English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Velmi zlý sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Velmi zlý sen

Marika80
11.12.12
11:43
Reg. před 2016

Už dávno se mi zdál sen na který musím neustále myslet.V tom snu jsem byla u mamky doma seděla s bratry a o něčem si povídali.Mluvila jsem na ně a neodpovídali mi,pak mi došlo,že mluví o mě,že jsem mrtvá.Já tomu nemohla uvěřit že jsem v 35 letech(myslím,že to bylo 35let)mrtvá(je mi32),pak se mi povedlo mluvit se starším bratrem,ptal se mě jestli chci pohřbít do země nebo spálit.Já se neuměla rozhodnot v zemi jsem se bála,že budou žrát červi a v ohni sem se bála,že to bude pálit.Pak jsem jko duch chodila po ulici mezi lidmi a stále nemohla uvěřit tomu,že jsem mrtvá.Byl ten sen varování,že se mi v 35ti něco stane?
 
Dracizena
13.12.12
22:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*

Nejde o smrt jako takovou... Budeš živější jak si myslíš... .
Určitě mi za 4 roky napiš...
Tvá snová smrt je, že se Ti začne otvírat 3.OKO a začne si Tě duchovno trochu pootáčet, měnit úhel pohledu, měnit nálady, povahy...
Určitě se už dnes začni modlit, ale VE JMÉNU SVÉM... a to znamená, afirmuj svým jménem... neboli, volej hvězdné nebe svým jménem a pros a žádej, aby Tvá transformace nebyla moc tvrdá...
Já ji tvrdou měla a nebyla to žádná procházka růžovým sadem, ale o to dnes mám život růžovější...
Ty otázky, jestli chceš pohřbít do země, znamená, jestli chceš jít dál neduchovně a být v materiálním cítění. Tito materiální lidé velmi často cítí svůj hrob na nemocničních lůžkách a dobře znají dveře své ordinace... Já za tuto kliku beru jednou za 5 let a ještě z povinnosti.

Smrt ohněm znamená, že si pro Tebe duchovno přijde samo, když mu nepůjdeš Ty naproti a bude si Tě v rychlosti čistit tím ohněm a toto jsem zažila já. Měsíc mi hořelo tělo a bez horeček, že jsem po chvilkách byla červená jako rajče.Lékaři této transformaci nerozumí, ale někteří duchovní ano... Je to příchod duchovního poslání a touto drsnou očistou...

I já dnes chodím mezi lidmi jako Duch a lidé mě nevnímají a léčím patogenní zóny, ale i jejich nemoci a dlouho mi trvalo, než jsem uvěřila, že jsem musela dříve zemřít v budoucnu, abych se dnes zde mohla narodit a uzdravovat své okolí... .
Tam v budoucích časech jsem vlastně mrtvá, abych zde žila a byla k účelu...
něco podobného Ti stínuje Tvůj sen...
Měj se dobře a drže se pomyslného zábradlí a na jedné straně je černé a druhé, po levici je bílé a Ty buď barevná jako pestrá duha... Ti přeje Alena-AKS-***
 
perez
25.01.13
13:00
Nereg.

IP: 88.216.164.*


Pomozte mi poděkovat doktoru Jeffersonovi pro výrobu komunikovat s mým mrtvým father.My táta mě udělal, kdo jsem today.But smrt ho vzali od me.He mrtvá před 2 lety v důsledku stroke.Ever, protože jsem pokazil mu hodně . sním o něm, bylo mi řečeno, že to bylo možné komunikovat s mrtvými, jsem viděl svědectví OM na internetu o tom, jak Jefferson byl pomáhá lidem komunikovat se svým mrtvým ones.I ho kontaktoval myslím, že jsem byl schopen komunikovat s můj zesnulý otec byl tak easy.if budete potřebovat jeho pomoc, můžete mu napsat na jeho e-mail. doctorjeffersontemple@gmail.com
 
KAJUTA
10.11.16
09:40
Nereg.

IP: 46.23.66.*
Pomozte mi poděkovat doktoru KAKAUTA pro výrobu komunikovat s mým mrtvým father.My táta mě udělal, kdo jsem today.But smrt ho vzali od me.He mrtvá před 2 lety v důsledku stroke.Ever, protože jsem pokazil mu hodně . sním o něm, bylo mi řečeno, že to bylo možné komunikovat s mrtvými, jsem viděl svědectví OM na internetu o tom, jak Jefferson byl pomáhá lidem komunikovat se svým mrtvým ones.I ho kontaktoval myslím, že jsem byl schopen komunikovat s můj zesnulý otec byl tak easy.if budete potřebovat jeho pomoc, můžete mu napsat na jeho e-mail. kakutaspellz@gmail.com
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)