English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "vysvetli mi nekdo muj sen??".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

vysvetli mi nekdo muj sen??

Zuzanka1
19.10.12
19:22
Reg. před 2016

Dobrý den,
na dnešek se mi zdál sen na který od rána myslím pořád se mi vrací a neustale si ho prehravam... ve snu jsem mela miminko bylo maličke, nadherne a byl to chlapecek... chovala sem ho v naruci a bylo to moc hezky a ja byla moc pysna... miminko jsem mela s mym kamaradem ktereho moc chci ale on me ne... on se ve snu vubec neobjevil akorat vim ze sem pocitala mesice a rikala sem ze je jeho ... mohl by me nekdo vylozit muj sen??co znamena??dekuji Zuzana
 
Inka plaváček
05.02.16
17:52
Nereg.

IP: 37.221.248.*
Jo a můžeš mi říct kdo byla Máří Magdalena?
Mela jsem totiž sen, že se někdo cpal do asi kostela nebo něco podobného. Já se schovala za dveře, byla tam u mamka a nějací cizí lidi. Ona vešla a všichni jako onameni šli za ni do místnosti kde začali chodit kolem dokola a byli jak ocarovani. Ona vypadala jak anděl ale byla zla. Najednou začala říkat jména a dotyčný jakoby padli do mdlob a řekla i jméno mamky, tak jsem zarvala a řekla ji, že si snad dělá srandu, že mamku ne, že ja místo ni. A ona prej co ji tykam tak jsem řekla ježis no a co. A pak jsem se omluvila za to kleni. Nechala mě doprovodit mamku ven a tím jsem ji zachránila. A mamka mi rika vis co ti hrozí? Rikam ano zabijou mě.
No a pak jsme seděli na lavičce někde na náměstí ja a ti lidi co omdleni a ona dávala všem rozkazy a nikdo nic nesmel dělat. Já jsem byla cerna ovce, ptz ja jsem furt byla proti ni. Nakonec to dopadlo nějak zmatene , jedna utekla pro nějakého budhu a pak dva byli najednou mrtvi a ja s někým utekla.
Co to všechno znamena?
 
Dracizena
13.02.16
18:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuzanko, jde o duchovní Dítě... někde si vyčti, co to znamená... nemám čas se dlouze zde rozepisovat... pááá a nebo mi napiš na meil, jsem seznam a nasměruji Tě...
 
anna kociánová
01.03.16
16:51
Nereg.

IP: 188.175.159.*
zachránila jsem ve snu chodce
 
Dracizena
03.03.16
18:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
jsi léčivá forma, pomáhej svým světlem lidem, i třeba těm kolemjdoucím...
 
Hanelka
11.03.16
10:39
Nereg.

IP: 82.99.183.*
v noci se mi zdál, že mi kamarádka řekla, že umřela moje teta.
Dnes dopoledne jsem mluvila se svou matkou a ta mi řekla, že mé spolužačce zemřela matka. Dvě zemřelé-ve snu a v realitě, spolu nemají nic společného, ale obě se znaly a bydlely blízko sebe. Velmi mě to zasáhlo a občas se mi takové věci stávají. to co se mi zdá,potom jakoby přechází do skutečného života, mám pocit jako bych zažívala "déjá vu" , ale nikdy nevím co od toho očekávat a na co se připravit.
 
Dracizena
11.03.16
14:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
VŽDY SE ZA TO, CO OČEKÁVÁŠ, VŽDY SE ZA TO MODLI... Síla myšlenky, některé blížící se děje převrátí a dopad nebude bolet...
 

Dracizena
11.03.16
14:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
VŽDY SE ZA TO, CO OČEKÁVÁŠ, VŽDY SE ZA TO MODLI... Síla myšlenky, některé blížící se děje převrátí a dopad nebude bolet...
 
Janča 23
20.03.16
20:25
Nereg.

IP: 176.74.156.*
Moje nepozornost, hadem škrtící se můj mladší syn ve vode, můj bratr pro něj skočil a následně byl taky škrcen a já se ho snažila vytáhnout zatím co moje matka,otec,sestra a cizí lidé snažili oživit mého syna, staršího syna jsem vydela jen že začátku na prulezce nejspíš v zoo u restaurace kde jsme seděli vzbudila jsem se celá upocena a uplakaná ... Není to poprvé co se mi to zdálo
 
veka91
18.04.16
15:07
Reg.5.4.16

Když se mě zdálo o miminkách, tak se mi narodila krásná zdravá holčička a postižený chlapeček,kterému můj brácha v tom snu zezadu promáčknul hlavu, na druhý den brácha od mého ex byl ve špitále protože ho na stavbě zezadu do hlavy praštila traverza, naštěstí to přežil a za týden mojí kamqarádce na přechodě přejeli jejího přítele byl na místě mrtvý . a říká se že když se ti zdá o zdravém miminku někdo umře. bohužel v mém případě se to tak stalo. a mám tu smůlu že mé sny mě varují před zlými věcmi jen je těžké je rozluštit včas! mám to od dětství od svých 5 let kdy sem přežila autonehodu. a týká se to mých přátel a známých a rodiny... hodně štěstí
 
Marcelína
28.04.16
17:26
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co to znamená, když se mi zdálo o mojí mamince, která už je rok po smrti. Zdálo se mi, že jí pustili z nemocnice domu, že musím jít přihlásit telefon, který jsem po její smrti zrušila.
Děkuji Marcela
 
Dracizena
28.04.16
20:53
Nereg.

IP: 86.49.183.*
MARCELÍNO... NAJDI SI DUCHOVNÍ OČISTNOU CESTU... aby jsi mohla někdy v budoucnu se s maminkou telepaticky domlouvat... Ale k tomu musí být člověk v očistné zóně...
 
Jana...
29.04.16
21:47
Nereg.

IP: 37.48.7.*
Zdavaji se mi podivné sny.A navíc mají souvislost a nebo se plní. Někdy mivam vidiny. Pak někam jdu a splní se.Někdy mě to vážně děsí některé věci kdyby se stali bylo by to hrozné. Jak se to mám naučit používat, aby to mohlo mě. A nedávalo jen další otázky a nebo zle sny?
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)