Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je úterý, 27.6.2017
Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír.

Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot zodpovídá deset otázek.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Mám doma ducha

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Mám doma ducha

Regan
(07.01.08 / 16:14)
Ahoj všichni, zdravím vás

Mám takový menší problém. U nás doma se objevil duch. Už podruhé. Poprvé mě navštívil před dvěma lety, ale odešel. Nyní se vrátil. A začíná trošku přitvrzovat. Už mu nestačí jenom chodit po pokoji, už začal otvírat i skříně. Navíc se na mě dost divně napojil, takže v noci, když jdu spát, tak si připadám jako náměsičná. Chodím po pokoji, dělám divné věci. Napříkla jsem se ted o víkendu vzbudila u stolu s plnou pusou skořápků z ořechů. nechápu, kde jsem se tam vzala,ani proč jsem jedla skořápky. Prostě jsem spala a pak mě můj přítel probudil tím, jak na mě promluvil.

Nebo třeba jdu spát, nad ránem se vzbudím a začnu vykřikovat dobrou noc dobrou noc jdeme spát jdeme spát. Připadám si už opravdu jak blbec. Je to jakobych spala, ale přitom nespala. Slýchám kroky, šustění šatů, jsem zvědavá co udělá ted v noci. a nejsem sama, kdo ho slyší. Vyděsil mého bratra tak dokonale, že ten chudák odmítá spát v pokoji spát a když nejsem doma, tak si tam bere raději psa, ale ten tu taky nevydrží dlouho sám. Jakoby se bál.

Můžete mi prosím někdo poradit, jak s tím duchem komunikovat a zeptat se ho co chce? Docela by mě zajímalo, kdo ten neviditelný návštětník je.

Děkuju za příspěvky

meel
(07.01.08 / 16:54)
Předpokládám že ty se ho nebojíš že? Podle toho co si psala tě to spíš znepokojuje..
Pokud ten duch s tebou chce mluvit, tak se k tobě snaží spíše přiblížit a je dost klidný.. Abych pravdu řekl, to co tu píšeš, ve mě spíše vyvolává pocit že se z tebe snaží čerpat energii (zjednodušeně řečeno..).
Duchové toho dosáhnou, tak že tě naštvou.. vyvolají v tobě strach, neklid nebo pocit bezmoci. V takovém případě tvoje tělo totiž náhle uvolní energii a v té se on cití lépe.. Nebral bych takového ducha jako něco zlého.. jen bych se mu nepokoušel pomáhat.. Pokud budeš schopna udržet tvůj byt v relativně vysoké vibraci (vyšší než je vibrace ostatních), pro ducha to bude moc náročné, ztratí zájem a najde si jinou oběť..

Regan
(07.01.08 / 20:34)
a jak s tím souvisí ta moje náměsíčnost? za to taky může ten duch?

meel
(07.01.08 / 21:08)
Je to možný.... U některých lidí se to může stát.. ale ještě jsem s nikym komu se to stalo o tom nemluvil.. tak že to mám jen z druhé ruky no.. Myslím že je k tomu jistá podobnost myšlení mezi tebou a tím duchem..

Regan
(07.01.08 / 22:48)
Může mi nějak ublížit? Kromě toho, že ze mě čerpá energii.

Nechápu ještě jednu věc. Před vánoci se tu pohybovali jacísi misionáři, kteří zdarma světili domovy. Ten misionář byl u nás v domě,světil to tu svěcenou vodou, zaříkal to tu nějakýma modlitbama i moje babička u toho byla, tak kde se tu mohl vzít duch? copak ochrana svěcení a něčeho takového nefunguje?

meel
(09.01.08 / 21:22)
No čistě teoreticky ti mohou ublížit.. ale to bys si musela být vyloženě vyčerpaná a musela by jsi se bát.. Co vím tak to duchové většinou ale nedělají i když mají tu možnost.. ohrozili by tím sami sebe..

K těm misionářům.. Tito lídé spoléhají spíše na víru než na znalosti a schopnosti..
Očekávají, že jejich víra je silnější než všechny problémi co se jim postaví do cesty.. nehodlám popírat jejich techniky.. Ovšem podle mých zkušeností se mi zdá že voda ať už je jakkoliv nabitá jakoukoliv energií jako ochrana nevydrží dlouho.. Voda se používá k očištění.. Tak že tvůj byt je netknutelný asi stejně dlouho jako jsou čisté tvé ruce po umití.. Modlitba funguje podobně jako přání či přísaha.. má sílu jen dokud na ní pamatuješ a cítíš to tak..

Bzk
(09.01.08 / 21:40)
IP: .*
Byt JE vysvěcený, ale Regan ne!!!

Unlimited Jedi
(11.01.08 / 19:28)
svěcená voda není ic extra , spíš je to svinstvo.... zvlastni ritual to je...
spis třeba sůl dokáže odčerpat negativni energie. ty misionáři byli buď blbci nebo účelově škodili...
jinak jak říkal meel ... neživ ho, je to takovej emocuc (od slova emoce)

mario.
(14.01.08 / 08:37)
Duchove - duchove jsou to duse, ktere se neodpoutaly vcas od sveho tela. Jsou tady drzeny, nevyplnenym cilem. Ten duch tu bude pokud ten svuj cil, nebo sve nevyresene veci nevyresi.

Je par moznosti, bud reknes "Odpoustim ti, vsechno co jsi mi provedl v tomhle zivote i v zivote eterickem. Tve cile jsou splneny a timto te propoustim."

A pokud to nepomuze, pouzit svicky, svicka spaluje negativni energii a k tomu par kristalu, kristal zase naopak zvysuje pozitivni energii.

Mario

dalaraa
(14.01.08 / 13:43)
Já dávám přednost soli. Za všech okolností, ještě nikdy mě nezklamala.

meel
(14.01.08 / 18:25)
mario: A co když je tu ten duch kvůli nějaké závisloti.. Nemusí to mít nic společného s Regan.. tak že když mu odpustí.. těžko říct jak to veme..

Sůl je výborná.. Také doporučuji..

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
mario.mario
(14.01.08 / 20:34)
To je uplne mozne, ale podle toho co jsem vycitil a ja v to verim. Je ten duch jiny... Pochopitelne se muzu plest, nerad se nejak vychvaluju ale sve intuici verim, uz mi hodnekrat pomohla.

Kdyz tu tak pripominate sul, zdvojnasobenou silu by mela mit svicka v kruhu z soli.

Ps.: omlouvam se ze mam jiny nick, ale nejak se nemuzu prihlasit

Mario

život
(15.01.08 / 09:35)
Ahoj Regan...
Pamatuji si jak jsi mi tenkrát radila jak na duchy,ale vidím,že ty to ted máš velmi složité...
Nedávno jsem listovala a našla jsem hodnoho človíčka,který se zabívá takovohle tématikou a ráda bych ti ho doporučila...Kdyby jsi to chtěla vyzkoušet,tak ti na něho dám info...
Jinak se holka drž...

emčo*
(15.01.08 / 14:55)
A co sa s tou solou robi prosim Vas ?
dik

Regan
(17.01.08 / 10:50)
Ahoj všichni, moc děkuju za příspěvky

Pro život: kdybys byla tak hodná, mohla bys mi dát info na toho človíčka? Tento duch je jiný než ten, který mě otravoval před těma dvěma lety.

Kyrien
(02.02.08 / 16:49)
Zdravim vsechny
Ja jsme chtel jeste pridat jednu vec k tomu duchovi nemam stim zadne zkusenosti ale mohla by jsi zkusit(kdzy se ho teda nebojis) ho v pokoji vyvolat a zeptat se ho na par otazek( proc tu? jelsit je to ten co se objevil pred 2 lety, pokud je to nejaky tvuj byvaly pribuzny atd)nejlepe co jsme tak cetl jsi jednou v noci v rozmezi 23:00 az 1:00 dej na kazdou svetovou stranu svicku a pokus se ho vyvolat. sedni jsi do turka jako pri meditaci a zavri oci( bude to chtit velmi velke soustredeni pokud to budes delat sama, a pamatuj nikdo te nesmi vyrusit jinak se muze vsechno pokazit) na hlas rikej slova jako Vyvolavam te duchu pritomny. Chtela bych jsi stebou promluvit(nekolikrat to zopakuj, po te zkus mu rict ze jestli je v pokoji pritomen at zhasne severni svicku rekni to tak trikrat jasne a zretelne stacilo by to trikrat po te co to rkenes po treti otevri oci a koukni na svicku pred sebou tam by jsi mela sedet tkaze na severu pokud bude zhasla tak jen to bude dobre zavri zpet oci a pokus se ho zeptat otazkami aby mohl davat kratke odpovedi nejlepe dej pred sebe tuzku s papirem . pokud se ho nebudes chtit zeptat na nic tak rovnou se ho pokus odvolat nejlepsi by bylo poouzit k tomu ty slova ktere psal MARIO

Mozna by ti to mohlo vyresit tvuj problem ale jak rikam chce to hodne se soustredit a verit tomu po te by jsi mohla napsat jak jsi stim dopadla abych se mi dostaly dalsi zkusenosti

meel
(02.02.08 / 20:23)
Kyrien:
1.) pokud tu je je hloupost ho vyvolávat, duchové se vyvolávají pokud jsou jinde.
2.) kolem půlnoci se duchové vyvolávají z jediného důvodu. Mají největší sílu. Jsou tedy schopni shasnout tu svíčku.
3.) Odvolávání není tak jednoduché. Duch si přijde a odejde kdy bude chtít on, ty na něj nemáš žádný vliv. Musela by si být šaman, mít otevřené do značné míry třetí oko, výbornou stavbu těla a chopnost vědomě ovládat čakry. To regan patrně neumí, měla by úplně jiné starosti.
4.) Turecký sed je dobrý na odpoutání od země. To ale může být nebezpečné pokud se jedná o duchy, dělá tě to více zranitelnou.

Nemám nic proti tobě. Snažíš se jen pomoc, já vím. Kdyby ale Regan udělala to co si tu napsala, tak by v lepším případě její nevítaný host získal ještě větší vliv a v horším případě by skončila v blázinci. Nezlob se za mojí kritiku.

Kyrien
(02.02.08 / 21:11)
meele musim ti moc podekovat ze jsi me skritizoval apson jsmejsi uvedomil jak je upravdu vyvolavani duchu slozite ze jedina chyba a duch muze udelat vse ale prece jenom jak by ho potom mela od tama dostat v tom pripade to chce nejakeho samana aby stim pomohl jinak opravdu nevim a jinak vidim ze jsme zatim malo informovany tak jestli by jsi mel zajem Meele jestli by jsi mi nemohl poslat na email nejake informace o duchach jako webove stranky popripade nejake doporucene knizky a jeste jelsti to zajimam se celkem o telepatii ale to sem ted nepletme ale jinak bych ti byl velmi zavazany muj email korityak.karel@sezn

Chacky
(24.06.08 / 14:10)
ahoj potrebuju strasne moc poradit....nase kocka uz asi jeden den se straaaaaaasne boji jit k nasemu botniku takze kdyz ji chci dat ven tak ji musiim prenest v naruci a to me este poskrabe do krve i na obliceji!kralik tam dela to sami aale ostatni ne! ze tam bude duch nebo nejake negativni pole??myslim ze by tam mohl byt duch protoze 23.cervna mi umrel deda(pred dvema rokama)...co si o tom myslite???porat se strasne moc boji taam jit jenom vzdycky opatrne se priblizi a kdyz usli si sebemensi zvuk tak se tak lekne ze vyskoci cca pul metru dio vysky(neprehanim)my za tam muze byt muj zemreli deda??

t.rih@seznam.cz
(24.06.08 / 14:11)
ahoj potrebuju strasne moc poradit....nase kocka uz asi jeden den se straaaaaaasne boji jit k nasemu botniku takze kdyz ji chci dat ven tak ji musiim prenest v naruci a to me este poskrabe do krve i na obliceji!kralik tam dela to sami aale ostatni ne! myslite ze tam bude duch nebo nejake negativni pole??myslim ze by tam mohl byt duch protoze 23.cervna mi umrel deda(pred dvema rokama)...co si o tom myslite???porat se strasne moc boji taam jit jenom vzdycky opatrne se priblizi a kdyz usli si sebemensi zvuk tak se tak lekne ze vyskoci cca pul metru dio vysky(neprehanim)my za tam muze byt muj zemreli deda?? sry ze to davam 2x ale zapomela sem dat e-mail t.rih@seznam.cz

čertisko
(24.06.08 / 15:30)
..a děda umřel u botníku v tom to bytě?

Jája
(09.09.08 / 22:27)
se zájmem sleduji tento příběh a prosbu o pomoc. Velmi zajímavě vyznívají všechny příspěvky a rady. Jenže - duch. Opravdu bych nechtěla, aby to vyznělo jako snižování vašich velmi dobře míněných rad, ale s duchem, pokud nechce on sám není dobře bojovat, ale pokusit se s ním vyjít po dobrém. Já sama jsem absolvovala kurs šamanismu a jak v jedné z rad zaznělo, tak šamanismus je postaven na spolupráci s duchy a s jejich pomocí. Velmi dobře to funguje a vzájemná úcta je základem. Nikdy nikdo neví, kdo je ten duch a co vlastně chce. To, že jsi unavená a jako bys nespala, je dáno tím, že on je živ ze tvé životní síly. Poznali to jistě všichni kdo se pokoušeli vyvolávat duchy a nebo ti, co je vyvolávání pohltilo. Je to vlastně o tom, že tahle práce či komunikace s duchy stojí člověka spousty sil aniž je schopen si to vlastně uvědomit. On jistě nepřišel proto, že by ti chtěl ublížit, ale jistě k tomu měl důvod. Třeba ti opravdu potřebuje nutně něco sdělit, pomoci ti, nevím. Mívají spousty důvodů k tomu aby komunikovali se smrtelníky. Pokus se požádat třeba reikisty, jsou to lidi, co jsou schopni duchy nejen cítit, ale mají dost síly k tomu, aby si pomohli při téhle práci. Jsou totiž schopni si sílu vzít ze země a tak je tahle diskuze s duchem nevyčerpá.
Je i pár lidí, kteří se věnují vymítání duchů a démonů. Vypadá to úsměvně, ale zas taková legrace to není. To mi věř. Kdo měl tu čest s duchy, ten ví, jak nepříjemné to je. Já bych opravdu nedoporučovala se pokoušet volat toho ducha, případně se ho pokoušet vyhnat. Jak říkám, je přesvědčen o tom, že tam musí u tebe být a rozhodně nedoporučuji se s ním dohadovat. Vím, dá se mu poručit, ale pokud tě dokáže takle ovládat po nocích, tak bych to nezkoušela. A rozhodně ne sama. Co se týká vysvěcení, tak tomu nepřikládej velkou váhu, to není nic, co by mohlo ducha odradit, nezapomínej, že by to musel být démon aby ho to nějak mohlo snad jen malinko znechutit, ale o něm není řeč. Jak by chtěl vysvětit duši čistou? Třeba ti chce říct, že nemohl odejít za světlem a proč. Jistě poznal, že jsi citlivá a tím snadněji se s tebou dá komunikovat. Taky mmch reikisti umí odvádět za světlem. Je to jedno z učení reiki. Taky by ses tímhle způsobem mohla dozvědět kdo to je a co vlastně chce. Pokus se usínat s tím, že ho vlastně znáš a máš k němu úctu, jen nevíš, proč je u tebe a co ti chce. Znáš jistě přemýšlení před spaním..tak mu věnuj myšlenku, řekni mu, že ti nevědomky ubližuje a že tě to zraňuje a vyčerpává. Snad pochopí, že tahle cesta není ta správná jak se s tebou domluvit. To že se napojil tomu se říká posednutí duchem. Také tohle dokáže zvládnout jak šaman, tak reikista. Musí to být ale mistr reiki. Ne nějaký léčitel, který si myslí, že to zvládne. Není to opravdu snadné.

petronius
(06.04.14 / 22:30)
IP: 89.177.77.*
Mám takový problém u mě v pokoji se asy zabidlel duch nebo co ! Stává se mi že občas slyším smích a kroky a zvuky klávestnici. Taky schovává a dává věci z místa na místo :(. Příjde mi že je to duch mladého člověka který z neznámé příčiny přišel!?

Taky si říkám bydlím s rodiči v 2+1 v Praze a před náma tu žila paní která tu měla jistého studenta ale ten podle mě žije nebo snad ne a zjevuje se!? Měl bych se takového ducha bát ?

PhDr. ED
(22.04.14 / 12:41)
IP: 217.197.145.*
Ahoj,
podle mého názoru to není duch, protože duchové nemají takové schopnosti. Spíše je to něco nadpřirozenějšího, co živí lidé nemohou vidět v žádném případě. Možná je to Parazit a možná je to taky lstivý, života chtivý démon, který muže pohybovat věcmi,otevírat skříně apod. Démoni používají temných sil, aby vytvořili tzv. kanál, který slouží k tomu, aby ses na něj napojila (dotekem nebo strachem) a on mohl dvoji duši "recyklovat&qu Tím kanálem by mohla být nějaká věc, kterou používáš každý den, na velikosti nezáleží.
Jsou 3 fáze posednutí. První z ní je Zamoření pak Útisk a nakonec Ovládnutí. Co se týče tvé náměsíčnosti tak to je pro "návštěvníka&q velikou výhodou, protože tě může ovládat, aby jsi dělala věci, které jsou absurdní. Somnambulismus je pouze porucha vědomí nikoli pak podvědomí.
Strašně důležité je, aby se neoslabila tvá vůle, protože je velmi důležitá k zahnání různých mystických zjevení.
Ale tato skutečnost je méně reálná, vetšinou se pak najde nějaké racionální vysvětlení.
A otázka na závěr: Necítíš nějaký puch (většinou puch jako hniloba), který doprovází ty výjevy?

PhDr. ED
(22.04.14 / 12:49)
Pokr.:
Ano a ještě jestli máš nějaké domácí zvíře, myslím, že jsi psala psa, tak ten cítí přítomnost nějakého nežádoucího návštěvníka. Na konto toho by se mohla projevit nějaká hrůza, ale nechci Tě strašit.
Doufám, že je to něco, co se dá vysvětlit, pakliže není,měla by si kontaktovat nějaké zasvětěnější medium, které by dále kontaktovalo arcidiecézi.

Mivik
(22.04.14 / 13:33)
Paní, či pane doktorko, či doktore
zaujaly mě vaše příspěvky, mohla byste (mohl byste) na sebe
nechat kontakt nejlépe e-mailový, případně se mi ozvat na
adresu mivka@seznam.cz ?
Předem a moc děkuji.
Mivik

Luucc
(01.05.14 / 11:13)
IP: 109.202.85.*
Dobrý den,

Dneska v noci se odehrála divná věc. Zbudili mě kroky po předsíni a viděla sem dvě tmavé "osoby" rozsvítila jsem,abych zkontrolovala zda máme dveře zamknuté a šla jsem zas spát..ale opět se to opakovalo,kroky a dvě tmavé osoby..Vstala sem,a zapálila jsem svíčku a byl klid. Je možný,že to byl nějaký duch? Před měsícem mi umřel táta..myslíte,že to má stím nějakou spojitost? děkuji za odpověd

PhDr. ED
(01.05.14 / 17:06)
Dobrý den, píši k Luucc,
jestli se ptáte jestli je možné to, co jste viděla tak by to opravdu mohlo být tzv. poslední rozloučení. Ale potřebovala bych vědět víc, co jste přesně viděla.
A jestli ty bytosti uvidíte ještě jednou tak je ignorujte, prosím -> najdou si na práci něco jiného. Jestli by jste chtěla poradit tak mi můžete napsat na můj pracovní e- mail. Jsem ezoterik a výzkumník paranormálních jevů. E-mail: eda.drassel@seznam. /> Hodně štěstí

PhDr. ED
(01.05.14 / 17:09)
LUUCC:
Pokr.: ještě bych se zeptala, kolik bylo hodin, v určitý moment, alespoň hrubý odhad. Dle toho se může diagnostikovat, co za bytost to evidentně je.

Luccc
(02.05.14 / 15:02)
IP: 109.202.85.*
Dobrý den a děkuji za odpověď.
Snažila sem se vás kontaktovat na uvedený E-mail,ale psalo mi to,že je neplatný. Přesněji co jsem viděla,bylo několik tmavých "osob" co poletovali po předsíni,do dalších místnosti nešli. Zbudilo mě,protože můj pes štěkal a šel ke mě do pokoje po zadu. Bylo to odhadem kolem 2-4hodiny ranní. Chci se zeptat,má to nějakou spojistost s tím,že urnu taty máme doma? :) děkuji

kkta222
(14.05.14 / 16:26)
IP: 89.24.210.*
Dobry den,
mám doma taky ducha,jak jsem to zjistila?Nejdřive mi to sdělil expřitel,že se mu zjevil a byl naštvany,ukazoval mu rukou at jde do jiné mistnosti,jako by mu chtěl něco sdělit,ale on nešel.Rano při cestě do práce mi sdělil,že mam v bytě ducha,tak jsem se mu smala,protože jsem mu vůbec nevěřila a spiš jsem na něj koukala,jestli se nezblaznil. N jsem zjistila po nějaké době,že měl boužel pravdu.Zacalo to nejdříve tím,že mě zapnul tiskárnu v 1h 3x a pak mi zapnul pc ve 3h nebo mě přeladí stanice na radiu,potom jsem dostala kytku, kterou jsem měla ve vaze a on mi tu kytku 5.15 ráno schodil ze stolu na zem,pak jsem slyšela kroky, to už jsem se fakt klepala strachy,byla jsem sama doma v bytě zamknuta, zavřena okna,žádný pruvan,byl to šok.Nebo když ležim na patře,kde se drži teplo,když se topi,tak je chlad až vanek.Je toho vic,co se doma děje,ale už je to celkem v klidu,nejdřive mě strašil a tedka už je klid,ale stejně občas je tam,nikdy jsem ho neviděla,jako přitel,ale jen ho citim,že najednou je chlad kolem mě,takže občas mě navštevuje.Ale mám z toho zvlaštni pocit,ale nebudete tomu věřit,ale když mam navstevu,ktera se mu nelíbí,tak da najevo,že je přítomen tzn. třeba rozsviti světlo a hned zhasne nebo do něčeho prašti tak poznam,že ta osoba mu nesedi.Kdyby mi tohle někdo vypravěl,tak mu nikdy neuvěřím, a když to zažijete,tak potom začnete věřit.

Dracizena
(21.05.14 / 01:16)
IP: 213.151.77.*
Kkta22
Ničeho se neboj, je to Tvůj Duch, Tvá silová energie, kterou zatím neumíš ve svém aurickém poli ustálit...
Čistím paranormální jevy a čistím je tak, že je vyčistím, ale i Tebe naučím, jak na to...a to je důležité....má to své krůčky, kroky, i skoky mezi mnoha energiemi které jsou Tvého těla a v nich se nesmíš myšlenkově pohybovat jako slon v porcelánu, ale jako vánek mezi kvítím....
Více na meilíku, jsem, seznam.cz

kkta222
(21.05.14 / 20:44)
IP: 89.24.210.*
Dobrý den,dračí ženo,

už jsem si na něj zvykla,ale netuším,kdo to je,ale je to zřejmě duch chlapa,podle toho,co mi říkal expřitel,že se mu zjevil,nedivím se,protože věřím tomu,že duch pozna špatne lidi,jako byl on.Mám pocit,že ten duch mě chrani a upozornuje před lidma,co jsou ke mně falešný.Muj email kacice3333@seznam.c />

Dracizena
(21.05.14 / 23:38)
Kačko, je to energie z Tvé bílé polarity....i když ji vidí přítel...je to Tvá energie v něm a kolm něj...Až se Ti vrátí, ona, ta energie, /ten Tvůj Duch/ se trochu roztrhala, asi jako mrak na nebi a až se zcelí, pak přítel ho už nebude vidět, ani vnímat...

