English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 15.5.2024
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 15.5.2024
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner13.05.24 / Akbar v Láska
Má cenu o vztah bojovat07.05.24 / Irena dubetzova v Praktické věštění
Osudový partner06.05.24 / Vlastimil v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.05.24 / Majka v Praktické věštění



Kdybychom věděli, kolik času nám zbývá do konce života, více bychom si ho vážili.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Každá zrada se odrazí směrem ke svému strůjci. ”


Myšlenky moudrých

chorvatské př.

Děti povídají, co činí, staří, co činili. Blázni, co by činit měli. Stateční, co by rádi učinili. Rozumní, co činit sluší.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "pomocte prosím!!!".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

pomocte prosím!!!

Elwien
18.05.11
20:11
Nereg.

IP: 89.24.209.*
ahoj chtěla bych vás poprosit o radu jsem čarodějka vždy jsem věřila v dobro v lidi kolem mě že každý život je svatý ale poslední dobou mám takové psychicky horší období a najednou mam chut zabijet, zacala jsem se zajimat o ty nejtemnejsi druhy magie, zacala jsem pouzivat i cernou magii, ale trápí mě že sem najednou taková a nemuzu s tim přestat bojim se abych nekomu neublizila prosim poradte mi nekdo co mám dělat
 
CryingFox
18.05.11
21:10
Reg. před 2016

Bojuj s tím. Nenech se ovládnout zlem. Když půjdeš kolem někoho zeptej se sama sebe: Proč bych ho zabíjela?
 
Elwien
18.05.11
21:38
Nereg.

IP: 89.24.209.*
děkuju za radu zkusim to... .
 
sarlota
19.05.11
14:18
Nereg.

IP: 85.71.238.*
bojuj stim a nenech se zmast buch te ochranuj budu se modlit a mas klid umis vazne kouzlit prokled je dude ti lepe
 
Angelikamal
19.05.11
17:29
Nereg.

IP: 188.134.135.*
zase přidávám tu stejnou radu bojuj. Bojuj dokut ti síly stačej dokut v sobě nenajdeš aspoň špetku pochybností a smutku toho co jsi udělala nebo chčeš udělat
Buď požehnána
 
Theodor
19.05.11
20:57
Reg. před 2016

Elwien: v první fázi je třeba pohledět pravdě do očí a přiznat si, že žádná čarodějka nejsi. Až dospěješ a pochopíš některé principy fantazie a energie a vůbec principy, na kterých funguje náš vesmír, tak ti přijdou léta, kdy sis myslela, že jsi čarodějka jako z nějakého amerického seriálu, naivní a hloupá.
 
dracizena
19.05.11
21:19
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Elwien, Theo má pravdu, když budeš čarodějka, tak budeš šaman a budeš se umět svou silou vůle uzdravit... To, že v sobě cítíš energie které nejsou Tvé je dobře, že si je uvědomuješ a včas... Je na světě plno lidí kteří mají chuť zabíjet a ukájejí se posledním výdechem zavražděného. Ale o co jde v takovém člověku? Má v sově hodně zvířecích energií-duchů. Není vizuálně propojen se svým zvěrokruhem a proto se i chovají lidé jako zvířata. Nejsou lidé uzemněni a proto jsou unaveni, ospalí, znechuceni sami sebou, v depkách atd... Nemají zakonzervované své okolí lidí, s kterými se dotýká, hovoří, koukají si do očí atd. Pak si i kradou energii a takto se mohla i taková to k Tobě přesunout... .I kdyby sis vymýšlela o Tvém stavu, tak toto se běžně v lidech děje a to víme všichni, i děti dnes vraždí... Začni na sobě duchovně pracovat a můžeš se jít vyzpovídat i k lékaři... nejsi nemocná, jen ta energie z Tebe musí jít ven a zpověď a vypisování je to prvořadé a pak vizuální práce. Je třeba tu energii také ze sebe vyhulákat, vybouchat, léčit ji svou energií tělesnou atd...
 
Elwien
19.05.11
21:31
Nereg.

IP: 89.24.209.*
všem děkuju za názory... ... .
 
Rychlovka
21.05.11
20:25
Reg. před 2016

o¨na něco se tě msím zeptat napiš na Imperfect.brats@seznam.cz
 

danula
21.05.11
21:21
Reg. před 2016

Elwien, podle mne je nejlepší pomoc jít do kostela, být v klidu a rozmlouvat, klidně nahlas, v kostele je klid, který na tebe působí vlemi ozitivně, sama jsem to zažila a věř, že jediné dobro je ve víře,když tě ovládne touha po zlu, tak si vzpomeň na pocit v kostele, zůstań tam klidně jak dlouho chceš, a až budeš mít dobrý pocit, odejdi a vracej se tam. nemusíš mít žádné lidi okolo sbe, žádného faráře, ale tam se ti udělá dobře. Zkus to, je to velký lék
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)