English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosba - prosím o odpověď

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosba - prosím o odpověď

olzumo
13.06.17
09:49
Nereg.

IP: 46.13.174.*
Dobrý den,děkuji všem, kdo tady pomáhají a dělají zdarma výklady... I já bych chtěla požádat,zda-li u mě (16.4.75) karty vidí do konce roku nějaké zlepšení v pracovním a osobním životě,snažím se pro to udělat maximum,ale už nějak ztrácím sílu,trvá to dlouho.Firma,kde léta pracuji,krachuje,sháním novou práci.A po 20letech se mi rozpadl vztah a já se bojím, že už nikdy nepoznám lásku... .Děkuji za odpověď, nevím, kdo bude mít čas... ..
 
nina6
03.07.17
21:00
Reg. před 2016

Dobrý večer,zlepšení ve Vašem pracovním životě nastane v blízké době.Podaří se Vám najít si novou práci,ale bude Vás čekat zaškolování nebo rekvalifikace.Novou lásku zatím nehledejte,přijde k Vám sama až budete na ni připravena.
 

03.07.17
22:32
Nereg.

IP: 92.43.30.*
Děkuji za odpověd.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)