ZD
(22.05.14 / 11:20)
IP: 90.183.145.*
doporučuji všem co nejdříve navštívit psychiatra.

Dracizena
(24.05.14 / 23:48)
A proč? Vaří tam dobré kafe? Zřejmě to tam dobře znáš

hanah111
(03.06.14 / 09:49)
Všechny vás zdravím, kdyby někdo potřeboval pomoct dostat duchy či démony z domu či z lidí, mohu pomoci, mám bohaté zkušenosti hanah111@email.cz

Fildas
(03.07.14 / 23:32)
IP: 46.33.96.*
Vidím že tu řešíte polemizující otázky, tudíž bych taky nějaké měl a to :

1. Může duch neboli taková bytost se zhmotnit nebo zviditelnit ? Například jako černý panter ?

2. Může tato bytost měnit zákony reálných faktorů neboli vám pomoci jako je člověk který je pod vodou ale může i přesto dýchat ?

3. Může pohybovat věcmi- u židle posouvat páčku na opírání ? Nebo dělat hluk - praskání izolace .

4. a poslední ? může být na jednom místě více duchů a mohou se ovlivňovat ?

5. Mohu ducha cítit,

jakože mám velké vnímání a dokáži rozpoznat zda se někdo v blízkosti nachazí , zda jsou všechny okolní energie v pořádku na svém místě apod ?

6. Existuje nějaké posvátné zvíře ? třeba ptakopes (jakoby odruda draka pták který má psí krev)?

Tyto diskuze nejsou vázány realitou.

Je to divné ale schválně zamykám pokoj a přesto se mi třeba to na nastavovaní židle pohybuje , zkoušel sem to ručně je tam odpor není možný aby se to udělalo samo ikdyž takhle varianta se přímo vybízí .

Bližší info bych poprosil na Předat0r@centrum.cz nevěřím že se sem ještě kouknu :)

TomasKlvac
(07.08.14 / 01:07)
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Nastěhovali jsme se s manželkou do většího bytu, narodilo se nám dítě a když bylo dceři něco přes měsíc začali se dít divné věci. V noci se sami zapínají elektrospotřebiče, našeho kocoura už nedostanu domů, jen před vchodové dveře. vždy když ho vynesu nahoru přede dveřmi mě poškrábe vyskočí mi z rukou a utíká dolů....párkrát v noci jsem zahlédl nějaký stín, ale dokud se nezačaly sami zapínat elektrospotřebiče myslel jsem že je to z přepracování....man i já se pořád cítíme slabí a mě začali opět problémy se spaním....a když se mi podaří usnou v ložnici tak se probudím v obýváku či jinde, manželka mi také říkala že po ní v noci křičím ale já si nic nepamatuji.....mysl že je tu duch nebo je to jen výplod mé fantazie... děkuji všem za odpověď a omlouvám se za případné chyby v textu...

Dracizena
(08.08.14 / 16:41)
Tomáši...odpověděl sis jasně...dějí se změny po narození dítěte...
Vaše dítě má probuzeného Ducha a to znamená, že má světlo v aurickém poli.A to znamená, že až bude dospělá, bude ve velké síle, pouhé myšlenky.
A to znamená, že její aurická energie o sobě dává vědět...
Má rada zní...ámenujte za celou rodinu, i rod, i sousedy atd. tyto lidé vám dělají zónu a ta se nesmí narušit, aby vaše holčička byla jednou jasnozřivá...je indigová...a její aura nese zlaté světlo a to je ten její Duch, který má mimosmyslovou sílu...
Ámenujte a ztlumíte působení těchto paranormálních sil.
Až bude dcera dospěla, poradí si s tímto duchovním kláním.
Pomohu svou vůlí, to je jasné, ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
Více na meilu...dracizena@s

ZD
(04.09.14 / 13:43)
IP: 90.183.145.*
dračí žena
divila by jste se.
je to jen doporučení. každej si nese následky sám...

Dracizena
(04.09.14 / 15:09)
ZD...ne nedivím se a vím v jakém stavu jsou lidé v hlubokých depresích, i se schízou...obojí léčím, i na dálku...
A tam, kde psychiatři dávají jen tlumící prášky, já cestuji v organismu se svým světelným paprskem...a věř, nevěř, úspěšně...
Ale samochvála smrdí, že? proto věř, nevěř...

Renata.B
(25.09.14 / 16:46)
IP: 37.48.32.*
Dobrý den. Potřebuji pomoc. Bydlím u přítele asi půl roku v paneláku. Předtím tu bydlel sám. Je to asi tři týdny co každý večer ale i přes den cítím ducha. Nevidím ho ale cítím. Ležím vždy strašně se ho bojím nemohu se ani pohnout točí se mi vždy hlava. I když usnu tak mě stejně probudí. Poslední dobou mám sny jak mě ten duch škrtí a já lapám po dechu. Strašně se bojím. Chce mi něco udělat?proč tady je?

Renata.B
(25.09.14 / 16:55)
Strašně moc vás prosím o pomoc.... připadám si jako v tranzu mám husinu po celém těle.. a myslím si že je to chlap.. jednou ráno mě probudil šílený smrad nevím k čemu to přirovnat možná něco jako hnůj a ryby. Mám prostě strach. Přítel mě má za blázna.

Dracizena
(26.09.14 / 00:42)
Renato...dohonil Tě transformační proces, nic jiného to není a každý svou transformaci prožívá podle tíže své karmy...
Není to duch, co Tě obtěžuje, jsou to zbloudilé energie které se drží Tvého těla a čekají, až si opravíš aurické pole, aby se mohly odsouvat po čakerních paprscích, až do Tvého astrálního aurického těla...
Nerozumíš, nevadí, podrobnosti na mém meilu...
Hlavně se neboj, vše se děje ve Tvém prostoru a proto tyto energie jsou Tvé, jen nejsou uklizené a proto takto o sobě dávají i vědět. Spěchají, aby se Ti nemusely usadit v orgánech a tam by nadělaly paseku.
Naopak, buď ráda, že o sobě dávají vědět, jen takto budeš nucena dělat se svým tělem změny...
Trochu Ti srovnám aurické tlaky, ono to povolí, ale Ty už budeš muset do konce života s tělem duchovně pracovat, vizuálně si ho čistit, cvičit s ním, vykreslovat své i nálady atd...opět, je to na delší povídání...
Dnes si denně sedej do klidu, dlaně na pupek a opakuj dokola slovo Ámen+Ámen+Ámen a ámenuj celou dobu, než usneš..o ostatní se postarám já na dálku.Je to mé poslání čistit lidem paranormální jevy...
Dělej si představu, že ležíš v houpačce z duhy a to je absolutní vizuální ochrana před zbloudilými energiemi, i dušemi mrtvých, kteří se drží každého člověka a svým způsobem ho vysávají....
Vždy před spaním si protři nasucho celé tělo, tak, aby se kůže trochu i zahřála a chvilku si kolem těla tleskej, aby se rychleji ty nežádoucí energie vzdalovaly...pak si lehni a ámenuj si...
Musíš mi pomáhat, aby se zase někdy nevrátily a já Tě naučím vše potřebné, abys zase Ty, naučila tomuto umu jiné, kteří přijdou...
Pro začátek to stačí...

Renata.B
(26.09.14 / 10:25)
Strašně moc vám děkuji.. udělám vše co říkáte a doufám že to pomůže... já třeba myslela že to je někdo z rodiny nemám už nikoho rodiče ani babičku dědu nikoho. Jen malého syna a bratra... moc vám děkuji. Jen bych se ještě chtěla zeptat proč tedy mám takové sny?že mě škrtí? Nevidím do tváře vlasrně ani tělo toho člověka jen v tom snu vím že jde o ducha. A ještě se chci zeptat. V koupelně se taky cítím hodně špatně a předtím to bylo v pohodě proč to tak je?

Renata.B
(26.09.14 / 10:44)
Ještě třeba v polospánku cítím takové šimrání ale jen na noze... no nevím připadám si jako blázen..ještě vám musím něco napsat.je to asi dva roky co sem bydlela u ex přítele v bytě kde dříve bydlela jeho babička ložnici měla v tom samém místě jako my. Musím vám říct že po tom co sem tam zažila nikomu nepřeju!v noci si kolikrát sedla na postel vedle mě. Foukala mi do oličeje já jen ležela a nemohla se pohnout ani promluvit ani v duchu to nešlo. Pak bylo kolikrát slyšet jak po místnosti šourá nohy po podlaze. Vypínala nám tv.procházela z jedné místnosti do druhý. No opravdu to nebylo příjemné. V tu dobu co se to dělo tak nám to s ex přítelem neklapalo vůbec. A já se odstěhovala a po čase pochopila že mě vlastně z bytu chtěla jen vyštvat asi. Chránila si asi vnuka kterého moc milovala..

Dracizena
(26.09.14 / 18:12)
Pocit škrcení...protože si máš sama pokládat dlaně na krk...štítná žláza potřebuje zásobit Tvou léčivou energií, která Ti teče z dlaní, i z prstů. Cvič často, i s krční páteří...A Tvé druhé-JÁ- Ti naznačuje, že jsi byla v minulých životech i škrcena, ale i láskou. ale o tom až někdy...
Šimrání na noze, ano, Tvé vnitřní, i aurické tělo s Tebou začíná komunikovat...říká se tomu, že Tě oslovuje Anděl...
proto si venku někde naber 3 kg štěrku, dej do papírové krabice a denně si v něm zašlapej, aby se Ti aktivovaly akupresurní body.důležité...
A ta jeho babička co Ti foukala i do obličeje?
Bytosti světla umí člověku navodit iluse, až jakoby skutečné a dělají to jen proto, aby sis uvědomila, že mezi nebem a Zemí něco je a je to živé a je čas s tím komunikovat...A na koho to, jakoby útočí, to znamená, že je nejvyšší čas aby se naučil modlit a obracet do hvězd, odkud pocházíme...
Ne, nejsi blázen, blázen je ten, kdo ještě nedozrál do uvědomění si toho, co v něm žije a co ho zvenčí vede...jsou to larvovití lidé, ale Ty se už vylupuješ z kukličky a to je dobře...

Ew
(13.10.14 / 22:48)
IP: 109.81.185.*
Ahoj,

Nejak netusim na koho se mam obratit a jestli je to vubec potreba ale mam pocit ze u me doma neni neco v poradku. Cca pred mesicem jsem se nastehovala do noveho podnajmu nadseno z noveho bytecku, ktery jsem si predelala podle svych predstav. Jenze se zacly dit zvlastni veci. Zaclo to beznymy problemy ktere se daly vzdy logicky vysvetlit jako napr.: protekajici kohoutky, nefungujici zasuvky a tak. A pak to zaclo byt divne...vytopila jsem sousedy protoze nove navedeny odpad do vany (sede tvrde trubky) byli zkroucene jak by jste na to pouzily zapalovac proto ze rukou to neohnete, deska na zachod odsroubovana i kdyz byla dotahnuta na pevno, zarovka v koupelne odsroubovana a i ty krytky na svetlo ktere jsou na zavit (ozval se zvuk jak kdyby spadla sklenicka na zem ale nerozbila se...a prez to vsechno byli pevne dotazene... a posledne policka ktera visela na sroubech a hmozdinkach spadla jak kdyby se na ni nekdo povesil...muzu byt rada ze pod ni nesedela moje 4leta dcera protoze tam ma stul...a to vse ve velice kratke dobe...myslite ze mi tam strasi? nebo jak si to mam vysvetlit??? dekuji za radu!!!

