Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Dnes je neděle, 2.8.2015 / Svátek slaví Gustav, zítra Miluše.
Z důvodu co nejlepšího uživatelského zážitku používáme soubory cookies. K tomuto potřebujeme Váš souhlas. Více informací zde.

Tarotová karta dne - Královna disků


Královna disků

Královna disků představuje zralost a plodnost. Nabádá k využití již nasbíraných zkušeností a poučení se z vlastních chyb. Přiklání se spíše k logice a rozumným argumentům, ale není sobecká a umí i pomoci potřebným. Buďte trpěliví a kreativní, ale pozor na chamtivost a tvrdohlavost.

» Vytáhnete si jinou kartu? «


Pro výklad zobrazeny karty Tarot by Alexander Daniloff.


Diskutujte na téma :
Anonym Šárinka
(01.08.15 / 11:55)
Slunce....díky!
Anonym Můra
(27.07.15 / 13:22)
Tak u mne sedí, přesně vystihuje moji situaci. Doufám, že lepší časy jsou na obzoru.
Anonym boženkáá
(22.07.15 / 16:44)
síla/chtíč vystihuje mě to ... konečne se mi splni v patek muj sen :) ale bojim se že se neco skazí :/
Anonym jitule2222
(14.07.15 / 22:21)
Proboha proč to vypisujete?Nikoho to nezajímá celé
Anonym María
(29.06.15 / 03:55)
Sedí :)
Šestka pohárů - Rozkoš

Vystavte svoji budoucnost na získaných zkušenostech. Využijte svůj talent na novou práci. Neubráníte se vzpomínkám na dětství a minulost. Je tu možnost, že potkáte osobu, kterou jste už dlouho neviděli (možná taky oživíte starou lásku). Výsledky vašich dřívějších činů mohou ovlivnit přítomnost. Neoddávejte se však minulosti příliš, dívejte se stále dopředu. Dávejte si pozor, abyste v práci neusnuli na vavřínech.
Anonym
(18.05.15 / 18:51)
Velekněz
Ten, kdo dokáže poslouchat svůj vnitřní hlas a zároveň má pokoru k Bohu a lidem, ten může být spokojený. Lidé ho budou mít rádi a budou se k němu obracet s prosbami o radu. Takový člověk nebude jen slepě poslouchat své pudy. Nevzdávejte se však svých životních radostí. Ve vztahu pocítíte nárůst důvěry a duševní spřízněnosti. V povolání budete často hledat- ať už tu správnou práci nebo hlubší význam činnosti, kterou zrovna vykonáváte.
Meggynka
(06.05.15 / 15:59)
Císařovna
Jde o velmi činorodou kartu. Slouží jako zdroj inspirace pro překvapivé nápady. Slibuje Vám dovršení určitého plánu či cesty. Povzbuzuje a vyvolává tvořivost. Otevřete se příjemným a osvěžujícím stránkám života. Čeká Vás přírůstek do rodiny nebo zlepšení ve vztahu. V práci budete plni tvůrčí energie a vůle svižně realizovat nové myšlenky.Dneska mám trošku zvláštní pocity, jsem netrpělivá ohledně pohovoru, který by už měl přijít a zároveň se i těším, že by mohla práce konečně vyjít. A tahle karta vidí pozitivně vše kolem mě, tak mě to uklidnilo. Neboj Lulko, bude lépe ;) :-)
Anonym ina
(04.05.15 / 00:11)
..ja taky:BOHATSTVI!
Anonym
(08.04.15 / 17:13)
eso disku...BOHATSTVÍ...
Anonym Lulka
(23.03.15 / 22:40)
Taky HVĚZDA,co myslíš Meggynko,bude líp?

Zobrazuje pouze prvních 10 záznamů.


Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům!