English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pro Dracizenu

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

pro Dracizenu

Anara
02.07.16
20:04
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den , chtěla bych vás poprosit o nahlédnutí , kdy potkám partnera - na trvalý vztah - jestli vubec někoho takového potkám... . a finance , jestli mne v dohledné dobe čeká zlepšení .Kdyby jste byla tak hodná . Hana 19.6.1975.Dekuju
 
Dracizena
03.07.16
15:04
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Vyciťuj svůj vnitřní hlas, jestli nemáš nastoupit nejdříve duchovní cestu/ne pobožnou/, ale duchovní, aby sis srovnala rozházené aurické energie a pak jde život hravě... Takto stojíš a čekáš na zázrak kterým jsi jen Ty sama... A co jsi prožila, to se pak jen a jen opakuje... Dělej změny a časem poznáš o čem mluvím...
 
Anara
03.07.16
15:33
Nereg.

IP: 178.255.168.*
No já právě nevím co dělat , protože na "duchovní cestě " jsem byla , když jsem byla vdaná a stejně se mi život obracel vzhuru nohama a směrem dolů,vlastně na základě toho jsem přestala i "věřit".Takže v podstatě jsem došla na to , že nechápu co je duchovní .Šla jsem "špatnou cestou " ? To mi přijde k smíchu.
 
Anara
03.07.16
15:39
Nereg.

IP: 178.255.168.*
A bohužel ani tehdy mi život nešel hravě, právě naopak, jetšě hůř, bych řekla.proto se ted ptám, co mám dělat , když je to takhle.
 
macina38
04.07.16
19:52
Reg.4.7.16

Dobrý den,prosím poradíte mi,poslední dobou se mi zdá o mrtvém otci,a dokonce O bývalém manželovi a jeho rodičích,všichni jsou po smrti.v tom snu se bavímě jako v běžném životě.mám pocit jako bych tu měla ducha,a poslední dobou je to horší,mám stavy kdy mám pocit,že mám sevřený krk,v noci se probouzím,upně propocená,a mám zimnici.děkuji moc
 
Dracizena
04.07.16
20:54
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Macina, ty už musíš začít čistit své okolí, od zbloudilých duší a odvést si všechny zemřelé... napiš mi na meil, jsem seznam.cz přepošlu Ti, jak to dělám já...
 
Dracizena
04.07.16
20:55
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Haničko, není duchovno, jako duchovno...
 
Dracizena
04.07.16
20:56
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Haničko, není duchovno, jako duchovno...
 
macina38
04.07.16
21:43
Reg.4.7.16

DRACIZENA děkuji,email poslán
 
macina38
06.07.16
07:06
Reg.4.7.16

Moc moc prosím DRACIZENU,email jsem poslala,už jsem zoufalá,dějuji
 
Anara
06.07.16
21:35
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Nechápu jak to myslíš .
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)