Dan Zeman
(27.10.14 / 12:21)
IP: 213.151.87.*
Dobý den mám doma ducha zvoní nám zvonek i když je tlačítko v předsíni moje máma byla v kuchyni a kočka taky a pes taky, z mého mobilu volali mí mámě seděl jsem v obýváku na sedačce a mobil jsem měl vedle sebe,na notebook mě se objevily weboví sránky který nechci

Veroony
(07.12.14 / 22:41)
IP: 93.99.166.*
zdravím všechny, potřebuji poradit, poslední dobou se mi stává, že každý den ve tři ráno mi jakoby začne pískat televize, nezapne se, jen bliká to červené světýlko a tak zvláštně hučí, jakoby neměla ta televize signál.....nastaveno žádné buzení u ní nemám,a to jí vypínám každý den v jinou hodinu a zase ve tři ráno pískot, který mě prostě zbudí, je to televize v mé ložnicí, to pískání se nedá ani nějak vypnout, musím vstát a vytáhnout to ze zásuvky, pak je klid.......je to zvláštní...a když už to raději vytáhnu před spaním ze zásuvky......tak zase mi začne praskat počítač vedle postele a takhle to trvá tři neděle a já nevím co s tím....mohl by mi někdo poradit?? prosím, děkuji :-)

Veroony
(07.12.14 / 22:43)
a ještě....jakmile u mě někdo přespí, kamarádka, které jsem to vyprávěla a schválně jsme to nevytáhli ze zásuvky, tak byl absolutní klid, žádný pískot a den na to sama a zase
......nerozumím tomu

Dracizena
(07.12.14 / 23:58)
Veroony...dnes se už nemusíme divit, že někdo dává o sobě vědět, z té druhé strany...A Tebe ta druhá strana chce upozornit, abys neoslabovala svůj organismus elektronikou.
Vypínej si ji před spaním. Nemusíš se stávat anténou, která Ti bere energii. Sice po kapičkách, ale za roky se to sečte a pak bys byla doslova utahaná a nevěděla bys z čeho...
Nenapíši Ti kdy, ale počítej s tím, že ta druhá strana se Ti opět ozve a to častým pískáním v uchu a nebo zvláštními sny a různými pocity...
Ta druhá strana je Tvým štěstím, tak neměj strach. Není čeho se bát, když duchovno jde k Tobě těmito kroky...
Někomu se začne posouvat nábytek a padat nádobí a pod. a to znamená, že duchovno na ně už pospíchá, aby se nestalo něco, co by bolelo...
Duchovno nám vždy dává dopředu včas vědět a tys pochopila...Proto si přej, aby se vše kolem Tebe duchovně opravovalo a budeš dostávat jiná, potřebná znamení, co a kde máš svou myšlenkou a představou opravovat...

Veroony
(08.12.14 / 06:45)
Děkuji za rychlou odpověď.....:-)v noci jsem vše povypínala, ale jak stejně mám v sobě, ten pocit, tak jsem se stejně moc nevyspala, ale tak dobře, budu to tak dělat dál........to, že jsem citlivá vůčí některým věcem,to nějak vím už dávno, ale že by bylo možné tohle...každopádně moc a moc a moc děkuji.....

Dracizena
(08.12.14 / 15:37)
Veroony, to je to základní, že si začneš uvědomovat své tělo a své citlivé, vyzařovací schopnosti...
A začneš ho chránit před technikou, asi jako chráníš své tělo na přechodu. Jsi opatrná a pořádně se rozhlédneš a proto se musíš naučit
vnímat, co vše by tvému tělu mohlo škodit a když se toto naučíš, pak s Tebou začne komunikovat Tvé aurické tělo a pak budeš ke svému tělu prožívat tu duchovní lásku...Ono to přijde samo...
Toto je Tvůj duchovní začátek a určitě mi za 3-5 let napiš, kam jsi duchovně popošla...Budu se těšit...
Máš silné aurické pole a proto se nediv, že se kolem Tebe budou dít, někdy, až nevysvětlitelné děje...

Veronny
(08.12.14 / 21:26)
IP: 46.135.37.*
Moc Vám ješte jednou děkuji za vysvětlení..ulevilo se mi tím a beru Vás za slovo, napíši tedy pak někdy;-)

Veronny
(09.12.14 / 09:13)
IP: 46.135.37.*
Moc Vám ješte jednou děkuji za vysvětlení..ulevilo se mi tím a beru Vás za slovo, napíši tedy pak někdy;-)

danci
(09.12.14 / 13:25)
IP: 84.16.106.*
-- -- -- --
Uži byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --

Dracizena
(09.12.14 / 18:03)
Danci, duchy jsi tam necítila. Duchy cítí ti lidé, kteří netrpí strachem, jsou už duchovně připraveni sblížit se i s tím mimosmyslovým a strach, o kterém píšeš, duchy vzdaluje od člověka...
Duchové jsou bytostní stíny, které nejdou lidstvu ubližovat, ale naopak...

Veroony
(04.01.15 / 21:26)
Dobrý den, já Vám "dračíženo&quo musím ještě jednou moc poděkovat, od té doby, už to bude skorem měsíc, co jste mi poradila, vše vypínám z elektriky než jdu spát a je to opravdu úleva.....moc Vám děkuji za tu ochotu, to vysvětlit....mějte se moc pěkně poslední dobou si, ale občas připadám jako bych někde lítala, no, to jen tak...

Dracizena
(04.01.15 / 22:16)
Veroony, to jsem ráda, že cítíš úlevu, ale časem se budou hlásit další energie z Tvého těla a proto už dnes něco dělej pro tělo...
Stačí, že každý třetí den se 5x vydýcháš...krátké nádechy a dlouhé výdechy...
Začni komunikovat se svým vibračním polem, tak, že si v něm rukama plav
a nebo úplně hravě, si dělej mlýnek na všechny strany. Ale uvědomuj si, že si rukama uzdravuješ energii kolem těla a chtěj ji cítit. Časem ji ucítíš.. Komunikovat se vším a uvědomovat si to, na tom moc záleží...
Omačkávej si lokte, kolena, kostrč, masíruj krční obratle, cvič s nimi a jiné a jiné... držím palce...ahojky...

Dracizena
(04.01.15 / 22:22)
Veroony...ještě dodám...
někdo řekne, blbost, když vypne na noc zdroje, tak je mají ale zapnuté sousedi.
Jde o sílu myšlenky a proto si říkej, že Tvůj prostor je ohraničen třeba duhou a výboje z jiných bytů k tobě neproniknou...
Lidská představa a myšlenka, má obrovskou sílu, když se kočíruje pro zdraví těla...
A já se už postarám o to, co Ty dnes ještě nezvládneš...je to mé duchovní nasazení...pááá

Veroony
(04.01.15 / 22:32)
to zní zajímavě...dobře, udělám tak....víte, je strašně zvláštní uvědomovat si, že mám nějakou sílu, nevím, jak to úplně popsat, jestli je to tedy je síla, nebo jen pocit, cítím na sobě něco, v sobě ale nějak nevím co s tím, ale asi si na to opravdu přijdu........já děkuji za každou drobnou radu od Vás....

Veroony
(04.01.15 / 22:34)
...děkuji za dodatek

Filip m
(08.01.15 / 12:11)
IP: 85.71.180.*
Zdravím všechny,

Má přítelkyně má v pronajmu restauraci je to stará dřevěná chata s ubytováním takže je mi jasné že dřevo přes zimu pracuje, ale některé věci když tam přespíme si nedokážeme vysvětlit . Začalo to kapáním vody mel jsem za to ze je špatně dotáhnuté kohoutek nebo protéká záchod ale nic takového vše bylo v pořádku tak jsme to nějak přestali řešit protože zvuky přestali. Pak se objevili další zvuky jako by někdo chodil po kuchyni. Tak jsem se šel dolu ( jelikož máme pokoj nad kuchyni ) v domnění ze je tam zloděj ale nikdo nikde a nikde žádné stopy po vloupání. Ale minulou noc tak kolem půl 12 když jsem sledoval film někdo práskl dveřmi od wc. Tak jsem probudil přítelkyni a řekli jí co se stalo a chvíli jsme poslouchali. Pak jako by někdo vkročil na první dva schody od schodiště k pokoji tak jsem se sel podívat a nikde nic. Myslím si že mám pro strach uděláno ale tohle me znepokojuje. Co bych podle vás měl dělat?

PS. Pokud mate někdo s tímto zkušenosti nebo víte co a jak prosím piste na Filipmrazek822@gmai děkuji.

Jose
(04.02.15 / 19:48)
IP: 89.173.80.*
Mt 17, 14-20
14 Keď prišli k zástupu, pristúpil k Ježišovi istý človek, padol na kolená 15 a prosil ho: Pane, zmiluj sa nad mojím synom, lebo je námesačný a veľmi trpí; často padá do ohňa a často do vody. 16 Priviedol som ho k tvojim učeníkom, ale oni ho nemohli uzdraviť. 17 Ježiš odpovedal: Ó, neveriace a skazené pokolenie! Dokedy ešte budem s vami? Dokedy vás budem znášať? Priveďte mi ho sem! 18 Ježiš mu pohrozil a démon z neho vyšiel. Od tej chvíle bol chlapec zdravý. 19 Potom prišli učeníci k Ježišovi a osamote sa ho spýtali: Prečo sme ho nemohli vyhnať my? 20 On im odpovedal: Pre vašu malú vieru . Amen, hovorím vám: Keby ste mali vieru čo i len ako horčičné semienko a povedali by ste tomuto vrchu: Prejdi odtiaľto tam!, tak prejde, a nič pre vás nebude nemožné.

Verpa
(21.02.15 / 21:37)
IP: 188.175.126.*
Dobrý den.
Začala jsem žít s přítelem v jeho domě na vsi. Každý den mezi 23.45 a 00.10 bouchnou dveře kotelny, ačkoliv jsou zavřené, všude v domě jsou zavřená okna - není průvan. Můj přítel se toho bojí. Ví, že mám slabé senzibilní schopnosti, tak mě požádal, ať zjistím, proč se to děje. Šla jsem po bouchnutí do dílny, jen tak, duchovně otevřená, po tmě, ihned jsem cítila, že tam něco je. Pozdravila jsem, představila se. Snažila jsem se potichu i mentálně ptát, ale marně. Bytost nevidím ani ve skutečnosti, ani mentálně. Při asi čtvrtém pokusu mě náhle vzala bytost za obě ruce a vedla mě lehkým tahem do jednoho kouta místnosti. Zkoušela jsem to několikrát, a občas to skončilo opět lehkým tahem za jednu či obě ruce a do stejného kouta. Nikdy jsem s ničím takovým nepřišla do styku, tak nechci udělat něco zbytečně špatně, tak prosím o radu. Bytosti se nebojím, mám ji svým způsobem ráda(jako každou živou bytost), chovám se k ní vlídně, ohleduplně a vstřícně, pozdravím, rozloučím se, jsem otevřená, umím si blokovat energii, ale bytost nikdy nezkusila čerpat, jednou jsem zkusila energii dát, nepřijato. Třikrát jsem zkusila "společnou&quo modlitbu Otčenáš a Zdrávas s prosbou za bytost, jsem věřící. Cítím, že ta bytost něco potřebuje, ale nevím, jak se mám dozvědět, co. Děkuji.

