English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 8.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Ctibor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 8.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Ctibor.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Štěstí je mít někoho, kdo tě obejme a podá ruku, když ti zrovna není do smíchu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Příčinou toho, že se ženy mezi sebou nemilují, jsou muži.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím p. Konika....co mě ještě čeká?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím p. Konika....co mě ještě čeká?

kreta
14.04.24
13:54
Reg. před 2016

Dobrý den. Podíváte se prosím na mě. Co mě čeká tento rok a případně následující 2-3 roky? 20.9. 1970 cca 17,30
Velmi pěkně děkuji
 
kreta
14.04.24
13:59
Reg. před 2016

Moc děkuji za odpověď. Kterou jste mi napsal v jiném "tématu". Trochu mě tedy děsí změna práce. V mém věku už se práce nehledá jednoduše...

Mohu ještě otázku bydlení? Zůstanu ve stejném místě?

A ještě jednou moc děkuji.
 
Konik7811
14.04.24
14:23
Reg.11.4.24

Nebojte,přechod planet přes Saturn se bude odehrávat v oblasti financí a i když je Saturn energie řádu a poviností,a má tedy pracovní ,tak Jupier a Uran nejspíš nebudou usilovat o změnu práce,ale spíš o změnu nějakého nastavení,které bude pro vás však pozitivní,a mělo by to být tedy bez pocitu beznaděje,naopak pocítíte,že vám jdou okolnosti vstříc.Originálním a expanzivním způsobem,bydlení by mělo být bez problémů,tam se příští rok dostane Jupiter a to je opět skvělé pro tuto oblast.
 
kreta
14.04.24
18:36
Reg. před 2016

Moc děkuji za odpověď. Kterou jste mi napsal v jiném "tématu". Trochu mě tedy děsí změna práce. V mém věku už se práce nehledá jednoduše...

Mohu ještě otázku bydlení? Zůstanu ve stejném místě?

A ještě jednou moc děkuji.
 
Konik7811
15.04.24
09:33
Reg.11.4.24

Dobrý den,nebojte,jakékoliv změny příjdou,budou v souladu s vašimi plány,představami a hlavě ta konstruktivní podstata tam bude silná.Pokud nastnou změn,které pravděpodobně nastanou,budou pr vás výhodné a budete z nich mít dobrý pocit,i když Uran bývá občas z počátku velmi šokující,tak postupně se to vzjeví jako velmi prospěšné a s Jupiterem ty pocity budou znatelné hned při změnách,budte nalděna novátorsky a konstruktivně a čekejte pozitiva.Při těchto tranzitech člově obyčejbě už sám chodí změnám naproti.
 
kreta
15.04.24
11:00
Reg. před 2016

Velmi pěkně Vám děkuji. Omlouvám se, neuváděla jsem podrobnosti. Ale snad to čtete správně a konečně se můj život opět otočí.
Přišla jsem o vše... o byt a pokud se nestane nějaká "šťastná náhoda" a soud nerozhodne v můj prospěch, skončím ještě s dalšími dluhy, protože byt byl prodán za takových okolností, že se prodal pod cenou. Ztrácím i další své útočiště a to dům ve kterém fyzicky žiju a který miluju... opět, pokud se nestane něco mimořádného, tak mě z domu soudně vystěhují a já jsem nyní na tom tak, že si nebudu moci dovolit ani pronájem... a s tím je spojeno vše..v práci mi hrozí ukončením, protože se mi nedaří na nový vztah nemohu ani pomyslet (pokud nebudu čistá a bez dluhů)
 
Konik7811
15.04.24
11:53
Reg.11.4.24

Podíval jsem se trochu zpět a tranzitní Saturn vám šel 12kou a to je dost nepříjemné.plus výstup z 12 na Ascendent,to je opravdová zkouška,a ted vám jde tedy polem 1,Saturn je planeta ,která přináší mnohdy až extrémní situace a nutí člověka mnohdy až kapitulovat,ale skutečnost je taková,že jeho ůkol je na základě řádu a poviností člověka posunout,mnohdy až přes bolest a slzy,zároven ale dodá člověku praktické uvažování a při přijetí jeho energie,dá velkou sílu a odměnu.Je to velmi těžké ,srejě tak jako umí všechno zbořit,zaterasit ,tak umí i ve velkém podpořit ,obohatit a posílit,takže jsem si jistý,že po zvládnutí jeho testů vám dá sílu a přijdou nové radosti,protože Nativni Saturn čeká jak jsem psal Jupiter ,je to vzácný přechod,taková spojení je jednou za mnoho XX let.Takže nepřestante být konstruktivné naladěna,Jupiter je ještě v záhlaví,ale velmi vás potěší.
 
