English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 8.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Ctibor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 8.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Ctibor.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Štěstí je mít někoho, kdo tě obejme a podá ruku, když ti zrovna není do smíchu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Chceme od svých přátel, aby nám upřímně vytýkali naše chyby; když nás poslechnou, poznáme okamžitě, s jakými idioty jsme se vlastně přátelili.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím dračí ženu-ptáci

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím dračí ženu-ptáci

jana1
28.03.17
10:58
Nereg.

IP: 213.129.132.*
Dobrý den,zdál se mi sen,podívala jsem se z našeho okna a blízko u okna seděli ptáci,velcí jako vrány,měli dohněda peří,vypadali spíše jako opelichaní,byli strašně ošklivý, chtěla jsem je zahnat a jednoho jsem se trochu doktnula dřevěnou tyčí,aby odlétl,ale on seděl dál.U okna se mnou byla i naše sousedka z domu,kterou hrozně nesnáším.Potom už tak jako nebyli,ale po střeše lezl muž napřed jsem viděla jeho ruku, a že prý tam vymetá prach.Děkuji za objasnění.Celkově sen byl nepříjemný,nebude to něco zlého?
 
Dracizena
30.03.17
22:39
Nereg.

IP: 92.62.225.*
ptáci je hejno, množství... a byli opelichaní... to znamená, že na sobě neseš určité energie, které jsou opelichané a nezdravé... jde o aurickou energii, která se Ti dala do tvarů ptáků... je to hejno a to znamená, že je to členitá energie, důležitá v hnědé barvě... začni se zajímat o aurické pole a nauč se rozčesávat svou auru a tím si ji vyjasníš a ona bude kolem Tebe časem proudit zdravě, jako by létali ti ptáci a byli zdraví... A budou Ti chodit ty sny, které Tě budou učit, jak sebe samouzdravovat... pááá
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)