English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

syn syn

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

syn syn

Pinka
10.12.16
18:36
Reg.10.12.16

Dobrý večer, nedávno se vyhrotila situace s mým nejmladším synem. Vykázali jsme jej z domu... .má známost se ženou o 20let mladší, a úplně "zblbnul".Vrátí se domů, ukončí vztah a dáme vše společně do pořádku?Bude trávit vánoce s námi, s ní nebo úplně sám?Děkuji
 
Pinka
10.12.16
18:46
Reg.10.12.16

Oprava
Dobrý večer, nedávno se vyhrotila situace s mým nejmladším synem. Vykázali jsme jej z domu... .má známost se ženou o 20let starší a rozvedenou se dvěma dospělými dětmi, a úplně "zblbnul".Vrátí se domů, ukončí vztah a dáme vše společně do pořádku?Bude trávit vánoce s námi, s ní nebo úplně sám?Děkuji
 
Tamara A.
13.12.16
19:50
Reg.6.8.16

Dobrý večer, Piko. Můžete mi, prosím, poslat Vaše datum narození, synovo a pokud víte, tak i paní přítelkyně? TA
 
Pinka
26.12.16
14:58
Reg.10.12.16

Dobrý den, již jsem psala na štědrý den, ale asi se to tu neuložilo. Měla jsem rozbitý PC. Takže já 3.3.1966, syn 31.10.1992 a "paní" 28.4.1972 nebo 29.4.1972 nevíme to přesně. Ale rozhodně je v Býku.Děkuji.
 
Pinka
29.12.16
14:29
Reg.10.12.16

Dobrý den, jak jsem již psala , měla jsem rozbitý PC a nešlo přidat potřebné údaje již před vánoci. No, na Štědrý den s námi syn nevečeřel, ale přijel až 25.12. na návštěvu. Mám z toho všeho smíšené pocity, nevíme s manželem co dál. Snad jen čekat, že dostane rozum. Jak to prosím vidíte vy? Děkuji Pinka

 
Pinka
02.01.17
15:29
Reg.10.12.16

prosím, prosím
 
Tamara A.
05.01.17
02:22
Reg.6.8.16

Milá Pinko, Váš syn je s "paní" velmi spokojený, a ze to byste měla být ráda. Zkuste se oprostit od faktu, že "paní" je starší. Váš syn rozum má a proto je s ní. Nepřejte jim rozchod nebo cokoli špatného. Těm dvěma to bude klapat a co více si Vy, jako matka, můžete přát? Zkuste změnit svůj postoj a jděte "paní" naproti. Karty mají jasno. TA
 

Pinka
05.01.17
11:48
Reg.10.12.16

Děkuji paní Tamarko za odpověď. Toto je ovšem situace, kterou si rozhodně nemůže přát žádná matka. Nashledanou
 
Erca
21.03.17
15:43
Reg.21.3.17

Dobrý den,
chci se zeptat na mého mladšího syna.Jestli už najde práci ,která se mu bude líbit a bude s přítelkyní štastný? Děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)