English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 9.5.2024
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 9.5.2024
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Rozchody bolí, ale ztratit někoho, kdo tě nerespektoval, je ve skutečnosti výhra, ne ztráta.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu přitahovat pouze osoby s dobrými úmysly. ”


Myšlenky moudrých

Čingischán

Drtit nepřátele, vidět je padat před námi na tvář, brát jim koně... slyšet bědování jejich žen. To je nejlepší na světě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zvláštní sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zvláštní sen

Kristýna 25
23.07.22
00:29
Nereg.

IP: 94.138.118.*
Ahoj lidi 😁 uz asi 3x jsem měla principove stejný sen a vubec nevi co to znamena tak treba ma nekdo stwjnou zkusenost😊 vzdycky ten sen začíná tak ze lezim na levým boku a nemuzu hybat krkem. Zvednu se ale furt nemuzu hybat krkem. Kdyz vstanu znova usnu a takhle se to deje treba 6x jakoze v tom snu se furt probouzim a usínám. A pak tam je nejaka temna postava. Poprvé kdyz se mi to zdálo tak jsem mi doslo ze jsem ve snu a skocila jsem z balkonuu protoze twn pad vas probudi a ta postava se me snazila chytit. Druhy sen byl hodne podobný zase ta postava ale tentokrat to bylo jak v nemocnici kde byly palandy a tam se me chtěl prstem dorknout nejaky starý pacient ktery tam taky lezel a prisel "doktor" a rekl ze moje duse nepatri jemu. Ten chlap dal prst pryc uaklibl se a řekl:hodny duse jsou ty nejhorsi a pak zase ta postava. Po třetí jsem si říkala nez jsem sla spat: pojd ty hajzle zjev se mi ve snu ja te proate přeperu🤣 a zase jsem nemohla hxbat krkem a pak jsem stala na dlouhym mostu a on se zjevil a ja se tak lekla ze me to probudilo🤔 jsou to ty nejvic zvlastni a desivy sny co sem kdy mela a zajimalo by me jestli ma nekdo treba napad co by to mohlo znamenat😊dekuju
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)