English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



maria
19.03.17
13:34
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Dobry den ja nevim jak dal je mi 36 narodila som sa o 23.59 hod a 1.11.2007 mi vo veku 47 umrela mama a12.1. 2017 vo veku 37 partner nemam uz nikoho mam praajau ale neviem ci si ju udrzim ani neviem ci ma zmysel sa snazit mam pocit ze uz ma nic necaka vsetko dobre vo svojom zivote som stratila
 
maria
19.03.17
15:44
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Moj datum narodenia je 15.7.1980
 
Tamara A.
19.03.17
17:00
Reg.6.8.16

Milá Maruško, nezoufejte. Do karet jsem se dívala opakovaně. Vy jste silná osoba. Ano, osud Vás zkouší. Teď jste na dně, ale právě proto, abyste se měla od čeho odrazit. Karty mi ukazují, že máte před sebou ještě kus aktivního a hlavně pěkného života, takže Vy musíte bojovat. Ano, teď to bolí, ale věřte, že bude lépe. Karty radí, abyste se upnula na práci, ta se mi zde ukazuje jako stabilní a právě ta Vám pomůže. Držím Vám palce a kdyby cokoli, ozvěte se. Máte moc krásnou duši. Přeji Vám hodně štěstí. TA
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)