English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pomocte prosím!!!

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

pomocte prosím!!!

Elwien
18.05.11
20:11
Nereg.

IP: 89.24.209.*
ahoj chtěla bych vás poprosit o radu jsem čarodějka vždy jsem věřila v dobro v lidi kolem mě že každý život je svatý ale poslední dobou mám takové psychicky horší období a najednou mam chut zabijet, zacala jsem se zajimat o ty nejtemnejsi druhy magie, zacala jsem pouzivat i cernou magii, ale trápí mě že sem najednou taková a nemuzu s tim přestat bojim se abych nekomu neublizila prosim poradte mi nekdo co mám dělat
 
CryingFox
18.05.11
21:10
Reg. před 2016

Bojuj s tím. Nenech se ovládnout zlem. Když půjdeš kolem někoho zeptej se sama sebe: Proč bych ho zabíjela?
 
Elwien
18.05.11
21:38
Nereg.

IP: 89.24.209.*
děkuju za radu zkusim to... .
 
sarlota
19.05.11
14:18
Nereg.

IP: 85.71.238.*
bojuj stim a nenech se zmast buch te ochranuj budu se modlit a mas klid umis vazne kouzlit prokled je dude ti lepe
 
Angelikamal
19.05.11
17:29
Nereg.

IP: 188.134.135.*
zase přidávám tu stejnou radu bojuj. Bojuj dokut ti síly stačej dokut v sobě nenajdeš aspoň špetku pochybností a smutku toho co jsi udělala nebo chčeš udělat
Buď požehnána
 
Theodor
19.05.11
20:57
Reg. před 2016

Elwien: v první fázi je třeba pohledět pravdě do očí a přiznat si, že žádná čarodějka nejsi. Až dospěješ a pochopíš některé principy fantazie a energie a vůbec principy, na kterých funguje náš vesmír, tak ti přijdou léta, kdy sis myslela, že jsi čarodějka jako z nějakého amerického seriálu, naivní a hloupá.
 
dracizena
19.05.11
21:19
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Elwien, Theo má pravdu, když budeš čarodějka, tak budeš šaman a budeš se umět svou silou vůle uzdravit... To, že v sobě cítíš energie které nejsou Tvé je dobře, že si je uvědomuješ a včas... Je na světě plno lidí kteří mají chuť zabíjet a ukájejí se posledním výdechem zavražděného. Ale o co jde v takovém člověku? Má v sově hodně zvířecích energií-duchů. Není vizuálně propojen se svým zvěrokruhem a proto se i chovají lidé jako zvířata. Nejsou lidé uzemněni a proto jsou unaveni, ospalí, znechuceni sami sebou, v depkách atd... Nemají zakonzervované své okolí lidí, s kterými se dotýká, hovoří, koukají si do očí atd. Pak si i kradou energii a takto se mohla i taková to k Tobě přesunout... .I kdyby sis vymýšlela o Tvém stavu, tak toto se běžně v lidech děje a to víme všichni, i děti dnes vraždí... Začni na sobě duchovně pracovat a můžeš se jít vyzpovídat i k lékaři... nejsi nemocná, jen ta energie z Tebe musí jít ven a zpověď a vypisování je to prvořadé a pak vizuální práce. Je třeba tu energii také ze sebe vyhulákat, vybouchat, léčit ji svou energií tělesnou atd...
 
Elwien
19.05.11
21:31
Nereg.

IP: 89.24.209.*
všem děkuju za názory... ... .
 
Rychlovka
21.05.11
20:25
Reg. před 2016

o¨na něco se tě msím zeptat napiš na Imperfect.brats@seznam.cz
 

danula
21.05.11
21:21
Reg. před 2016

Elwien, podle mne je nejlepší pomoc jít do kostela, být v klidu a rozmlouvat, klidně nahlas, v kostele je klid, který na tebe působí vlemi ozitivně, sama jsem to zažila a věř, že jediné dobro je ve víře,když tě ovládne touha po zlu, tak si vzpomeň na pocit v kostele, zůstań tam klidně jak dlouho chceš, a až budeš mít dobrý pocit, odejdi a vracej se tam. nemusíš mít žádné lidi okolo sbe, žádného faráře, ale tam se ti udělá dobře. Zkus to, je to velký lék
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)