English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Čím více miluješ, tím více trpíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dnes mě nic špatného nepotká. ”


Myšlenky moudrých

Schopenhauer

Jako mravenčí samička po spáření ztrácí křidélka, nyní již zbytečná, ba pro oplodnění nebezpečná, tak ztrácí též žena svou krásu hned po prvním nebo druhém dítěti. Snad se to děje dokonce z téhož důvodu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

srna, žirafa, hrozen, dítě

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

srna, žirafa, hrozen, dítě

Alap
12.06.17
10:09
Nereg.

IP: 94.113.188.*
Dnes se mi zdál sen, na který musím od rána myslet. Mohu poprosit o pomoc s jeho významem?

Odklízela jsem pár větví z chodníku na trávu, když tu jsem si všimla, že u jednoho z keřů je srnka, která jí hroznové víno (z toho keře)  Když jsem trochu popošla, ze srnky byla žirafa (čupěla, byla skrčená, takže byla stejně vysoká jako ta srna předtím). Žirafa pak šla s tím hroznem ke mně (stále měla skrčené nohy), za krk se ji drželo dítě – tak 3 měsíční miminko. Dítě jsem vzala do náruče a bylo snědší, napadlo mě, že se ztratilo nějaké uprchlické rodině a tak jsem s ním zašla na nedalekou policii, aby jeho rodiče našli.. (to se mi asi do snu promítl rozhovor s panem Šibíkem, na který jsem se večer dívala, ale ve snu nic není náhoda). Na polici mě nejdřív posílali od jednoho k druhému, už jsem i uvažovala, že bych se o to dítě postarala, ale nakonec se dítěte ujala jedna paní policistka…

Předem děkuji za případnou pomoc
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)