Jesika
(22.02.15 / 01:44)
IP: 89.176.146.*
Pěkný den.Mám velké zkušenostis s dušema kteří neodešly když jim bylo otevřeno.Tyto duše se musí odeslat do sfér kam patří ale napřed se ptám proč jsou na tom daném místě a věřte že je to někdy hodně zajímavé.Ale rozhodně se musí odeslat né jen zahnat aby šly k jiným lidem

weise Lilie
(02.03.15 / 17:37)
IP: 85.71.11.*
hezký den všem, mám dceru, které bude šestnáct let, asi dva měsíce, se jí u postele v nohách, je hned na proti dveřim, objevuje černá postava, dcera to popisuje tak, že se bojí pohnout, má strach, na tom místě k ní chodí líhat náš kocourek, také se jí zjevovala u známých postava malého děvčátka, která v hodně minulé době zemřela tak, že s ní její matka - jeptiška skočila ze zdi, je možní že postavy chtějí od dcery převést do světla, poradí nám někdo, děkuji :-)

Dracizena
(02.03.15 / 21:07)

ČIŠTĚNÍ PARANORMÁLNÍCH JEVŮ...
A protože čistím i na dálku paranormální jevy, poradím, co mi radí bytosti světla, ale i temna...bez těchto polarit to nejde...
Kdo cítíš mimosmyslově/6. vyššími smysly/ jiné energie, ihned si spoj ruce a jen ámenuj a dokola a třeba i dlouho do uklidnění a ať se děje co děje.
Tyto zbloudilé energie se nám mohou předvádět různými vidinami, i třeba strašidelnými. Neboj se jich, je to jen volání o pomoc těch zbloudilých energií a oni netuší s jakou tváří se nám mají ukázat, aby nás nestrašily.Oni jsou jinak naprogramované, jak je naše smyslové cítění.
Má rada...nech proudit duhu v místnosti a pěkně dokola, jako kruh, jako ruské kolo a měj duhu aspoň ve třech svítících barvách a vnímej, že ty bytostní energie se do toho kruhu vsunou a aura Země je odvede do jejich světů...A Tvé přání, aby se tak stalo, jim dá směr...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZE ENERGIE, KTERÉ BUDETE ODVÁDĚT...
Modlitba pobožná dnes v době agresivního ovzduší nestačí, ale je dostačující prosté a jednoduché ámenování, protože je to slovo světelné... Šťastnou cestu při tomto zodpovědném duchovním konání přeji...

weise Lilie
(03.03.15 / 13:50)
IP: 195.22.59.*
Krásný den, děkuji za radu, s dcerou proberu, a dle Vaší rady provede rituál, budeme doufat, že to pomůže, určitě se ještě ozvu :-)

Dracizena
(03.03.15 / 16:52)
V duchovní oblasti se nesmí DOUFAT, tam se musí chtít a třeba si i dupnout, ať tě i čerti slyší...A kdo jsou čerti? Je to v lidských tělech energie adrenalinová, která popohání celý tělesný aparát.

LeNkA
(10.03.15 / 21:59)
Dobry den. Pred pul rokem sem se se svim pritelem a 2 letou dcerkou pristehovala do podkrovniho bytu, ve starem dome. Asi pred 4 mesici se zacali dit divne veci na pude. Kazdy vecer se z pudy ozyvali divne zvuky jako cupot detskych nozicek a brekot. a to vzdy od 24hod do 4 hod rana. Asi pred 2 mesici se zacala dcera bat spat ve svem pokojiku. Pokazde kolem 2 hod rana utika se rvem a brekotem knam do obyvaku a porad se ohlizi pres rameno. S pritelem sme vcera slyseli bouchani do steny z pokojiku a chvili nato hystericky plac me dcery. Mela sem tu pani s kyvadlem ktera mi rekla ze jetu nake dite ktere umrelo na pude, hned musela odejit protoze seji udelalo spatne. Uz ani nepamatuji kdy sme se poradne s pritelem vyspaly. Muze mi nekdo poradit jak se mame zbavit maleho clovicka ktery desi nejen mou dceru ale i nas.

Dracizena
(17.03.15 / 18:30)
PARANORMÁLNO...
LeNKO...nic se doma nebojte...vaše dcera má jen hodně silné aurické pole, které umí vyrábět i tyto paranormální jevy...
Napiš mi na meil, podíváš se jak vypadám a prostě mou postavu pošleš aby se procházela po domě a vše přestane...necítím, že by na půdě zemřelo dítě...Půdu vidím čistou, ale po domě jsou energie od předešlých lidí a ty si musíte vizuálně odklidit. Visí tam ve vzduchu temně rudé energie a to jsou hádky, až moc silné...Poradím, jak toto odklízet, to je jasné...
Děje se to kvůli dceři, protože v dospělosti bude mít silnou intuici a na tyto lidi se doslova lepí zbloudilé energie a proto rodiče musí svým dětem čistit zónu a hlavně tam, kde rostou a nejenom modlitbou, ale i vizuálně...
Začíná svítit Sluníčko, tak občas otevři všechna okna a zhmotňuj, že sluneční paprsky čistí každý kout místností a kam nemůžou, pošlete, i s mužem, mou vizuální postavu...Jsem člověk s paranormálním energetickým polem a vyčistím prostory, ale vy doma mi musíte vizuálně pomáhat...

Lunapark
(13.05.15 / 13:26)
IP: 193.33.127.*
Dobry den,prosim o nejake vysvetleni.
Pred dvema lety mi umrela mama,do te doby jsem se nikdy niceho nebala,mela jsem k temto vecem prirozeny respekt,ale zadne energie jsem necitila.Pak jednou,kdyz jsem spala okolo treti hodiny v noci se nahle zapla televize a probudilo me to,tak jsem ji vypla,zavrela oci a ona se zase zapla.Tak jsem ji zase vypla a pro jistotu jsem vypla i setobox a zase zavrela oci,chvili na to se ozvala strasliva rana.Hrozne me to vylekalo a do rana uz jsem nemohla spat.Od te doby se uz bojim a tak nejak jsem nachylnejsi a vice posloucham zvuky kolem sebe.Tak nejak jsem si to spojila se svou mamou a rikam si,ze mi o sobe dala vedet,i kdyz jista si tim uplne nejsem.celkem jsem i na to zapomnela i kdyz vnimam ,ze kolem mne neco je tak se snazim na to moc nemyslet.Az vcera,zhruba po roce se mi opet stalo zase neco podobneho.Byla jsem v loznici,neco kolem 19.hodiny vecer,muj pritel je zrovna v USA a ja si psala se svym kamaradem.Najednou zniceho nic se ozvala strasliva rana,az jsem se lekla a uskocila.Bylo to hrozne intenzivni,nejdriv jsem si myslela,ze se porouchala lednicka,kterou mame nahore v pokoji,ale ta normale fungovala,ta rana prisla jakoby za mymi zady.Vubec nevim co si o tom myslet . to byt duch me mamky,ktery mi dava najevo,ze neco dela spatne,nebo,ze bych neco nemela??Dekuji,blaz nejsem

Dracizena
(13.05.15 / 22:42)
Lunapark...už Tvé jméno jasně mluví. Lunapark je energie ve vířivém pohybu a tato energie Ti pracuje v aurickém poli a to je kolem těla...
Kde je lunapark, tam je kravál a proto není náhoda, že ses zde pojmenovala lunaparkem, protože Tvou mysl vede Tvůj Andělský Duch, který umí vyhmotnit zvuky, rány...
Máš prostě silové pole plné elektřiny a tito lidé jsou připraveni na vnímání mimosmyslových aktivit.Ale je třeba, aby ses naučila se svým silovým polem spolupracovat a aby Tě to nestrašilo a v noci nebudilo...proto ty rány...Ale už je neuslyšíš, o to se postarám, aby Tě to neděsilo...Prostě na Tobě duchovně zapracuji, i na dálku...
Není to pro mne nic náročného, prostě pošlu svého Ducha a už ho posílám a k Tobě a ON Ti spojí určité energie, které zkratují, jako elektřina.Ucítíš ho, že Ti bude trochu brnět kůže, ale budeš mít zklidňující pocit na hrudi.
Tu televizi, to ber, jakože se to může stát, i když lidské silové pole umí sunout i nábytek.
Ničeho se nemusíš bát, to by ses bála pak sama sebe...
Ale je třeba se uzemňovat, propojovat tělo s hvězdami a zakonzervovat lidi kolem sebe a propojit si tělo s aurickým tělem a se svou kostrou
a hlavně, naučit se odvádět duše mrtvých.
Maminka se už těší, že ji odvedeš správným směrem, poradím, když si o to napíšeš...
No vidíš, píšeme zde jako blázni a bláznem nejsme ani jedna, ale blázni jsou ti, kdo nám nerozumí...Nemohou rozumět, když nezažívají to, co zažíváš Ty a já to mám za sebou a proto Ti rozumím.
Potřebuji se Ti podívat do celého písmenkového toku jména, i svobodného, i do písmenkového Tvého narození...Ale nebudeš to zde zveřejňovat a proto jestli chceš, napiš mi na meil...jméno zůstává a jsem seznam.cz

MichaelNick
(26.05.15 / 14:38)
Zdravim tady vsechny snad mi pomuzete.. Pred nejakymi roky zemrela stara zena.. Byla neco jako moje babicka jen ne v primem rodinnem vztahu. Ta zena pila a nakonec zemrela v blazinci. Vzdy jsem se ji jakoby bala.. Ted se mi o ni zda a jako by byla stale se mnou a nejsilneji to citim vecer uz i takove divn pachy... Snad nejsem blazen... Dekuji vsem za pomoc

Dracizena
(26.05.15 / 20:01)
Michaelo...dnes je lidský svět transformován vyššími bytostmi a tyto transformace obnáší změny klimatu a u lidí jsou to změny myšlení....
A proto se s lidmi roztrhl pytel se zájem, o duchovno...
Na každého duchovno ťuká jiným zvukem, jiným tlakem, jinou formou.
Mnohým přicházejí sny, až prapodivné, i děsivé. Jiní začnou chodit na duchovní přednášky, některým se rovnou otvírají jiné rozměry a straší je bytostní stíny a Tebe oslovuje Tvůj Anděl třeba těmito pocity, kterými Tě nutí, abys svému tělu hmotnila ochranu. Začni barvami, to je základ. Nebudou se do Tebe nevsouvat energie, třeba i ty, co v člověku vyrábějí závislost...
Lidé si neuvědomují, že když duchovně nezaopatří zemřelého, že jeho nemocné energie se rozprsknou jako pyl po okolí a na koho dopadnou, kdo si je vdechne, ten je prostě nakažen.
A smutné je, že lidé si myslí o svých dětech, že si je vychovají k obrazu svému a když dorostou, ten obraz se jim zhroutí, protože dítě začne třeba fetovat, být vulgární, krást atd.
A čím to je? Rodiče nehmotnili kolem dítěte aurickou ochranu a do tělíčka se pak snadno dostávají negativní energie, i z mrtvých lidí.
Ty negativní závislosti nejdou pryž s umírajícím, ty zde na zemi zůstávají, jako semínka z plevelů které posekáme a shrabeme, ale semínka se opět rozsemení.
A proč dnes se lidstvo celého světa začalo zajímat o duchovní léčitelství? Protože shůry nás zažaly bytosti světla, ale i temna transformovat/předě /> Je to přeměna myšlení z nevědění, do vědění...
Ne, nejsi blázen, protože andělé umí měnit člověku aurické pole a tím i mění zvuky, pachy/vůně/ a pod.
Dnes začínáš cítit nosem a to znamená, že tento smysl se Ti otvírá a propojuje se, s Tvým andělským rádcem...Máš prostě smysl cítění v dobrém stavu.
ON, tento Anděl Ti zprvu ukazuje směr, koho máš ve svém okolí čistit.
Ta paní nebyla ve skutečnosti blázen, jen vnímala kolem sebe to, co lékaři nevnímají. Ta paní sice pila, ale měla otevřené smysly a její Anděl Tě prosí, abys její Duši odvedla na věčnost.
Vše se kolem Tebe zklidní, když si denně budeš ámenovat a obalovat sebe a lidi kolem sebe, do duhy.
Je to vizuální terapie a je to hravá terapie...
Postav si tu paní před sebe, jako za života a obal její tělo červenou a bílou stuhou v šíři 30 cm. Ale vnímej, že tou stuhou je duha, která přiteče z nebe na Tvůj popud. A ta duha se umí zmenšovat, protože Tvá představa ji dá i velikost...Tím tělo té paní a Duši zakonzervuješ a ona i se svým aurickým polem bude putovat kam ji pošleš.
A kam ji pošleš? Do její dimenze, do jejích hvězd, k jejímu Bohu...
Lidská představa jsou řídítka a proto se dnes lidstvo musí naučit zdravě řídit sebe, i druhého, ale i duši zemřelého...
Bála ses té paní jen proto, protože si Tě hlídal Tvůj Anděl, aby ses nenakazila její závislostí a jejími potížemi.A tak to je...k druhému se nám tělo otevře, protože si z něj něco potřebného vezme a nebo cítíme strach, nebo odpor, protože Tvé tělo má čas, aby se nakrmilo jeho vibrační hodnotou.Jsme naprosto dokonalí, jen se lidé neumí ještě řídit a myslí si, že ti, kdo jsou mu odporní, že jeho tělo je nepotřebuje...Ale ano, potřebuje, ale ne třeba dnes.
O té paní Ti moho více napsat, ale meilem...

