English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Paranormálni jevy...fakt mě to děsí

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Paranormálni jevy...fakt mě to děsí

charmed
02.05.12
15:10
Nereg.

IP: 109.80.52.*
Dobrý den, potřebuji pradit ... v
poslední době e okolo mě dějí divné věci... já se zejímám o magii a
čerodejnictvý... . a už pár měsíců se tu dějě něco divného lavně kolem mě ... v
bytě slyším divné zvuky někdy i někdo volá mé jméno... potkávám lidé kteří se
namě upjatě dívají a pak zničeho nic zmizý... nebo zasebou vydím něčí obraz
někdy i v zrcadle, jednou v noci jsem ležela a cítila jak se mě někdo dotýká
bála jsem se otočit... najednou sem cítila jak ě to obejmulo a viděla jsem za
sebou stín a otočila se zmizelo to... jednou s kamarádkou byli unás doma a na
záchodě se rozsvítilo já otevřela a začala utíkat a kámoška zamnou přišla co tam
bylo a ěco namě koukalo a pak to šlo zanáma... nebo unás ve starém baráku co
jsme bydleli sme skámoškou byli ve vaně a okolo domu slyšeli jak zvoní takový ten starý mobil a pak kroky, hned ptom večer bylo pořád zataženo slyšeli jsme
jak někdo chodil po schodech nikdo tam ešel a najednou sme měli jinou barvu očí
i vlsaů po půlnoci to ustalo je to ho mnohem víc... . ale jednou sme slyšeli ked
sme byli vnoci v parku jak někdo volá mé jméno a říkal že já jsem vyvolená nebo
tak něco,že mám moc... a že mám dvě sestry jedna je ta kamarádka a druhá je z
jinéo světa moc to nechápu... pořád jako by mi něco naznačovali viděly jsme na
nebi mrak a ten byl jako anděl a pak sme slyšeli jak říkal něco jako neotáčej se
moc sme to nepochopily nebo jsme byli na hřbitově kámošky babičky a všude
zhasli světla bylo to vdeset večer a jen tam to svítilo a něco mě chytlo za nohu
nemohla jsem pryč a ztoho hrobu nco nebojte se já vám neublížím a pak najednou
jak mě to chytlo utíkejte běžte pryč a nevracejte se sem. šlyyjsme tam poté v
noci podruhé a slyšeli jak zanámi někdo de šlyjsme pryč pak jsme tam šli druhý
den a já vola la mamce tami řekla že mám pijí t dýl domů a najednou sem ji
vyděla!vypadala jako smrt řekla jsem to kamarádcea ta ji taky vyděla ukazovlala
na mě měla černý plášt její obličej byl býlí pusu měla protáhlou a oči byli sytě
žluté trochu do červena v ruce měla kosu šly sme trochu blíž a oonase knám
začala přibližovat... .začali jsme utíkat a šla zanma... ..byla rychlá... ..jetoho
víc ale odtý doby no tento měsíc už mi umřeli 2 příbuzní je toho strašně
mnoho... . potřebuji pomoct... .vše se horší... ... dokoncked sem se pokoušela
promlouvat s duchy a zeptala se jich má se něco stát bylo to pořád21.6.2012 prosím poradte mi... Děkuji a prosím hloupé narážky si nechte pro sebe...
 
meel
04.05.12
09:14
Reg. před 2016

nejlepší obranou je uzemnit se.. bav se více s lidmi z toho světa, i když si od nich přijdeš třeba odlišná, snaž se je pochopit.. snaž se pochopit zákony toho světa.. To tě uzemní a oni nebudou mít nad Tebou žádnou moc, a to ani moc se Ti zjevit..

tvoje víra v ně je posiluje.. pokud je budeš ignorovat, časem to vzdají.. nesmíš dopustit aby měli tvojí pozornost.. nesnaž se s nimi mluvit ať už Ti říkají cokoliv, vše dělají jen proto aby jsi s nimi navázala kontakt.. To nikdy nedělej.. žij svůj život a žij ho naplno.. nenech nikoho, aby Tě manipuloval a někoho, koho ani pořádně nevidíš tuplem..

ale hlavně se uzemni.. zabývej se tímto světem.. ničím co jsem nepatří..
 
Merit
04.05.12
13:42
Reg. před 2016

Charmed .. Rychlovko, JaneMonster.. prosim te, co to tu porad predvadis?
Ty si myslis, ze lidi jsou az tak uplne blbi, ze nejsi k poznani?

