Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je úterý, 23.5.2017
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana.

Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Negatívna energia v prsteni? Ako ho príp. o...

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Negatívna energia v prsteni? Ako ho príp. očistiť?

LadyK
(24.06.13 / 11:37)
Ahojte,
minulý štvrtok som si od kamarátky resp. lektorky našej tanečnej skupiny odkúpila jeden prsteň, ktorý sa hodí na vystúpenie, ako aj občas na bežný deň. Je na ňom nádherný drak s krídlami a pootvorenou "papuľou". Ak by ste potrebovali/chceli, mám pár fotiek...

V piatok som si ho ráno v práci nasadila na prst - drží mi iba na ukazováku :-)

No a piatok bol v práci doslova a dopísmena deň na dve veci. Skrátka sa mi všetko kazilo, nedokázala som sa poriadne sústrediť na prácu, robila som chyby - síce som si ich všimla skôr, než mohli spôsobiť "nešťastie&quo ale aj tak... až som začala uvažovať o tom, či to nemôže byť tým prsteňom...
Potom som v jednom časopise čítala o amuletoch/talizmano a to mi nasadilo ešte väčšieho chrobáka do hlavy. Ten drak je nádherný, ale samozrejme, neviem, čo je to za draka, možno je to v samej "podstate" zlý drak, kto vie. A možno som len zblbnutá a vymýšľam hovadiny :-D

Ale ak by tak nebolo, neviete mi poradiť, ako prsteň príp. "očistiť", ak by naozaj na ňom bolo niečo negatívne?

Môžte mi prosím písať na mail - 19.03@centrum.sk... />
Ďakujem

trinity
(05.10.13 / 23:47)
IP: 194.228.32.*
ahojte, ja mam podobny problem niekto uz nosil moj prsten a ja ked som doma sama , musim si ho dat dolu. Nerozumiem tomu citim proste taky pocit, ze si ho mam dat dolu z prsta :)
Da sa niejako ocistit od energie? :)

petr54
(06.10.13 / 14:02)
Dobrý den. Pokusím se Vám pomoci a na celý problém se podívám; ozvěte se mi na e-mail pet.54@email.cz - pošlete mi vaše datum narození.
Zdravím : Petr.

Dracizena
(06.10.13 / 22:52)
IP: 213.151.77.*
Zdravím...energie draka je jedinečným pomocníkem v lidském těle, ale energie která se točí v prstenu, je karmický odpad člověka, který prsten nosil před tebou...
Víme, že elektrický proud když tě zasáhne, může uštípnout prst v místě prstenu a člověčí tělo si vyrábí také svou elektřinu. Člověk je náboj a je vodivý...Tvá elektřina ti odvádí negace z těla pryč a obyčejně ji svede kov, jako hromosvod, ale prsten je kruh a proto se v něm točí negativní proudění člověka...

Poradím ti, děkuj do hvězd, že ti tvůj Anděl dává vycítit, že něco není dobře...ale opravdu hodně a každý den mu děkuj a tím svého Anděla posiluješ a jednou tě osloví vnitřním slyšením a bude ti ukazovat životní směr a varovat, když bys šlápla vedle...

Ne, nevyhazuj prsten, on se měl k tobě dostat...
Ale uzemni ho a tím z něj odtečou energie předešlých lidí, ale i toho člověka, kdo prsten vyrobil...
Dej ho do dlaní a ámenuj a vydrž odříkávat tuto mantru, určitě 10 minut.Pak prsten dej na 3 dny venku pod drn do hlíny a ještě ho měj několik dní třeba na parapetu, aby na něj svítilo sluníčko, i měsíc.
A když i za mě chvilku budeš ámenovat, tak budu mít souhlas shůry, abych Ti ho dočistila.Mě žádná vzdálenost neklade překážky...
Vede mě dračí souhvězdí, ale i ty jsi dračím článkem...
Teď mi nerozumíš, ale jednou budeš...ahoj...***< />
Trinity, pro tebe to platí také...pááá
vnímáte své energie co vám říkají a to je dobře, ale chce to s nimi už konečně pracovat...

Kristina
(28.12.16 / 14:55)
IP: 92.40.248.*
som vedieť čo ma čaká v živote

Kristinaprostakova
(28.12.16 / 17:05)
IP: 188.29.164.*
píšte čo so mnou bude

Dracizena
(31.12.16 / 00:43)
IP: 92.62.225.*
Co ze sebe uděláš, to z Tebe bude...

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)