nedostává a budete mnohonásobně odměněni
Anonym
(11.12.14 / 12:56)
abi ste chcipli vsechnii vi chrapouni vimrdani slak vas veme rakovinkiiii #!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhhhhhhhhh
Anonym dadula
(10.12.14 / 18:56)
Zdravim chci se zeptam mam pritelkyni
Narozena 24.8. 1984 a snazime se odite uz 10mesicu a porad nic tak ma otazka kzni bude sem ou pritelkyne tehotna? Dekuji
Anonym Lunneamora
(01.12.14 / 17:20)
O co jde: (otázka nebo problém)
Karta Smutek

Jste stle úzce spjati s minulostí, která vás tíží a táhne jako kámen dolů, i když byste raději vzlétli vstříc k budoucnosti. Všechny rány nebyly dosud zohjeny, teprve až se tak stane, přijde pocit uvolnění těžkého břemene, které nosíte stále s sebou a zmizí i bolest způsobená vzpomínkami.
Smutek
Nečekaná radost
To není ono: (otázka, která neodpovídá realitě)
Karta Nečekaná radost

Čeká vás hned několik nenadálých překvapení, z nichž budete mít velkou radost, v té nejneočekávanější chvíli. Velice pozitivní a štastná karta.
To je ono: (jak se věci mají doopravdy)
Karta Dopis

V blízké době se dozvíte pozitivní zprávu. Negativní jen vzácně a to pouze jen tehdy, je-li tato karta obklopena dalšími velice špatnými kartami. Je vhodná chvíle k rozeslání korespondence a žádostí na úřady, k jejichž sepsání jste se již dlouhou dobu odhodlávali.
Dopis
Myšlenky
Kam to vede: (jak se bude problém vyvíjet)
Karta Myšlenky

Už Budha řekl: "Svět si utváříme vlastními myšlenkami". Na vaši situaci je to více než přesné. Je jen na vás, v jakých barvách chcete svět vnímat. Zda-li v růžových tónech či odstínech šedi. Přestaňte lamentovat nad problémy, lidmi a nedokonalostí světa, ale začněte spíše přemýšlet, jak to řešit.

U mě sedí karta Smutek....a docela i karta Myšlenky... ten zbytek se ještě uvidí...
Anonym anonym D
(20.11.14 / 13:15)
Kdybys byl totálně finančně na dně, tak nesedíš u počítače a nevykládáš si kartky - Neměl bys ani na počítač, ani na elektřinu, bez které nefunguje.
MERLIN
(07.11.14 / 14:15)
štění z karet - Cikánské karty
O co jde: (otázka nebo problém)
Karta Zlost

Váš vztek pramení z nedostatečné vnitřní vyrovnanosti a vy si ho vylíváte na svém okolí, popřípadě ho dusíte uvnitř sebe. Snažte se nad své problémy povznést. Budete je pak řešit mnohem lépe a předejdete tak spoustě zbytečných nedorozumnění, který by měla následky i do budoucnosti.
Zlost
Cesta
To není ono: (otázka, která neodpovídá realitě)
Karta Cesta

Před vámi stojí změna. Věci se dávají do pohybu. Některé fyzicky, další zase jiným myšlením, než jaké jste měli doposud. Navážete nové kontakty se spoustou zajímavých lidí.
To je ono: (jak se věci mají doopravdy)
Karta Peníze

O nedostatek peněz a materiálních statků nemusíte mít vůbec strach. V blízké době jich budete mít skutečně požehnaně. Karta přináší i notnou dávku štěstí a plní tajná přání. Zkuste být velkorysí k těm, kterým se nedostává a budete mnohonásobně odměněni.
Peníze
Nepřítel
Kam to vede: (jak se bude problém vyvíjet)
Karta Nepřítel

Ve vašem okolí se nachází osoba, která vám nepřeje a může vám ublížit. Snažte se proto co nejdříve zjistit o koho se jedná a nepusťte si ho příliš k tělu. Je však také klidně možné, že nepřítelem jste sami sobě, když děláte něco co vám neprospívá a nebo vás zraňuje.
Anonym Tomáš
(23.10.14 / 18:06)
No když už nic tak se aspoň zasměji. Jsem totálně finančně na dně a karty mi tu říkají jak se mám super a hlavně mám plno peněz.
Anonym libus gorolov...
(21.10.14 / 16:52)
nech dnesne karty se ..viplni co si preji muj dobrej bore at pominou ty spatne casi a prej nam lasku stesty a hlavne dobrou budoucnos v zivote. moj dobi bore at se mi vse viplni dekuji...
Anonym S
(17.10.14 / 15:51)
nech dnešné karty sa vyplnia, čo si prajem :)dopis,cesta,setkání,nečekaná radosť
Anonym naninka
(13.10.14 / 00:35)
muj milovany boze ty vsechno znas doprej nam vsem lasku a zdravy .at uz pominou spatne casy a vede se nam vsem moc dobre .amen

Zobrazuje pouze prvních 10 záznamů.


Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Pronásleduj mně číslo 2219.12.14 / Denisa Dolejší v Sny
Hledám!!!19.12.14 / Anna.R.B v Kouzla a magie
Ostrá bodavá bolest v pravém podbříšku19.12.14 / Dracizena v Starosti
Bývalá láska ve snech19.12.14 / Dracizena v Sny

Oblíbený způsob, kdy tarot zodpovídá deset otázek.
více...
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


Myšlenky moudrých

Varron

Vady a nedostatky manželky je třeba potírat nebo snášet. V prvním případě stane se lepší tvá manželka, v druhém - ty sám.
Další myšlenky
TOPlist