English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zvláštní děsivý sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zvláštní děsivý sen

Marcus
26.01.17
22:05
Nereg.

IP: 78.45.119.*
Zdravím,
Dnes se mi zdál velmi podivný sen. Celé to začalo, že jsem jel v autě s rodiči(jsou rozvedení). Dovezli mě před budovu ze které vycházela spousta malých dětí, zřejmě to byla školka nebo základní škola. Pak jsme ale najednou stáli(stále v autě, tentokrát už pouze s matkou) na parkovišti. Najednou se ke mě dozadu do auta začal sápat nějaký muž. Vypadalo to že mě chce napadnout a mluvil při tom něco anglicky. Během toho napadení se mi promítalo něco jako novinové články o jakém si "gangu" který provádí rituální vraždy a nějak se mi seplo, že ty články jsou o tom muži. Matka si toho napadení vůbec nevšímala, já se snažil křičet, ale nešlo to. Najednou jsem se objevil doma. Když jsem byl v kuchyni najednou zazvonil zvonek. Když jsem otevřel, před dveřmi leželo mrtvola. Vím naprosto přesně kdo to byl, byl to jeden známý český hokejista(zní divně, možná až směšně, ale přísahám na svůj hrob, že je to pravda). Když jsem viděl tělo, rychle jsem zabouchl dveře, popadl nůž z kuchyně a schoval se do pokoje. Poslední co jsem slyšel bylo otevření dveří. Tím sen skončil. Když jsem se probudil tak mi velmi rychle bylo srdce a taky jsem velmi rychle dýchal a byl chvíli v šoku. Nic takového se mi nikdy dřív nestalo a extrémně mě to vyděsilo. Tušíte někdo co by to mohlo znamenat? Děkuji
 
Dracizena
28.01.17
12:44
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Markus, Tvůj Anděl hvězdný se Tě dotkl, aby ses duchovně probudil... Ukázal Ti, že v sobě neseš věštecké schopnosti... A když Ti sen ukázal hokejistu, dej ho do barvy a obaluj ho duhou a on přežije svou předčasnou smrt... a ty rituály, kde se i vraždí, to existuje a to dělají satanské sekty, s fanatickým zaměřením do krvežíznivosti... V tele se mluvilo o ztracené Michaele, jestli se nestala obětí satanské sekty a možná jsi tuto informaci slyšel a pak se to prolne. i snově... Má rada zní... ámenuj za sebe a za druhého, protože se Ti otvírá vnímání 3.OKA... je to ochrana, to ámenování...
 
Amálka 63
28.01.17
15:25
Nereg.

IP: 37.48.38.*
Ahojte,často se mě opakuje sen, že jezdím ve výtahu. Vždycky z toho mám hrůzu co se zase stane. Většinou sjedu až do strojovny, někdy zase až úplně nahoru a výtah se se mnou "přetočí". Casto nefungují tlačítka, výtah se porouchá a nebo spadne a rozbije se. Já většinou vyváznu nebo se včas vzbudím. Velmi často se mi zdá o medvědech. Většinou na mne útočí, naštěstí se zase taky vzbudím než mě stačí sežrat. Dá se říctže nespím klidně ani jednu noc. Co sem to docela horor. Taky se budím vždycky když je na budíku např.11h11min.,00 00, 3.33., 22.22. apod. jeto docela divné , ne? Díky
 
Dracizena
17.02.17
10:53
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Amálko, oslovuje Tě duchovní cesta... jako mnohé protože nadešel k této transformaci čas... Výtahem nahoru a dolu a také se zboří... jedná se o Tvé myšlení a chování... ustupuj od hádek, kritiky, pomluv, i sebe nepatrné... Každý člověk žije ve své duchovní zkumavce a cestuje nahoru a dolů, ale kotrmelce dělat nemusí... to jsou Tvé, i třeba malé hříchy... pozor na sprostá slova, ty Ti dělají ty pády s duchovním výtahem...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)