Mara4952
(29.07.15 / 23:04)
Ahoj,žiju sám už tři roky ve svém bytě a mám tam stejné záhady jako vy.Ze začátku se mi sama zapínala televize,ale teď je to mnojem horší.Většinou to přichází kolem 1-2 ráno.Sama od sebe se mi zapla v kuchyni dygestoř,nebo když jsem spal,tak jsem slyšel jak kolem mé postele někdo chodí a pak to odešlo do kuchyně a cinkli tam skleničky.Jednou přez den jsem na vlastní oči viděl,jak se mi samy od sebe otervřeli dveře od wc.Byl to pro mě šok...Mám v ložniči tašky a mnohokrát mi v nich jako někdo hrabe...Je to čím dál horší a nevím co mám dělat...Vždy večer mám pocit,že tam někdo semnou je a pozoruje mě...

feliciavera
(11.09.15 / 20:06)
IP: 188.175.126.*
Dobrý den.
Letos v únoru jsem zde poprosila o pomoc Mně osobně se rady nedostalo, ale četla jsem zde nějaké možnosti, které bych asi měla zkusit.Ámenování nepomohlo, tak to nejspíš nedělám správně. Svěcená voda taky nepomohla. Nevím, jak použít sůl, vyhodit do vzduchu uprostřed místnosti? Nasypat kolem stěn? Nasypat do rohu, kam mě duch několikrát vedl? Říká se u toho něco? Kolik soli je potřeba? A neublíží mu to, tomu duchovi - nechci hned používat drsné metody. Kolo duhy... mentálně nebo vizuálně? Něco se při tom říká? Jak dlouho mám udržovat duhu? Děkuji za jakoukoli radu a pomoc, jsem jen začátečník.

Dracizena
(17.09.15 / 20:30)
Felici...sůl a Duch? Ne, to nech pro Ty úplný začátečníky...Ty jsi už o krůček dál...Je třeba se naučit čistit zbloudilé duše a to je na delší vypisování....A obyčejně si každého člověka v těch svých vizuálních terapiích vedu rituálně...napiš mi a já Ti do meilu okopíruji začáteční kroky, kterými jsem tenkrát šla já...jsem v seznam.cz

LMarie
(06.10.15 / 17:01)
IP: 82.142.115.*
Prosím o radu. Už od malička jsem zvyklá na paranormální jevy, ikdyž ne zrakem. Moje intuice byla vždy bohužel potvrzená, nejdříve si člověk vysvětluje problémy s paranormálními jevy logicky, zapojuje ,,zdravý rozum" poté mu však dochází argumenty. Nejdříve jsem byla hodně vystrašená, poté si na to člověk svým způsobem zvykne. Začalo se to stupňovat a kolem 20 let se mi podařilo i jednoho z nich vidět. Bohužel to nebyl jeden z těch dobrých. Po té noci jsem se uzavřela. Po dlouhé době nevyspanosti a vyčerpanosti jsem chtěla pokoj, a povedlo se, dva roky byl klid. Pak se ale narodila neteř, která díky minulosti své maminky, mojí sestry, měla ,,talent" na přitahování různých bytostí. A tak jsem se rozhodla, že přestanu dar vnímání odmítat, abych mohla pomoci mojí rodině, když bude potřeba. Třetí oko se mi však stále nedaří otevřít. Srdce by chtělo, ale mozek stále používá moc ,,rozumu" a jako kdyby nechtěl, abych tyto věci viděla, protože má strach z neznámého. Většina bytostí nevypadá úplně lidsky. Máte radu, jak otevřít třetí oko? Jak budu vědět co dělat, až se s něčím setkám tváří v tvář? Kdo tyhle věci zažil ví, že ne vždy je bytost přátelská. Dcera mojí známé se budila s brekem a doškrábanýma rukama. Když poté člověk slyší příběhy ostatních, věří si míň a míň. Jednou jsem u vyhánění bytosti z bytu asistovala, ale za přítomnosti zkušeného media. Já sama nevím, jak na to. Děkuji za rady!

goti
(06.10.15 / 19:19)
IP: 109.230.18.*
poradí mi niekto? som na IV dôchodku a vždy okolo obeda príde na mňa taký útlm, že nie som schopná nič robiť a musím si isť lahnúť.V tom sa mi sníva že som slepá a nie som schopná otvoriť oči a ak sa mi aj podarí cez štrbinku mihalníc rozoznám len tiene.Vidím neznámu ženu ,pýtam sa jej kto je,čo odo mňa chce, ale odpoved nedostanem. Neviem sa zobudiť ako by mi niekto zatláčal oči a cítim sa ako v tranze. Potom sa zobudím behom sekundy. Neviem si to celé vysvetliť.Za celý deň a ani v noci nepocitujem ine znamenia ako opisujete vo svojích príbehoch. Toto prežívam už asi rok. Volala som aj veštkyni, ale to boli len vyhodené peniaze. Nič z toho sa nesplnilo. Ako sa toho zbaviť ?Už som unavená.

goti
(07.10.15 / 15:00)
súrne prosím ešte raz o pomoc.Dnes sa mi to opakovalo znovu. Musela som odložit robotu a ísť si lahnúť. Ked som zaspala videla som znovu tú ženu. prosila som ju aby mi dala znamenie ako jej pomôcť,ale v tom ma chytila taká triaška a strach, že som chcela tlieskať okolo seba a kričať AMEN ako to tu niekto opisoval,ale nemala som v rukách silu a ani hlas. Potom behom sekundy som sa zobudila, akoby som vôbec nespala .
Dnes som vo svojom sne slepá nebola. Pomôžte mi to rozlúsknuť , lebo už neviem či mám v byte ducha alebo len nejake halucinácie.Teraz som zapálila sviečky a kolo rozsypala sol. Pri každej sviečke som sa 3x pomodlila a prosila ju aby opustila môj byt. Neuveríte aký tanec robil plamen a to som bola od neho dosť daleko. Bývam tu už 8 rokov a predtým sa mi nič podobného nestalo.

LMarie
(07.10.15 / 15:48)
Pokud nepomáhá ani sůl ani svíčky, asi bych požádala o pomoc někoho, kdo se vyzná a přijde se podívat do bytu osobně. Do té doby bych poradila akorát pořídit si křišťál (pozor, pravý křišťál) slouží jako ochranný kámen. Je potřeba jej však nejdřív vyčistit. Nabíjí se na slunci. Pořiď si z něj třeba náramek nebo řetízek a nos jej u sebe. Nezapomínat taky nechat svíčku dohořet. Svíčka sloužící k čištění by se neměla sfoukávat. Pokud se noční můry dějí v posteli, mělo by pomoci udělat kolem postele kruh ze soli a pepře. Mě osobně to chránilo před nezvaným návštěvníkem, kterého jsem měla doma.

goti
(09.10.15 / 13:42)
Dakujem za radu.Sviečky som nechala vyhorieť a teraz som si rozsypala sol okolo postele. Dúfam že to zaberie. Dakujem a dám vedieť.

vrtulepetule
(14.10.15 / 13:29)
IP: 193.165.236.*
Dobrý den,
asi před měsícem jsem se přestěhovala do nového bytu .
Po chvíli mi ale začalo doma strašit....
Slýchávám v bytě kroky, hlasy, bouchání dveří kreré jsou zavřené....
Dokonce se během noci zvedne můj pes a šíleně štěká ve vedlejším pokoji, kde nikdo není.....
V noci se budím asi co 2 hodiny.
Nejvíce se to děje v noci od 22 hodin, včera večer , jak jsem usínala, tak jsem slyšela po bytě zvuky , kreté postupovaly z pokoje do pokoje a skončily ty zvuky u mě. Potom jsem měla pocit , jokoby si na mě někdo lehl, začal se mnout lehce vibrovat, začala mi být zima (jakobych si otevřela okno) , měla jsem najednoud negativní myšlenky a když jsem otevřela oči , spatřila jsem zelené "kočíčí " oko....
Prosím Vás o radu , co to doma mám... a jak se toho zbavit ?
Celkem mě to trápí a špatně se mi doma usíná a spí...
Děkuji Petule

Dracizena
(15.10.15 / 22:30)
Marie, když máš strach z toho neprozkoumaného tajemna, jak je možné, že jdeš asistovat do zóny parajevů? Vždyť se to na Tebe balí...A to je ono, co Tě zablokovalo.Jsi obalená temnými energiemi a proto nemůžeš pomáhat, i když víš, že Dar máš...Ve skutečnosti, žádná mimosmyslová energie není nebezpečná, ale nebezpečný je STRACH v člověku, který je nemocí...Jestli, že se Ti chce ukázat Tvůj Anděl a Ty jsi obalená temnou energií, tak svého Anděla zákonitě budeš vidět přes tu temnotu zkresleně...začni si nejdříve čistit z těla tu temnotu a pak Tě duchovno posune...Přečti si mne, zde píši návody jak se čistit...měj se dobře...

LMarie
(16.10.15 / 11:58)
Dracizena : děkuji za odpověď i rady. Každou radu si beru k srdci. Nesouhlasím však, že energie a astrální bytosti nemohou být nebezpečné. Souhlasím, že nemohou fyzicky ublížit, ale na psychiku přece nějaký vliv mít mohou. Třeba i noční můry. Člověk je nevyspaný, nervózní a únava a následná nepohoda může mít vliv na naši imunitu a psychické zdraví. To, že se to na mě balí, s tím souhlasím. Avšak balí se to na mě od malička, ne od doby, kdy jsem asistovala u čištění energií našeho bytu.Ale nevyvracím, že se to touhle situací mohlo zhoršit. Celé tohle téma je moc složité, odpovědi na otázky si musí každý najít sám, a podle víry se mohou názory lišit. Někdo věří na anděly, někdo na Boha, někdo pouze doufá,že je vyšší spravedlnost, a že všechno to zlo bude jednou potrestáno. Po Vašem komentáři jsem si přečetla Vaše rady ohledně čištění energií, avšak vím, že slovo ,ámen" bych nemyslela upřímně srdcem. Nemyslím si tedy, že by mi to pomohlo. Nejsem věřící, ale ani nevěřící. Věřím, že je něco, co nás a náš svět přesahuje. Já se nemodlím k Bohu, ale prosím anděly. Jestli existují si však jistá nejsem. To už je potom pouze na víře každého z nás. Přečetla jsem spoustu knih a tzv třetí oko se u každého člověka projevovalo jinak. Někdo viděl u lidí barvy- čakry, někdo viděl anděly, někdo démony. Někdo světlo nebo tmu kolem lidí apod. My, kteří třetí oko máme pouze ,,přivřené", se musíme prozatím spokojit pouze s naší fantazií, co za těmi dveřmi na nás čeká. Možná právě proto mám blok. Děkuji Vám za názor, něco si z něj určitě vezmu, a budu tedy přemýšlet nad tím, jak se bloku zbavit.

