English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Znamení při důležitých rozhodnutích

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Znamení při důležitých rozhodnutích

Lelka
01.12.14
11:46
Nereg.

IP: 89.111.97.*
Milí přátelé,
ráda bych znala váš názor. Kdysi jsem četla, že pokud nás čeká nějaké důležité rozhodnutí a nevíme kudy kam, většinou se okolo nás vyskytují znamení, která nám pomohou se rozhodnout správně. Například když se rozhodujete mezi cestou do zahraničí či setrváním doma, narazíte na zajímavý článek o oblasti, kam byste bývali vycestovali.
Setkali jste se někdy s něčím takovým? Se znameními, která vám ukazovala cestu? Nebo myslíte, že to je jen touha vidět to, co chceme? Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuju za názory a přeji hezký den.
 
Theodor
02.12.14
18:26
Reg. před 2016

Já věřím, že tato znamení nejsou mystickými výjevy nadpřirozena, ale zrcadlí naše přání a tužby. Tedy pokud nechci cestovat do Maroka, tak si článku o Maroku pravděpodobně nevšimnu, nebo mu nepřisoudím význam. Pokud si to přeju, okamžitě mě jakákoliv informace o Maroku přitáhne. Nechci tím snižovat význam tohoto jevu. Člověk je sám sobě nejlepším věštcem a naše "slepota" je povětšinou způsobená naším odseknutím od vnitřního já. Proto bych těmto znamením naslouchal, protože odráží nás samotné.
 
Lelka
04.12.14
23:29
Nereg.

IP: 77.78.89.*
Ano, tak nějak jsem si to myslela, i když příklad s článkem jsem nezvolila úplně dobře.
Konkrétně mi jde třeba o to, že bych ráda zpět bývalého přítele (od chvíle, co jsem se rozešli). Poslední dobou poměrně často narážím na věci, které s ním mám velmi silně spjaté (např. oblíbenou značku aut, společné písničky hrají v rádiu, ... ). Vzhledem k tomu, že o něj stojím pořád, předpokládám, že bych si těchto jevů všímala víc i předtím - než až teď. Čím myslíte, že to může být způsobeno? Opravdu pouhá náhoda?
 
Dracizena
05.12.14
16:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lelka... všímáš si, protože začínáš být citlivější, vnímavější.
Ten kdo má na nose černé brýle, nevidí a proto nebude mít vědění.
Dnes nastala doba, kdy lidské myšlení je nadnášeno energiemi mimosmyslovými a proto se v lidech zvedá zájem o duchovno,o paranormálno, ale ne o pobožné duchovno.
V minulém století se v lidském rozumu rozvětvil technický um, který převálcoval/utlumil/ směr duchovní. A dnes se duchovní um musí vyrovnat s technickým a až se tyto vrcholy vyrovnají, pak si věda v lásce podá ruku s duchovními jasnozřivými lidmi... A pak bude mír na světě...
Otvírá se Ti vnímání, jako mnohým a proto si všímáš, porovnáváš a přemýšlíš, proč se takto děje a jak to změnit k obrazu svému.
Ale ne každý Tvůj obraz/představa/, by byla v budoucnu pro Tebe zdravá... Tvé mozkové buňky, Tě vedou do zdravých zítřků a proto si nevynucuj to, co se Ti vzdaluje... Všechno nech tak, jak to teče, ale jen se snaž, aby Tvůj životní tok nebyl zakalený... měj se dobře...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)