English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prekliatie?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

prekliatie?

nyna28
24.07.11
19:56
Nereg.

IP: 95.102.109.*
V poslednom čase sa mi vôbec nedarí, či je to vo financiách, vzťahoch, som bez práce už 9 mesiacov aj napriek intenzívnemu hľadaniu.Preto si myslím, či ma niekto náhodou nepreklial.Prosím, pomôžte mi.Ja Monika 5.9.1980. Ďakujem.
 
tuzba
26.07.11
21:59
Reg. před 2016

ahoj ja mam ties taketo poblemy a tak tiez hladam pomoc aj ja si myslim ze som prekliata a o to horsie moju rodinu postihuju choroby ktore su tazko liecitelne alebo vobec ak bysi nasla niekoho kto byti dokazal pomoct prosim daj mi vediet ,ahoj
 
nyna28
29.07.11
11:01
Nereg.

IP: 78.99.152.*
ahoj, no, pokusim sa niekoho nájst, a ak sa mi to podarí, urcite ti napísem.Ak más moznost sledovat vestiaren na kanály DOMA, tam obcas jeden muž zistuje telefonujucim ci su prekliaty a ak ano, tak to zrusi.Ale neviem kolko zaplatis za takýto telefonat, ale ak by to pomohlo, treba skusit.Pekný den
 
tuzba
02.08.11
20:47
Reg. před 2016

ahoj budem rada dik
 
Vilma
18.10.11
18:20
Reg. před 2016

Taky si myslím, že jsem prokletá. Nedaří se mi v podstatě nikde. Oba rodiče předčasně zemřeli na rakovinu a většina ostatních předků taky. Podle MUDr Jana Miklánka sice mi rakovina nehrozí, nicméně i u něj se dost naplatím. Již splácím víc než vydělávám. Chtěla jsem začít podnikat v ekochovu drůbeže a přes seznamku Lidé jsem si našla Jitku,která taky měla zájem [líbí se mi více ženy]. Ale jakmile jsem jí popravdě napsala, jak jsem na tom, tak mi napsala, že náš vztah nemá cenu, že potřebuje někoho, kdo by zaplatil polovinu ceny zamýšleného statku. Navíc jsem poznala, že je racionálně smýšlející a že bychom si asi stejně nerozuměly. Ale mnohdy ten,kdo se dostane do tísne se stává věřícím
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)