Holka zlata, tebe mit doma, tak ten picitac leti z okna! :-D


Nekdy si taky vlez na stranku "pravopis.cz", tam se neco opravdu i naucis :-))
Jestli si rada delas z lidi kozy, ono se ti to potom vrati, jako vsechno, jestli se ti neco opravdu deje? Rekni to sve mamince, to je tvuj nejblizsi clovek, kterej by ti mel pomoci :-), co ty na to? :-))
 
Sam
09.05.12
09:41
Nereg.

IP: 89.102.104.*
Souhlasím i s meel i s Meerit. Jestli se ti to opravdu děje-jako, že mě se to taky dělo, dostávala jsem dopisy, že umřu psané krví, slyšela zvuky, někdo mě na mě pořád chytal, ale neviděla jsem ho- prostě to ignoruj, přestane to. Nebo si o tom promluv s mámou. Ale jestli si vymýšlíš tak se stiď. I když si myslím, že si nevymýšlíš, protože mě se dělo to samé-dokonce i jak jsem byla na škole v přírodě, před pár lety. Moje rada: Ignoruj to a buď happy!
 
Ondřej Bašta
01.06.12
00:50
Nereg.

IP: 89.190.90.*
Jak to tak pozoruji a sedím zde v místnosti a do okna buší déšť,řekl bych že vše má své,ovšem proč před tím utíkat?
Ano chvilku mě to zní jako žádost o pozornost a chvilku jako zmatenost ve psaní a rychle se vyjádřit pro uklidnění.
Napadlo vás někdy že už bylo dost toho,říkat si proboha to nejní pravda?
Co takhle pomoci těm kteří kolem nás bloudí a i těm co si zrovna života nemohly vážit jelikož oni samotní jej nemohly ovlivnit?
Pro mne samotného je to vše o čem mluvíte hlubokou pokorou zažít něco co vás vtáhne a vy tomu musíte vzdorovat.
Nejsem sobec a rád bych vám řekl co jsem viděl,jenže já to mohu popsat jen jako blahobyt. A přesto sem si vybral osud plný hrozby,boje,zážitků a hlavně lásky.
Proč? Protože je to dar.
 
Samiel
01.06.12
16:34
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Sam
02.06.12
09:21
Nereg.

IP: 89.102.104.*
Ráda bych se s někým sešla. Psala jsem, že tu ingnoruju, ale začíná se mi to dít znova. Před třemi lety(což je schodou náhod mé oblíbené číslo)se mi děli špatné věci. Tehda byla škola v přírodě. Tento rok ji máme taky. Kámoška se kterou jsem to vše zažila to prožívala rovněž a teď se nám dějou stejné věci. Prosím vás, pokud bydlíte nněkde kolem ostravy, ozvěte se. Nebo kdyby ne, tak se mi ozvěte na email Sam713@seznam.cz děkuji. Potřebuji zkrátka pomoc.
 

Nike
04.06.12
09:09
Reg. před 2016

bože Sam, Ty jsi taky třeštiprdlo, fakt...

Je to tak trochu jako s tím klukem, na kterého ses ptala. Moc nechybělo a klidně bys přistoupila na jeho blbou hru, kterou by režíroval jen on a Ty bys bez kouska hrdosti skákala, jak on by pískal. Totéž dělá ten astrálek, který Tě straší. Je to jeho hra. On chce Tvou energii, kterou mu uvolníš emocemi. Sama píšeš, že sis vyzkoušela, že mu na tu hru nemusíš přistupovat a že to zabírá. Tak ukaž, že jsi frajerka a setrvej. Jako bys ignorovala pejska, který si nedá říct a loudí a loudí. Nakonec pochopí, že tady neuspěje. Nebo uspěje? Že ne :)

On opravdu nemůže nic jiného, než Ti vlézt do hlavy a maqnipulovat s Tebou, pokud mu to dovolíš. A Ty by sis klidně přes internet domlouvala schůzky naslepo s magorama, kteří si už něco takového do hlavy pustili. Proboha buď opatrnější. Ještě, že nemám dceru, asi bych ji musela přizabít.
 
:)
28.06.12
11:49
Nereg.

IP: 88.146.154.*
já osobě se bojím nadpřirozena sice ví že když existuje neco špatné tak že určite i neco dobré a vcelku se mě ani nic stát nemuže protože mrtví nemají právo na živé ale prostě nahání mě to huší kůži
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)