English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pani Tamara -zamestnani

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pani Tamara -zamestnani

Demy
17.01.17
17:21
Nereg.

IP: 82.13.224.*
Zdravim pani Tamaro
Jsem v procesu hledani noveho zamestnani jelikoz stavajici je velice ubijejici a neni tam sance na karierni rust. Zadari se mi najit neco stabilniho? Predem velice dekuji a preji krasny den.
Denisa 2.6.1990
 
Tamara A.
18.01.17
04:31
Reg.6.8.16

Milá Deniso, karty ukazují, že si novou práci najdete velice rychle a budete velmi spokojená. Držím palce, TA
 
Denduli90
30.01.17
13:45
Reg.1.7.16

Mockrat dekuji pani Tamaro tak snad se postesti. Jen jsem jsem se jeste chtela zeptat. Bude to nabidka pres inzerat nebo nejakeho znameho? Samozrejme se zamerim na oboje. Vim ze asi obor v kartach rozhodne videt nebude ,ale nejake vetsi specifika ohledne te prace,neco ceho bych se mohla vice chytnout? Dekuji a krasny den preji
 
Tamara A.
30.01.17
19:43
Reg.6.8.16

Milá Deniso, karty opravdu takové detaily nevidí. Každopádně, vyložila jsem si na Vás dnes karty znovu a věřte, že velmi brzy dostanete zajímavou pracovní nabídku. Držím palce. TA
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)