kreta
06.05.24
22:59
Reg. před 2016

Dobrý den. Chtěla jsem Vám moc poděkovat.
Ale nedá mi to, omlouvám se, ale stále mám pocit. že můj pád nemá brzdu.

Když jsem se ptala poprvé a chtěla jsem vědět co mě čeká celkově, dal jste mi odpověď, vykopíruji níže. A já reagovala, že snad nebude změna práce. Ale obávám se, že nastane a nikoliv z mé strany. V současném zaměstnání se mi nedaří a vypadá to na ukončení. Nechci se vyptávat dokola, ale jak to bude dále? Nemohu si dovolit zůstat bez práce, ale zároveň bych potřebovala mít práci za lepší peníze. Teď abych zvládala pracuju téměř nonstop, ale současnou práci nutně potřebuju už i proto, že mám k dispozici auto, bez něj bych to vůbec už nezvládala fyzicky a ani časově.
Teď si mě šéf volá mimo pravidelné schůzky y já se bojím, že to nebudou dobré zprávy. Vlastně to je ještě poslední věc o kterou jsem nepřišla :-(

původní text:
Dobrý den Kreta,tento rok bude specificý a v podstatě tedy už je ,že vam pújde přes Saturn Jupiter a Uran.Jupiter se Saturnem vám přinesou energii struktury,a hlavné ve smyslu budováni,práce, a mělo by to mít velmi pozitivní podobu,Uran dá ovšem Saturnu energii určité originality,takže nejspíš vás čekají situace typu,změna práce,osvobození se od určitých pravidel,které vás zatěžovaly,případně nějaké extra novinky v tomto směru,nečekané tvořivé a originální energie vás tedy neminou,určitě bude mnoho dalších tranzitú viz osobní planety,ale tohle co jsem popsal bude zasadní a klíčové.Takže pozitivní struktura,budovaní,origin alita,osvobození se od strých nepříjemných pravidel,to budou vaše témata.
 
Konik7811
07.05.24
09:31
Reg.11.4.24

Dobrý den,plně chápu vaše pocity a vím že to není příjemné prožívat ,Saturn je energie velmi přísná dá se říct těžká,on představuje krále struktur a disciplíny,odpovědnosti a řádu,nadruhou stranu je to energie silně materialní,ale v souladu s velkou odpovědnosti až odříkáním a velké trpělivost,umí královsky odměnit,každopádně usiluje o to,aby stál človek co nejpevněji na zemi,a když Uran který je v podstatě největší rebel z planet,který nesnáší omezení,disciplínu řád ,který by mu diktoval co má dělat ,vstoupí na Saturn tak stoprocentně dojde k narušení té struktury ajak jsem psal z počátku to může a vlastně to tak je,že to rozhodí někaké pevné základy,vnese chaos a Saturn vládne Kozorohu,to je silná pracovní energie,,tak či onak jde o konjunkci Uran Saturn a je lepší než kvadratura,takže i kdý docházi k pocitu chaosu a napětí a nečekaným situacím,tak mezi těmito planetami dochází k úpravám ,kde i vy musíte přijat tu enrergii ,že struktura bude jiná než doposud Uran chce do pevnych struktur vnest svobodu a originalitu a to pochopitekně přináší zmatek,protože to člověk nechce,člověk chce vnímat stabilitu,pevné vnímaní struktur,protože to je klid,ale Uran není energie klidu,nesnáší něco pevného a konzervativního,chce vnášet své prvky výstřednosti a mnohdy i demonstace,takže tohle je třeba vnímat a ladit a snažit se to pozitivně korigvat a vím že to není z počátku vůbec snadné.Také je třeba vnímat že se to děje proto,že vás tohle spojení má někam posunout,protoýe staré struktury by vás jen ničily,proto ten Uran ,je tedy potřeba být připravena na to že se věci budou měnit a předělávat,inovovat,některé uplně odpadnou ,a to nastavení bude mit stále nad sebou energii nějaké originality,nádech změn,určitě vás to ale nenechá bez práce,v tom smyslu,že by jste se ocitla v bodě stagnace,s tím nepočítejte,přesněji to se nebojte,momentálně se vám také blíží na Saturn Slunce,to je celkem také ne moc oddychový aspekt,protože Slunce chce zářit a vysílat paprsky,ale Saturn usiluje o limity a omezení Slunce zářit ,tohle spojení způsobi v těchto dnech energii větší námahy a nejspíš i nějaké mrzutosti,ale je to spojení praktické,i když omezuje,tak zvyšuje pracovní nasazeni a v konečném důsledku přináší odměny,od zítřka,což můžete cítit už dnes vám začíná Mars sextil na vaši nativní Lunu a podpoří energii,pocítíte více akce ,je to sextil,takže pozitivní úroven,pozor však cca od10.5 do 13.5 opozice Mars Uran,je to aspekt velmi impulsivní a přináší napětí,přináší hodně akce ,nálada je spíš agresivní a prudká,pozor na vše ostré,elektřinu a jízdu autem a komunikace s limi může přinášet až útočné a nečekané prvky.
 
