English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pro dračí ženu, prosím

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

pro dračí ženu, prosím

eisa
07.07.16
17:58
Reg. před 2016

poraďte mi prosím co mám dělat. Můj muž měl 5 let mladou milenku se kterou se několikrát rozešel a zase dal dohromady.Strašně jsem se trápila, mám ho pořád ráda, až se něco zlomilo a já už nemohla takto dál.Rozhodla jsem se , že radši budu sama a nekompromisně trvala na tom aby odešel za ní nebo to okamžitě ukončil.Ukončil to , zůstal se mnou, ale chová se ke mně nepřátelsky pokud mu dám najevo svoji lásku a nebo mě úplně přehlíží.Nechápu proč zůstal a co tedy chce, chtěla jsem mít konečně klid a teď se znova jen trápím.poraďte mi prosím. Děkuji
já15,8,1968 on 14,10 1965
 
Dracizena
08.07.16
23:51
Nereg.

IP: 86.49.183.*
v TOMTO SMĚRU SI MUSÍŠ PORADIT SAMA A DEJ SI RUKU NA SRDCE, ŽE I KDYŽ TI 100 LIDÍ BUDE RADIT "JDI OD NĚJ" stejně s ním zůstaneš, protože ho máš ráda a máš svůj věk který musí ledacos překousnout... Matka je chůva dětem a muži ženy obšťastňují... Muž není ženou a když se jde muž k nějaké jiné okysličit, doma je zle... nech ho vydýchat a čas ukáže... hraj jeho hru... nic od něj nechtěj a jukej také po jiných mužích... třeba jen jako, aby si toho všiml... proč se k Tobě vrátil? Má u Tebe jistotu a vše, co k životu potřebuje...
 
eisa
12.07.16
16:50
Reg. před 2016

děkuji za odpověď, snažila jsem se na něho netlačit a nic jsem mu nevyčítalaa přesto si dnes ráno sbalil věci a odešel. Byl na mě moc zlý , že prý z něj vysávám energii a proto je unavený a za všechno co se stalo můžu já.Zůstal prý proto, že ho ona vyhodila kvůli mně, že bych jim nedala pokoj.Prý si ho už nikdy nezískám zpět. Přitom večer mně přivezl kytičku a nic nedal na sobě znát.Pokaždé když se zvednu tak mě srazí zase dolů.Cítím se hrozně, je to už opravdu konec mezi náma a nebo nás čeká ještě něco společného,možnost ,že by se po čase vrátil?
Jak se zbavit té hrozné bolesti, kterou cítím.
Děkuji
 
Dracizena
13.07.16
13:38
Nereg.

IP: 86.49.183.*
TVŮJ MUŽ JE V ŘÍJNU... a ne všichni, ale většina říjnových, jsou jelenem v říji a když neokusí i jinou ženu, cítili by se nenaplněni... To je příroda, to se nedá nic dělat... Ale opovrhuje Tebou, tak počkej... Dělej denně rituál, pomohu Ti a uvidíme... před spaním, kdy ležíš v posteli, si polož dlaně na pupek a začni ámenovat. Opakuj toto slovo, dokud neusneš... Rovnáš sobě i jemu energetické pole a uvidíme, jakou máš pro něj přítažlivost... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S VÁMI...
 
eisa
13.07.16
19:29
Reg. před 2016

děkuji zkusím, potřebuji se alespoň zbavit bolesti kterou cítím
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)