English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



marki.fish
15.08.17
18:38
Reg.15.5.16

Dobrý den, již jsem vás loni touto dobou žádala o výklad toho, zda budu mít miminko. Tenkrát jste mi napsala, že jej mohu očekávat někdy letos na jaře. Opravdu jsem otěhotněla, těhotenství bez sebemenších probllémů. Termín jsem měla 14.9. bohužel ale, malý se narodil o dva měsíce dříve, čili 14.7.2017. Prostě najednou jsem měla křeče v břiše a trochu začala krvácet. Malý se pak narodil po akutním císařském řezu. A museli ho oživovat 7 min. Nyní je v inkubátoru a je po několika operacích. Hlavičky- krvácení, nyní mu odsávají lékaři krev u hlavičky a po dvou operacích střev. Malý má tam nějakou vrozenou abnormalitu a stále moc nepříjmá stravu. Víte,jak jsem vám psala, že jsem měla jisté gynekologické potíže a že otěhotnění jsem už ani snad nevěřila a ono se stal zázrak. Myslíte si, že ten zázrak, který k nám přišel- náš chlapeček má naději na uzdravení a na to, že si ho brzo vezmeme domů bez nějakých komplikací? Bude již v pořádku? Moc Vám děkuji za odpověd. MARKÉTA
 
marki.fish
15.08.17
19:01
Reg.15.5.16

Moje datum narození 27.8.1989, partner 23.9.1978, Matyášek- syn 14.7.2017- Měl se narodil 14.9.2017..děkuji
 
Tamara A.
19.08.17
17:31
Reg.6.8.16

Milá Marki, omlouvám se, ale na zdraví výklady nedělám. TA
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)