English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

zvlastny sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

zvlastny sen

nezabudka
18.08.11
00:05
Reg. před 2016

Dobry vecer,mozem poprosit dracizenu o vyklad sna.Moja vydata dcera Janka sa v spanku otocila smerom k manzelovi,lebo sa jej zle lezalo a nad spiacim manzelom uvidela bielu ruku,ktora sa hned stratila,vravela to manzelovi,ten o tom nechcel pocut nic,lebo sa takych veci boji,co i len pocuvat,prosim dracizena co to znamena,deti ziju na slovensku.Dakujem a v duchu zasielam motlidbicku pre tvoju pomahajucu dusicku.Jana.
 
dracizena
19.08.11
22:19
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Zdravím Tě Janí... určitě mi napiš na dracizena@seznam.cz... vím co chce duchovno říci vaší rodině... Máte uzdravující vibrace a to celá rodina a mluví k vám rodinný Anděl ZDRÁVAS... Bílá ruka je energie tohoto Anděla/také ho často vídávám/a ta člověka vede a ukazuje směr, jak sebe i druhé uzdravovat aby se nestalo, co si karma žádá... Dcera bude uzdravovat manžela, jeho vibrační zónu strachu, tam je třeba začít... .Ano a potvrzuje mi to krásná aurická fialová barva, kterou mi právě obklopuje ruce při ťukání do kláves... I barvami se nám andělé takto ukazují a děkuji za modlitbu. Fialová je duchovní a tys mi právě tohoto Anděla poslala a proto Ti věřím, že mi posílá modlitbu... nádhera a děkuji... Tento anděl bude skrze mě radit i Tvé dceři ale více skrze meil... Přichází k vám DAR SHŮRY...
 
nezabudka
20.08.11
20:29
Reg. před 2016

Dakujem dracizena,uz som ti napisala ,dakujem zo srdca.Jana
 
Pejpyna
21.08.11
13:50
Reg. před 2016

Dobrý den chtěla bych vědět co znamé když semi zdá o pavoukách jako např.tarantule která běží zamnou,a o zelených hadech kteří jsou umě doma byli asi dva.Také semi zdálo o rakvi a naní černá vdova(pavouk) ?? piště na email Vopalecka2@seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)