kreta
07.05.24
16:33
Reg. před 2016

Dobrý den, chci Vám strašně moc poděkovat. Rozumím tomu správně, že Vy vlastně neumíte v tomto případě říct, zda ještě "chvíli setrvám v tomto zaměstnání, ale jestli tomu dobře rozumím pak by se měly věci nějak dávat do pohybu ( jenže já stále cítím, že je to zatím k horšímu vzhledem k mé existenci) a ten datum... bohužel pokud se věci nevyvinou jinak, vypadá to, že právě 13.5. budu muset nejpozději přijet za šéfem a tedy podle toho co píšete je to blbý čas na to, aby výsledek rozhovoru dopadl dobře :-( Bohužel to je zlé... .práce je to jediné co mi ještě zůstává a potřebuji nutně práci s autem, jinak jsem odepsaná, protože mám ještě brigády, abych to finančně nějak slušně zvládla a jsou místa, km se veřejnou dopravou nemám šanci dostat.
 

Konik7811
07.05.24
18:09
Reg.11.4.24

Ano,určitě se nedají na žádné bázi zjistit takové detaily ,zvláště když je aktivní Uran,ktery setrvává poblíž planety jako je Saturn,protože Uran je energie překvapení,at už takového,které potěší a nebo naopak,v podstatě jeho doménou je šokovat,zde je ta lepši šance na pozitiva ,protože jde o konjunkci ,což sice v jeho případě táké může být šokující,ale ne tak jako při kvadratuře.Tak či onak je velmi těžké a složité určit kratší vyhlídky v tomto smyslu ,protože Uran bude na Saturnu dost dlouho a i když se za nějakou dobu vzdálí,čeká ho ještě retrográdní pohyb a bud se přes Saturn zase vracet a pak zase v přímém směru ještě jednou.takže ten pohyb ,jak sama říkáte v oblasti struktur,protože Saturn je struktura ,tam bude značný.A bude potřeba se přizpůsobit této energii,ktrá bude postupně pro vás výhodná,i kdzž to ted tak nevypadá a já plně rozumím že to není příjemneé,zvlášt když se jestě Slunce blíži na Saturn u vás,což podporuje chmury,ale praktickou energii,hned jak se Slunce vzdálí,Slunce dostane opět sílu volněji zářit.Od zítra Mars sextil Luna to je dobá akční energie,ale poté jak jsem psal ta opozice,Mars Uran může pozlobit,ale i to se poté uvolní,jsou to oproti Uranu rychlé planety.Co se Auta týče,Uran také mimo jiné značí dopravní prostředky a i když ted to může dávat napětí,tak Uran na Saturnu vás rozhodně bez auta nenechá,naopak bude se snžit ho co nejvíc propojit s energii Saturnu.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)