English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pro Dracizenu

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

pro Dracizenu

gina1
10.10.15
06:20
Nereg.

IP: 88.102.93.*
Dracizeno chtela bych se Vas zeptat jestli se vubec ke me deti vrati,dcera 13.9.2001.syn 20.3.1998 ma je byvali 8.1.1972 a ja 2.8.1977.jsem hodne nestastna,protoze ja svoje deti vubec nevidam,jsou v Praze a ja bydlim v Sokolove.Mam o sebe hrozny strach,chapete,zdravi Jana
 
Zofie
16.11.15
19:51
Nereg.

IP: 62.47.242.*
Draci zene,
dostanu se ze sve tizive situace.Je to bludny kruh nevim z neho ven,Dekujui.
 
Dracizena
17.11.15
20:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Gina... strach je hráz kde se starosti hromadí a neodtékají...
Píšeš, že máš o sebe hrozný strach, pak asi děti vědí, proč jsou i v tomto, téměř dospělém věku u otce... Janí, jestli máš podlomené zdraví, to dnes stojí hodně peněz a dej si otázku, uživila bys takto velké děti?
Modli se za sebe, za bývalého a za děti... Tím začni... držím palce...
 
Dracizena
17.11.15
20:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zofie... nejspíš jde o finance, ano? Problém se zadlužením, je zapeklitá situace, kdy se člověk musí vykoupat, do čeho sám dobrovolně skočil... Ale jestli jde o pocity v těle a kolem těla, tak mi napiš na meil, jsem seznam.cz ... to by bylo na delší vysvětlování...
 
eisa
18.11.15
06:12
Reg. před 2016

milá dracizeno,napište mně prosím jestli nás s manželem vidíte příští rok ještě spolu .Neustále se vrací ke své milence.Moc ho stále miluji ale už nemám sílu. Chci aby tohle trápení konečně nějak skončilo .Dokonce jsem ho požádala aby odešel, ale ve skutečnosti to nechci. On zatím na to nereagoval.Poraďte mně prosím co mám dělat ?Tak moc to stále bolí. Moc Vám děkuji za odpověď.
Já 15,8,1968 on 14,10,1965
 
Dracizena
19.11.15
23:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eisa... .láska bolí, protože láska je svinstvo... ano, LÁSKA je energie v srdíčku, která srdce pumpuje a když je v této energii svinstvo/prach a špína/, pak pumpa dře, láska dře...
Píšeš, že se trápíš, ale trápením se Tvé tělo čistí, ale Ty nečistíš muže, ani modlitbou... Až ho srdíčko zastaví, bude pozdě...
Ámenuj za něj i za sebe... nic jiného Ti nezbývá...
S tebou má jistotu a s ní mu je dobře... i chlap potřebuje změnu...
Neodejdeš od něj, ani to nemá cenu... máte už své roky...
Začni se dívat do sebe a s ním vycházej, jako by se nic nedělo...
Tím mu měníš v hlavě myšlení... Jeď si svůj život, když si ho jede on.
Osvoboď se od něj, oklepávej se, tvoř různé očistné terapie.
Odvykej si od něj... vím, že ho jednou přežiješ a díky tomuto odloučení zůstaneš svá a nezhroutíš se... Jsi na něj moc upnutá... začni dýchat svůj život... držím Ti palce...
 
zapletalkamiluska@seznam.cz
21.11.15
15:28
Nereg.

IP: 94.112.181.*
dobry den obracim se na vas s velkou pokorou a slusnosti k vam nar.26 8 1969 muj zivotje obraceny vzhuru nohama prosim kde stale delam chybu dekuji MILUSKA SMATOVA PRAHA NAROZENA MOST
 
laurencie1@seznam.cz
21.11.15
15:30
Nereg.

IP: 94.112.181.*
24 5 1989 Klara Praha dekuji
 
zapletalkamiluska@seznam.cz
21.11.15
15:33
Nereg.

IP: 94.112.181.*
prosim dostanu se s stizive financni situace dekuji Miluska 26 8 1969 nar v praze
 
Dracizena
03.12.15
19:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Miluško, jak zde píšeš, tys už do té své chyby, doslova spadla, jako do bahna... nejspíš jsi moc důvěřivá a nejspíš jsi na svět koukala skrze růžové brýle... nejspíše máš dluhy, jak píšeš, tak Ti pomohou, zase jenom úřady... duchovno vede myšlení tak, aby člověk do toho bahna nespadl... nevnímala jsi, co jsi vnímat v sobě měla, když byl čas té změny... nezbývá Ti nic jiného, než doplavat na ten druhý břeh a nenechat se utopit... držím palce...
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)