English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Naléha to pomozte

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Naléha to pomozte

Ka-ri-a
02.06.14
18:56
Reg. před 2016

Mám problém s kámoškou a jinou osobou.Moje kámoška se mnou skoro vůbec nemluví..Jsme nejlepší kámošky od první ale poslední dobou je jiná... Zakrývá mi skoror vše a věnuje se nejhnusnější holce z naší třídy s kterou se absolutně nikdo nebaví.Z druhé strany je tu kluk který se mi líbí ale dělá mi na nervy..Kolem mně se plete kámoš kterýmu se líbím... Oba dva jsou kámoši-nej kámoši... Když se semnou baví ten druhý kluk tak ten co se mi líbí na mně žarlí..Proč??Jsem zmatená
 
Camie
03.06.14
21:02
Reg. před 2016

... podle toho, co píšeš, mi to přijde, že Tvoje kamarádka má srdce. Baví se s holkou, kterou nemáte ve třídě rádi (proč?) a to možná i proto, že její odlišnost ji vyhovuje a našla s ní společnou řeč. Je ji s ní možná teď líp jak s Tebou, protože je baví stejné věci. vzhledem k práci, kterou dělám, mám z ní radost, že se dovede postavit kolektivu a bavit se s ní. Jednou to, možná, pochopíš. Pokud chceš být stále její nej kámoška, tak si popovídejte, ale upozorňuju Tě, že v každé životní fázi se nám většinou obmění přátelé, protože se vyvíjíme a každý najde vlastní cestu.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)