Anna-Maria
(17.10.15 / 09:22)
Duchům ZÁSADNĚ NEPOMÁHAT, pokud nejste odbornice. Mohou se za nimi skrývat zlé bytosti!

goti
(23.10.15 / 18:24)
Dakujem všetkým v tomto diskusnom fore za dobre rady.Použila som všetko - sviečky, sol okolo postele a aj svätenú vodu. Ducha nemám.aspoň tieto 2 týždne je všetko v pohode a verím že to tak aj zostane. Ešte raz dakujem.

Človiček
(21.01.16 / 20:25)
IP: 213.192.2.*
Ahoj.
Před par měsíci jsme s partou vyvolali ducha..na duchy jsme dřív nevěřili..byl pro nás šok ze se někdo ozval, ale co me dostalo bylo to, že se ten duch komunikoval jen se mnou..zailoval se do me a zároveň tvrdil ze jsme nějak propojeni, je možné ze je se mnou propojeny, a ze je dokonce u nás doma?! Jak to poznám? A jak se mam ochránit?

Věra Kalabzová
(06.02.16 / 21:26)
IP: 62.24.78.*
Dobrý den,
Máme takový problém.Nastěhovali jsme se před pár dny do nového bytu jenže po třech dnech tu začalo být něco v nepořádku.
Zrovna jsem ležela v posteli a usinala a najednou jsem slyšela z kuchyně cvakani,ale jakmile jsem budila přítele přestalo to....po chvili co jsme si slu lehnout to začalo opět pritele jsem začala opět budit,ale nedalo se s ním ani hnout a přitom mi tvrdil,že nespal a nepamatuje si,že bych s ním cloumala....no prostě každou noc slyšíme z kuchyně zvuky...od mala vnímám duchy...a nemám dobrý pocit v částech bytu.dokonce jsem to i myslím vyfotila takové bílé koule na fotce...často je mi zima z ničeho nic...
Dokonce jsem dnes šla na záchod a z ničeho nic mi cvaklo světlo na chodbě a provazek za který se rozsvici se kýval...
Nevíte proč se soustředí na mě?
Co máme dělat aby to skončilo...jsem z toho vyčerpaná a bojím se kvůli dětem aby jim nedejbože něco neudělal....Prosím pomoc....

R3nisek
(08.02.16 / 11:49)
Ahoj,potrebuju poradit. Dneska ve 3.36 me vzbudil straslivy kraval,jako by nekdo uklizel talire do linky,bylo to hned 2x za sebou...napred jsem myslela,ze to dela babicka meho pritele co s nama bydli v dome,hned jsem vzbudila pritele a ten zjistoval co to je,babicka byla vzhuru,ale ona nic nedelala,slysela to taky,ale myslela,ze my neco delame v kuchyni.
Pote jsem nemohla vubec usnout,porad jsem poslouchala,jestli neco neuslysim. Mam z toho docela strach. co to mohlo byt?
Dekuji Renata

Dracizena
(13.02.16 / 17:45)
Gogi, jestli se sem ještě vrátíš, tak malé info...Otvírá se Ti vnímání a bude se to opakovat...Ámenuj si a vše zvládneš. Ámenováním si voláš Anděla hvězdného, který si Tě obejme ve své skutečné lásce a nedá Tě peklu...držím palce...když, tak napiš na meil...

Mekkka23
(29.03.16 / 07:37)
IP: 46.135.191.*
Dobrý den zítra se máme stehovat, a jak mám všechny věci sbalene,mam je u malého v pokojíčku v pytlích a krabicích. Ve 3 ráno všechny krabice jak byly na sobě najednou všechny spadly, a to ta největší na spodu byla bílá obrovská IKEA krabice ve které byly kastroly, a věci z kuchyně byla to strašná rána malí spal naštěstí s námi v posteli a nevzbudilo ho to ale náš les se hrozně lekla a zalezl pod postel a do rána od tama nevylezl co to může být za celou dobu mi tu spadla jen pokladnička a ta se rozbila byla na televizi předem všem děkuji za odpověď

Dracizena
(29.03.16 / 19:36)
IP: 86.49.183.*
Makka ...opouštíš byt a to znamená, že opouštíš i svou duchovní energii, kterou jsi tam poztrácela...Musíš si ji nabrat vizuálně do náruče. Pomodly se a do bytu pošly /a zase vizuálně/ duhu a s třemi pruhy české vlajky...je to pro Tvou budoucnost důležité...Vše spadlo, aby jsi sebou vzala i to, co nevidíš a to je Tvá energie...měj se dobře...

Mekka
(29.03.16 / 21:44)
IP: 46.135.191.*
Dracizena :Děkuji Vám já jdu z toho bytu nerada bude mi po něm smutno snažím se o něj pečovat a když zítra budu odcházet, chci aby byl čistý a snad budu mít už klid :-)

Hans
(29.03.16 / 22:11)
IP: 46.23.62.*
Dracizena.....mohl bych Vás poprosit o mail? Mám nebo spíše máme jisté problémy v domě. Byl bych vděčný za každou radu a Váš pohled na celou věc. Napsal bych Vám vše do mailu, o co jde. Děkuji

monopol
(09.04.16 / 11:02)
IP: 188.134.154.*
Dobrý den ,včera mojej přítelkyně se objevil nejakej chlap ,ale moc se nepamatuje nato,len ví že sním mluvil o něčem,a že pračka se zapla samo..říkala že má chtěla zbudit ,ale nedalo se to,prostě jako volala namne ale nijakej zvuk nemohla vídat,a pohnut se nemohla s rukama,ale říká že ten duch sní normálně mluvil,a pak jak odešel se zasmál,prosím o pomoc ..

Dracizena
(10.04.16 / 00:19)
jméno zůstává a jsem seznam.cz

Monika 10
(31.05.16 / 00:25)
Dobrý večer,prosím o radu. Mám tři dětičky,nejmladší v září budou tři roky. Od malička špatně spí a brečí.Minulou noc se z hrůzného snu vzbudil manžel a v tu chvíli se vzbudila i malá a začala brečet. Šla jsem k ní a ona mě chytla pevně za ruku a nechtěla mě pustit. Samozdřejmě brečela. Když byla menší,tak se budila s křikem a neustále říkala " jdi pryč" Těžko se jí dalo uklidnit. Mohlo trvat i hodinu,než se sklidnila. Tyto situace se děli většinou kolem půl druhé noci. Starší syn ( 11let) se do teď bojí být sám v pokoji a dokonce i v koupelně. Někdy i sama mám strach být sama doma.Takový divný pocit.Co to může být? Bydlíme v panelovém domě v Milovicích. Děkuji

Dracizena
(01.06.16 / 21:02)
Moniko, napíši Ti meilem co a jak...je to na dlouhé povídání...Okopíruju Ti vysvětlení...nejsi sama kdo má tyto potíže...ale neboj, není to ve skutečnosti potíž, jen cesta do uvědomování si duchovních dimenzí...

macina38@seznam.cz
(03.07.16 / 15:37)
IP: 86.49.97.*
Dobrý den,prosím poradíte mi,poslední dobou se mi zdá o mrtvém otci,a dokonce O bývalém manželovi a jeho rodičích,všichni jsou po smrti.v tom snu se bavímě jako v běžném životě.mám pocit jako bych tu měla ducha,a poslední dobou je to horší,mám stavy kdy mám pocit,že mám sevřený krk,v noci se probouzím,upně propocená,a mám zimnici.

Kaci22
(08.07.16 / 01:45)
IP: 94.138.121.*
Ahojte, taky bych se ráda zetala jestli to co se kolem děje je jen mnou nebo v tom má prsty někdo odjinud.
Začalo to nastěhováním do mého bytu nebo spíš obytný místnosti kde je na 6x3,5m vměstnaný snad uplně všechno.Je ve starym baráku kde bydlím od mala..
Už první den kdy jsme jen stěhovali nábytek z prvního patra dolu do bytu se mi zaběhl pejsek, půl roční štěňátko, které jsme dlouho hledali dokud mi ho kamarádčin přítel nepřinesl přepůlenýho v pytly s tím, že ležel na kolejích. Následující dny si nebylo možné v bytě naladit žádnou stanici rádia a televize přeskakovala a sama se vypínala. Oboje tam zůstalo původní ještě po taťkovi.. a ten s tím problém neměl. Stávalo se mi, že jsem zapla televizi, když jsem začala vařit a normálně jela, pak jsem to dodělala, šla si k ní sednout a zase začala blbnout, jako bych byla nějakej spouštěč. Takle se to dělo několikrát denně, pak se mi stávalo, že když jsem vycházela z koupelny a zhlasla v pokoji se mi rozvítila dotyková lampička. První rekce byla radostná, že jako hned vidim kam šlapu, stávalo se mi to často a ja měla za to že je to nějakej skrat mezi vedením a moc to neřešila. A pak se mi jeden večer zapla ta dotykovka přímo u hlavy, už jsem usínala a lekla jsem se a tak jsem ji zhasla a šla si přelehnout po žebříku do podkroví, kři kroku na první příčku se lampička znovu rozsvítila, zůstala jsem stát a koukat. Po chvilce se odhodla jít na ni znovu poklepat a zhasnout, otočočila se zády a šla znovu k žebříku, Lampička se zase rozvítila, to už jsem ji šla ze slazmi v očích vytáhnout ze zásuvky. A běžela se schovat pod peřinu. ve chvíli kdy už jsem byla skoro v podkroví sem znovu uviděla to pitomý světlo.. Ráno jsem poprosila kamaráda aby tam semnou další noc přespal. byl tam asi do půl 11 a nevydržel jen skrz to co dělala televize.. já si postupně zvykala na život bez ní a rádio sice hrozně chrčelo, ale protože jsem v tý době něměla ani internet muselo stačit.Měla jsem v tý době i kočičku, která se po nastěhování doma vubec nezdržovala, přišla se jen najíst a zase šup ven, divný mi to nepřišlo, tohle asi dělaj všechny kočky, když k tomu mají přístup.. až pak jednou asi bylo venku hnusně, jsem ji nechala doma a Pak jsem se odstěhovala do prahy kde bylo vše po týhle stránce v pohodě, z prahy pak k příteli kde se mi stalo akorát to, že sem usínala a cítila jak mi někdo tlačí něco studenýho přes hrudník směrem dolů, vzbudilo mě to, koukala jsem na to, pořád to cítila ale nemohla se hnout ani schovat pod deku, když už sem pod ní ležela. Ale nic jinýho se mi tam za další dva roky nestalo, když sem se znovu nastěhovala do bytu s novym už dlouletym pejkem, ten první noc stál na stejnym místě kde předtim kočka a vrčel celej naježenej a stál jak přibitej..po dvou měsícíh jsem se spolubydlcí a novým přítelem slavila narozeniny a on mi v bytě neštastnou náhodou na pejska skočil, vážil kilo třicet na místě vykrvácel, já z bytu tu noc utekla a vrátila se tam po 4 měsících kdy to tam spolubydlící celý předělala a já byla schopna to příteli začít odpoustět. Děli se věci jako přemýstění hrnků a skleniček ze strany na stranu v lince, zavření víka u pračky, rozmytání víka od koše... a pak po pořízení dalších dvou čivavých sestřiček další smrt jedný z nich. Zmizela ze zahrady, kde byly holčičky stejně jako doma a jedna z nich se z ní už nikdy nevrátila. nebyla moznost úniku sousedi ji slyseli plakat koukali přes plot a nic nevideli, prý možná pták, že bylo sucho a braly jim slepice, možná kuna, kdo ví.. ale už ten den jsem cítila že není mezi námi:'( pak jsme se dozvěděli že čekáme miminko a tak jsme se odstěhovali. V novém bytě až na to že se tu často ozývají nějaké rány se nic podezřelýho neděje.. jen jsem tu přišla (když už byl maličkýmu 6. bříškovej měsíc) na to, že má nějakej podělanej snydrom díky kterýmu nemá bez dělohy šanci na přežití a tak nás i on musel opustit. Nevím jestli to s tím může mít nějakou souvislost,protože do jinýho stavu jsem přišla právě v tom bytě nebo si to všechno opravdu dělám sama.. ale vím že už nechci dělat nebi službu a když už tak aspoň už sebou. Mám tam už skoro víc jak tady :( pomozte prosím

