Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je úterý, 23.5.2017
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana.Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Osobní roční vibrace

zpět

Datum našeho narození je důležité nejenom pro vystavení rodného listu. Můžeme z něj s troškou soustředění vyčíst mnohem víc. Každé číslo vydává svoji vibraci, která mohou ve spojení s ostatními čísly v datu narození a jejich vibracemi vypovědět mnohé o našich osobních povahových rysech, vlastnostech a schopnostech. Takovému spojení říkáme osobní roční vibrace.

Každý lidský život probíhá v devítiletých cyklech. Jednotlivé cykly, které se střídají stále za sebou, obsahují devět různých osobních ročních vibrací. Jednotlivé osobní roční vibrace trvají vždy dvanáct měsíců, a to přesně od data narození, opět k dalším narozeninám. Po těchto dvanáct měsíců trvá vždy stejný, jedinečný účinek osobní roční vibrace.

Životní cykly by šlo přirovnat k jakési škole, kterou musíme projít, abychom na konci každého cyklu nabyli takové vědomí, které nám umožní postoupit k cyklu dalšímu. Může se nám zdát, že procházíme stále dokola podobnými, nebo dokonce stejnými zkouškami. Je to tak – zkoušky se mohou opakovat, ale to, jak dozráváme a učíme se, by mělo směřovat k tomu, že podobné situace budeme umět řešit pokaždé jinak a lépe.

Zadejte datum narození:

Datum narození:

Rozdělení osobních ročních vibrací

Není jistě žádným překvapením, že i osobní roční vibrace podléhá svému dělení, jako mu podléhají i ostatní životní cykly, kterými jsou roční období, měsíční fáze a s tím související příliv a odliv.

Účinnost vibrace pro daný rok začíná, ale i končí v době narozenin. Může se tedy stát, že v tomto období budete pozorovat slábnutí účinků vibrace předešlého roku a teprve pomalý příliv nové energie pro rok další. Nemusíte se obávat. Tento odliv energie potrvá pouze pár dní.

Jednotlivé části vaší osobní roční vibrace spadají na den vašeho narození a poté přesně o tři, šest a devět měsíců později. Můžete pozorovat, že právě v meznících těchto fází provádíte vždy zásadnější rozhodnutí, a celkově se starosti rozmotávají a problémy řeší snáz. Ve fázi po šesti měsících bude vliv vaší roční osobní vibrace největší. Po té, a hlavně v poslední čtvrtině roku, bude síla osobní roční vibrace pomalu slábnout.

Jestli jste tedy narozeni například prvního ledna, je první leden počátečním bodem vaší osobní roční vibrace. Další část přijde prvního dubna a pololetní vrchol vaší osobní vibrace přijde prvního července. Třetí část následuje prvního října. Od této chvíle až po vaše narozeniny bude osobní roční vibrace pro tento rok pomalu slábnout.


Diskutujte na téma :
Anonym
(21.05.17 / 10:25)
Děkuji
maria
(25.04.17 / 19:37)
Cislo 4 tento rok je idealny na budovanie rodiny. Asi tazko ked mi tento rok umrel muz
Anonym sharin
(03.04.17 / 11:35)
3, tak to asi budu muset opravdu pár věcí urovnat
Anonym Anonym A
(28.03.17 / 23:23)
děkuji mám číslo 6.Vypadá to nadějně.
Anonym jaruna
(01.02.17 / 12:36)
8 mám se na co těšít nic moc
Anonym Alča
(01.02.17 / 12:02)
Kéž by se mi opravdu konecne vse darilo v muj prospech. Dekuji
Anonym alladin 15
(30.01.17 / 09:12)
Vysla mi 7 vnuk mi odletel v prosinci do Anglie a 23 ledna jsme museli nechat utratit nasi milovanou fenku Lusinku. . .
Anonym dodo
(27.01.17 / 16:39)
joho
Anonym broňa
(25.01.17 / 11:20)
to je neuvěřitelné,pravda
Anonym Alušenka
(17.01.17 / 20:49)
óóóóó, děkuji mnohokrát :-)
Anonym Bubo-bubo
(17.01.17 / 00:03)
Taky mám 7 a začala fungovat o měsíc dříve - zemřel mi manžel
bojovnice
(13.01.17 / 16:03)
7. Fakt bezva, už jsem se těšila, že trápení skončí, a místo toho to bude ještě horší.
Anonym Ruzen
(10.01.17 / 18:23)
Tak to sedí mam radost ze to tak vyšlo
Anonym irena
(10.01.17 / 10:36)
Děkuji :-)
Anonym Pavla
(09.01.17 / 22:46)
1

Zobrazuje pouze prvních 15 záznamů.


Sledujte nás na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)