English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Lichtenberg

Je teď tolik všelijakých předpisů, jaký má člověk být, že udělá nejlépe, když zůstane takový, jaký je.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Negatívna energia v prsteni? Ako ho príp. očistiť?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Negatívna energia v prsteni? Ako ho príp. očistiť?

LadyK
24.06.13
11:37
Reg. před 2016

Ahojte,
minulý štvrtok som si od kamarátky resp. lektorky našej tanečnej skupiny odkúpila jeden prsteň, ktorý sa hodí na vystúpenie, ako aj občas na bežný deň. Je na ňom nádherný drak s krídlami a pootvorenou "papuľou". Ak by ste potrebovali/chceli, mám pár fotiek...

V piatok som si ho ráno v práci nasadila na prst - drží mi iba na ukazováku :-)

No a piatok bol v práci doslova a dopísmena deň na dve veci. Skrátka sa mi všetko kazilo, nedokázala som sa poriadne sústrediť na prácu, robila som chyby - síce som si ich všimla skôr, než mohli spôsobiť "nešťastie", ale aj tak... až som začala uvažovať o tom, či to nemôže byť tým prsteňom...
Potom som v jednom časopise čítala o amuletoch/talizmanoch a to mi nasadilo ešte väčšieho chrobáka do hlavy. Ten drak je nádherný, ale samozrejme, neviem, čo je to za draka, možno je to v samej "podstate" zlý drak, kto vie. A možno som len zblbnutá a vymýšľam hovadiny :-D

Ale ak by tak nebolo, neviete mi poradiť, ako prsteň príp. "očistiť", ak by naozaj na ňom bolo niečo negatívne?

Môžte mi prosím písať na mail - 19.03@centrum.sk...

Ďakujem
 
trinity
05.10.13
23:47
Nereg.

IP: 194.228.32.*
ahojte, ja mam podobny problem niekto uz nosil moj prsten a ja ked som doma sama , musim si ho dat dolu. Nerozumiem tomu citim proste taky pocit, ze si ho mam dat dolu z prsta :)
Da sa niejako ocistit od energie? :)
 
petr54
06.10.13
14:02
Reg. před 2016

Dobrý den. Pokusím se Vám pomoci a na celý problém se podívám; ozvěte se mi na e-mail pet.54@email.cz - pošlete mi vaše datum narození.
Zdravím : Petr.
 
Dracizena
06.10.13
22:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím... energie draka je jedinečným pomocníkem v lidském těle, ale energie která se točí v prstenu, je karmický odpad člověka, který prsten nosil před tebou...
Víme, že elektrický proud když tě zasáhne, může uštípnout prst v místě prstenu a člověčí tělo si vyrábí také svou elektřinu. Člověk je náboj a je vodivý... Tvá elektřina ti odvádí negace z těla pryč a obyčejně ji svede kov, jako hromosvod, ale prsten je kruh a proto se v něm točí negativní proudění člověka...

Poradím ti, děkuj do hvězd, že ti tvůj Anděl dává vycítit, že něco není dobře... ale opravdu hodně a každý den mu děkuj a tím svého Anděla posiluješ a jednou tě osloví vnitřním slyšením a bude ti ukazovat životní směr a varovat, když bys šlápla vedle...

Ne, nevyhazuj prsten, on se měl k tobě dostat...
Ale uzemni ho a tím z něj odtečou energie předešlých lidí, ale i toho člověka, kdo prsten vyrobil...
Dej ho do dlaní a ámenuj a vydrž odříkávat tuto mantru, určitě 10 minut.Pak prsten dej na 3 dny venku pod drn do hlíny a ještě ho měj několik dní třeba na parapetu, aby na něj svítilo sluníčko, i měsíc.
A když i za mě chvilku budeš ámenovat, tak budu mít souhlas shůry, abych Ti ho dočistila.Mě žádná vzdálenost neklade překážky...
Vede mě dračí souhvězdí, ale i ty jsi dračím článkem...
Teď mi nerozumíš, ale jednou budeš... ahoj... ***

Trinity, pro tebe to platí také... pááá
vnímáte své energie co vám říkají a to je dobře, ale chce to s nimi už konečně pracovat...
 
Kristina
28.12.16
14:55
Reg.19.8.22

som vedieť čo ma čaká v živote
 
Kristinaprostakova
28.12.16
17:05
Nereg.

IP: 188.29.164.*
píšte čo so mnou bude
 
Dracizena
31.12.16
00:43
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Co ze sebe uděláš, to z Tebe bude...
 
Any
10.04.19
14:45
Nereg.

IP: 193.245.34.*
Dobrý den, mám obdobný problém s prstenem, nechala jsem si jej vyrobit, pak jsem jej potřebovala zmenšit. Paní mi přejela po kameni, akvamarín a já cítila, že to nic dobrého není, tak jsem jej dala pod tekoucí vodu, provedu amen a mohu vás poprosit o dočištění? Předem na milionkrát děkuji!

A
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)