Dnes je čtvrtek, 2.7.2015 / Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.

Tarotová karta dne - Rytíř pohárů


Rytíř pohárů

Neváhejte s nějakým láskyplným gestem či nabídkou. Rytíř pohárů představuje péči, starost o druhého a duševní vyzrálost. Jděte za hlasem svého srdce - za tím, co vás učiní šťastnými. Při jednání se nechte povzbuzovat tím, co vychází z vašeho nitra. Tato karta taky představuje „prince na bílém koni“. Může se blížit období nové zamilovanosti. Neskrývejte své city, okolí to ocení.

» Vytáhnete si jinou kartu? «


Pro výklad zobrazeny karty Tarot by Alexander Daniloff.


Diskutujte na téma :
Anonym María
(29.06.15 / 03:55)
Sedí :)
Šestka pohárů - Rozkoš

Vystavte svoji budoucnost na získaných zkušenostech. Využijte svůj talent na novou práci. Neubráníte se vzpomínkám na dětství a minulost. Je tu možnost, že potkáte osobu, kterou jste už dlouho neviděli (možná taky oživíte starou lásku). Výsledky vašich dřívějších činů mohou ovlivnit přítomnost. Neoddávejte se však minulosti příliš, dívejte se stále dopředu. Dávejte si pozor, abyste v práci neusnuli na vavřínech.
Anonym
(18.05.15 / 18:51)
Velekněz
Ten, kdo dokáže poslouchat svůj vnitřní hlas a zároveň má pokoru k Bohu a lidem, ten může být spokojený. Lidé ho budou mít rádi a budou se k němu obracet s prosbami o radu. Takový člověk nebude jen slepě poslouchat své pudy. Nevzdávejte se však svých životních radostí. Ve vztahu pocítíte nárůst důvěry a duševní spřízněnosti. V povolání budete často hledat- ať už tu správnou práci nebo hlubší význam činnosti, kterou zrovna vykonáváte.
Meggynka
(06.05.15 / 15:59)
Císařovna
Jde o velmi činorodou kartu. Slouží jako zdroj inspirace pro překvapivé nápady. Slibuje Vám dovršení určitého plánu či cesty. Povzbuzuje a vyvolává tvořivost. Otevřete se příjemným a osvěžujícím stránkám života. Čeká Vás přírůstek do rodiny nebo zlepšení ve vztahu. V práci budete plni tvůrčí energie a vůle svižně realizovat nové myšlenky.Dneska mám trošku zvláštní pocity, jsem netrpělivá ohledně pohovoru, který by už měl přijít a zároveň se i těším, že by mohla práce konečně vyjít. A tahle karta vidí pozitivně vše kolem mě, tak mě to uklidnilo. Neboj Lulko, bude lépe ;) :-)
Anonym ina
(04.05.15 / 00:11)
..ja taky:BOHATSTVI!
Anonym
(08.04.15 / 17:13)
eso disku...BOHATSTVÍ...
Anonym Lulka
(23.03.15 / 22:40)
Taky HVĚZDA,co myslíš Meggynko,bude líp?
Meggynka
(23.03.15 / 21:59)
Hvězda
Další název této karty je Naděje, znamená tedy potenciální obrat k lepšímu. Vaše cíle mohou být mnohem blíž uskutečnění, než si myslíte. Naděje je zdrojem obrovské energie, která vás popožene na cestě k vysněnému cíli. Pod vlivem „šťastné hvězdy“ jsou otevřeny nové perspektivy. Vaše hluboká touha duševně splynout s partnerem je konečně naplněna. V povolání vás čeká nový nadějný úkol, který bude mít dalekosáhlé následky nejen pro vás, ale i pro vaše okolí. Zní to krásně a motivuje mě to opravdu naději mít :-), snad to tak všechno bude :-)
Anonym
(13.03.15 / 03:33)
Presne moje situace
Anonym nevim
(12.03.15 / 02:24)
Co to, vždy si šlo vybrat vícero karet než 2! A sedělo to na celý den!
Anonym anonim
(05.03.15 / 22:23)
Můj vstah

Zobrazuje pouze prvních 10 záznamů.


Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům!