English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 14.5.2024
Svátek slaví Bonifác, zítra Žofie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 14.5.2024
Svátek slaví Bonifác, zítra Žofie.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Mám sex ve 14 a kámošku idiota13.05.24 / Negírie7 v Starosti
Panna13.05.24 / Liška ryšavá v Láska
Osudový partner13.05.24 / Akbar v Láska
Má cenu o vztah bojovat07.05.24 / Irena dubetzova v Praktické věštění



Možné je všechno, nemožné si vyžádá jen trochu víc času.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mé tajemství nebude odhaleno. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Stockmayerův teorém: Když něco vypadá jako snadné, je to ve skutečnosti obtížné. Když něco vypadá jako obtížné, pak si pište, že udělat to je absolutně vyloučeno.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Odpoutání se od minulosti - změna jména

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Odpoutání se od minulosti - změna jména

Eskarina
29.08.18
21:01
Nereg.

IP: 109.81.211.*
Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu. Já i moje matka zvažujeme změnu příjmení na to, které měla za svobodna. Jde o to, že můj otec byl despotický tyran a zajistil peklo na zemi nejen mojí mámě, ale i mně. Od dětství trpím nespavostí, depresí a úzkostí, sebevědomí nula, totéž si z manželství s mým otcem odnesla máma. Otec před 16 lety zemřel, od té doby o změně uvažujeme, jen teď jsme se konečně odhodlaly. Máte nějakou zkušenost s tím, že by změna jména pomohla se zpřetrháním vazeb z minulosti? Otec nás i po těch letech straší ve snech, stále je nad námi jeho stín. Naopak příjmení, které bychom nosily po změně, tedy příjmení mých prarodičů z matčiny strany, ve mně vyvolává jen příjemné vzpomínky, prarodiče jsem milovala, byli to báječní lidé. Pořád ale váhám, jestli to stojí za všechno to běhání po úřadech a odpovídání na zvědavé otázky okolí. Jestli máte někdo zkušenost, zda změna jména může pomoci s odstřižením se od minulosti, byla bych vám velmi vděčná za radu či vhled. Děkuji.
 
petr54
30.08.18
10:23
Reg. před 2016

Dobrý den.

Změna jména vám určitě pomůže, ale neustálé vracení se do minulosti Vám zavírá budoucnost a proto přešlapujete na místě. Velmi Vám v tomto případě pomůže akt odpuštění. Jinak řečeno, odpusťe. - V karmické rovině tím pomůžete i svému zemřelému otci. Ponechte si minulost jako zdroj pro ponaučení.
Zdravím
Petr
 
Soňa Kartářka
11.04.19
16:09
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Neváhejte a změnu proveďte co nejdříve. Jste zablokovaní, máte strach při vyslovení, jak se jmenujete. Budete díky jinému příjmení plní energie a s pocitem, že pro vás začíná nový život. Bude se vám lépe dívat na svět.
 
Tajra
09.07.19
11:00
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Také se přikláním co nejdříve změnu jména, jelikož vás to blokuje.
 
Sokol
25.11.19
04:11
Reg.25.12.20

Neztrácejte čas a změnu jména proveďte. Je to jeden z úkonů, které je třeba udělat, aby se vám začalo dařit.
 
René Konselova
15.09.21
22:52
Nereg.

IP: 86.49.93.*
Jsem znepokojená se svým jménem,je to jako za trest.Na víc u nás v Čechách to neumí rozeznat. Mužské jméno od ženské.
 
Dagmarys
20.09.21
08:46
Reg.20.9.22

Ahoj,naprosto tě chápu.Je to jméno opravdu takové... nebinární.Před lety jsem tu a tam četla pár článků,kdy právě tohle jméno doporučovali psychologové transgender,i v případě,že k operativní změně pohlaví z nějakého důvodu nedošlo.Ale rodičům to nezazlívej,v době se o tom asi nemluvilo.Chtěli ti dát krásné u nás neobvyklé francouzské jméno,jen jim to nesecvaklo.Ženský ekvivalent je totiž Renée.Tak buďto bych přidala to "e" nebo "i"jako Renie a nebo rovnou změnila na Renatu.A nebo ještě možnost,pokud máš toho jména dost přidat před něj ještě jedno jako první a hlavní
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)