Dracizena
(09.07.16 / 00:00)
Kaci, nečetla jsem Tvůj příběh, protože denně odepisuji a někde jinde, mnohým...četla jsem jen první a poslední větu...Vše se děje pro něco a děje se proto, aby se člověk vystupnil do duchovna...jakoby stoupl na první duchovní schůdek a aby na sobě začal pracovat a rozum se mu vyjasnil do jasnozřivosti...zde na věštírně jsem sepsala mnoho rad jak na to...Čti si mě a pochopíš časem i sebe...Tvá Duše tě vede, aby Tě vyvedla z omylů a za světlem do vědění...držím palce...pááá

Dracizena
(09.07.16 / 00:00)
Kaci, nečetla jsem Tvůj příběh, protože denně odepisuji a někde jinde, mnohým...četla jsem jen první a poslední větu...Vše se děje pro něco a děje se proto, aby se člověk vystupnil do duchovna...jakoby stoupl na první duchovní schůdek a aby na sobě začal pracovat a rozum se mu vyjasnil do jasnozřivosti...zde na věštírně jsem sepsala mnoho rad jak na to...Čti si mě a pochopíš časem i sebe...Tvá Duše tě vede, aby Tě vyvedla z omylů a za světlem do vědění...držím palce...pááá

Dracizena
(09.07.16 / 00:01)

Kaci22
(09.07.16 / 21:34)
IP: 94.138.121.*
Děkuju zkusím co půjde

Bila Orchidei
(19.07.16 / 01:09)
IP: 37.188.143.*
Zdravíčko nejela jsem si na tuhle stránku a teď vím proč:) s Draci ženou bych si ráda popovidala určitě brzy napíši email :)nic není náhoda...;) :D

Awrex
(27.07.16 / 23:29)
IP: 185.67.191.*
Dobrý den, mám přítelkyni, jsme spolu skoro 9 měsíců, a párkrát se stalo, že běhěm hovoru na Skype (bydlíme od sebe daleko, vidíme se jen na intru) začala říkat, že jí například začalo píchat v zádech, jakoby jí někdo bodal...stalo se to vícekrát, nikdy jsem tomu moc nevěřil, ale dnes to bylo horší.Říkala, že jí něco bodá, pak jí začalo být špatně až na zvracení.Najednou se zarazila a říkala, že za ní něco je.Nic jsem na kameře neviděl ale ona tomu věřila.Najednou jí něco posunulo židli i když já to neviděl ona přísahala že tam něco sní je.Pak slyšela nějákou ránu, to jsem slyšel už dokonce i já a začal se o ní bát.Pak slyšela, že něco chodí v koupelně, a začalo jí prý do pokoje létat hoděn hmyzu.Nevěřím na duchy a podobné věci, i když neříkám že něco takového není, ale mám o ní vážně strach.Dá se stím něco dělat?Děkuji za odpověď.

sex
(28.07.16 / 17:58)
IP: 109.81.209.*
mam ducha,kde ho ctytnu otazka

Dracizena
(25.08.16 / 23:34)
Awrex...jsi zde ještě?

Ivett19
(02.09.16 / 13:53)
Dobrý den všem mám dotaz.

Je to skoro 15let co jsme s kamarádkou blbnuly a vyvolávaly ducha jejího dědy. Jelikož jsme byly děti přišlo nám to vtipný a podle všeho se nám to povedlo, ale nebyl to ten děda. Později nás někdo vyrušil a tak jsme ho ani pořádně neodvolaly. Nikdy jsme ho neviděly ale dělo se nám dost věcí. Kroky v pokoji, houpající dekorace aniž by byly otevřená okna, zvuk klíčů v zámku přitom nikdo nešel, zvuk otevírající a zavírající ledničky atd.. to se dělo i mojí mámě a bráchovi. Po čase jsme to přestali řešit a taky to úplně utichlo. Až teď po těch letech se znovu ozval. Přestěhovala jsem se s přítelem do bytu kde nebývám skoro vůbec sama, ale jednou jsem odcházela z ložnice a ozvala se z ní rána jakoby něco spadlo. Zarazila jsem se a vrátila se abych našla co spadlo. Samozřejmě že nic. A asi před týdnem jsem spala v obýváku na gauči a najednou mě kolem druhé ráno vzbudilo klepání na dřevo. Ale přímo v té místnosti, nebylo to venku bylo to přímo v pokoji přede mnou jako by klepal na stolek pod tv. Klepal asi dost dlouho ale jak jsem si sedla tak přestal. Seděla jsem tak pár minut a zírala jsem do vypnuté televize. Pak jsem se sebrala a se světlem mobilu prolezla celý byt jestli jsme zamčení nebo jestli něco nenajdu. Samozřejmě opět nic. Mám psa, ten byl v klidu ale nevím jak jednala když to klepalo protože když jsem se probudila už to neklepalo tudíž byla v klidu. Co myslíte že to je? Nebo jsem už blázen?

Renatka78@email.cz
(02.09.16 / 20:15)
IP: 81.200.58.*
Dobry den chtela jsem se jen optat vcera vecer jsme sla cela rodinka v klidu spat.tady jsem jeste nic podobneho necetla.usnuli jsme a ve dve rano jsem sla jako obvykle jist.proste v noci dohanim to co ve dne nestiham.bylo cca mezi 4-5h.ranni a ja v 6.15H.co jsem deti budila do skoly zjistila,ze v noci byl nekdo v mem nocnim stolku kde jsem mela dva ockovaci psi prukazy a par malickosti..po probuzeni jsem jeden z ockovaku nasla roztrhany a vyhozenou prazdnou baterku ze stareho mobilu..mela jsem ji tez v tom nocnim ytolku.nevim co si o tom myslet.zvuk trhani jsem slysela,ale nelze se probudit..muzete mi poradit co to ma znamenat?moc predem dekuji.renata

2anetka3@seznam.cz
(10.09.16 / 21:27)
IP: 95.82.142.*
Ahoj chci se zeptat vecer se chtel do me pritelkyne nekdo vtelit citila mraz a uzkost na tele brnelo ji i v koneckach prstu. Stalo se ji to celkem dvakrat. A kdyz to bylo neuspesne tak ji nekdo po tele stahoval perinu a hodil ji ju na zem. Ja jsem tomu neverila ale v noci mi sebrala moji a ja tu jeji zvedla se zeme. Rano kdyz jsme se o tom zacali bavit tak jsem ji teprve uverila nevite co to je ?? Celkem mame strach

wee
(19.09.16 / 13:47)
IP: 46.229.123.*
Na mě se duch připojil když jsem byla malá bydleli jsme v domě kde před 60 lety zabili ženu. Od té doby když jdu spát tak mám pocit že tam někdo se mnou je. Včera jsme byli u čerodějnice na kterou se asi také připojil. už takový týden numohu spát

Nathaly
(01.10.16 / 19:36)
IP: 88.101.128.*
Mam velkou prosbu o pomoc. Uz skoro tyden nemohu spat, kdyz usnu probudim se po par minutach s tim jako by na me nekdo lezel a nemohla jsem dychat. Citim strasny chlad a zaroven se moc potim. Nemohu jist, protoze zaludek je jakoby stazeny. Mam prujem a zvracim. Cele telo se mi osipalo pupinky a moc svedi. V kuchyni nejvic tam ale i jinde slysim v noci od pulnoci do 4,40 kroky soupave, mlaceni skrinek, cinkani skla, zensky sepot. Jsem moc unavena a mam strach. Lekar mi rekl, ze dle vysetreni jsem zdrava. Do toho kocour je uplne mimo, skoro neji, jen spi v koupelne. A naposled mi nekdo zavrel dvere do kuchyne, az ve trech jsme je vylomily. Nebyly nijak zamcene, zamek byl neporuseny. Bydlim sama. Jsem prokleta nejakym demonem?

Dracizena
(18.10.16 / 21:40)
IP: 92.62.225.*
Nathali...nejsi prokleta žádným démonem, ale v minulých životech jsi sama sebe proklínala a ta kletba dnes k Tobě porazila a proto na tebe naráží...Očistíš ji, použij mou modlitbu...jen dokola ámenuj...před spaním, ráno, ale i třeba když jdeš po chodníku...Ale ano, je to živá energie, která dává o sobě vědět a když ucítí vibrace ze slova ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN, zklidníš ji a já ji budu odsouvat do Tvého aurického pole, kam patří...Ale to je duchovní nasazení a proto mi napiš na meil...zde se to řešit nedá...jméno znáš a seznam.cz se nesmíš bát a stále ámenuj...U mě, když to bylo před 20 lety, tak jsem ámenovala ve dne v noci a naučila mě ámenovat sama ta energie, ten DUCH, který na mě sahal...no a vidíš, dnes mě vede pomáhat dalším lidem...

Dracizena
(18.10.16 / 21:40)
Nathali...nejsi prokleta žádným démonem, ale v minulých životech jsi sama sebe proklínala a ta kletba dnes k Tobě porazila a proto na tebe naráží...Očistíš ji, použij mou modlitbu...jen dokola ámenuj...před spaním, ráno, ale i třeba když jdeš po chodníku...Ale ano, je to živá energie, která dává o sobě vědět a když ucítí vibrace ze slova ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN, zklidníš ji a já ji budu odsouvat do Tvého aurického pole, kam patří...Ale to je duchovní nasazení a proto mi napiš na meil...zde se to řešit nedá...jméno znáš a seznam.cz se nesmíš bát a stále ámenuj...U mě, když to bylo před 20 lety, tak jsem ámenovala ve dne v noci a naučila mě ámenovat sama ta energie, ten DUCH, který na mě sahal...no a vidíš, dnes mě vede pomáhat dalším lidem...

Dracizena
(18.10.16 / 21:41)

Karyn
(31.10.16 / 12:53)
IP: 213.226.246.*
Dobrý den me se od určité doby zdají sny plně násilí a a.Pořad bojují,bud o svůj život,nebo o život svich děti.Hlavně ale o svůj strilim tam,bojují noži,prostě šílené!!! Nejčastěji se mi zda ze me někdo unese a pak me mučí ,znasilnuje a někdy,dost často cítím ze me zabijou a oni to taky pak udělají a já se probudim...prostě vtom snu,cejtim ze umřu a nic stim nemůžu udělat,někdy se i vidím jak jsem mrtva,všude je bílo a já slyším jak dycham a pak už nic!!!! Prosím co to znamená budim se rozlamana,a rozbolavela...

Karyn
(31.10.16 / 12:54)
IP: 213.226.246.*
Dobrý den.prosím moc o pomoc.Donedávna se u nás doma nedělo nic divného,ale posledni měsíc začal mladší syn plakat bát se a říkat ze se boji ze unas straší.vždy se boji a nechce usinat,ani byt v místnosti sam.Palim bíle svíčky,a mám v byte sůl,ale je to horší,padají věci ,probouzim se unavená,rozbolavela mám noční můry!! Doma je divná nálada,ději se tam divné věci ,zvuky a často cítím jakoby me někdo sledoval,koukal na me...začínáme byt zoufalá .Prosím co mám dělat

hebik.vojtech@atlas.cz
(02.11.16 / 19:47)
IP: 37.188.180.*
Zdravím mám pocit, že doma máme ducha. Máme měsíční dceru a jednou jsme ji objevili na zemi jednou měla schovaný dudlík rádio se přelazuje. Mám o dceru vážný strach jestli ji nemůže nějak ublížit díky za odpovědi

kid.cz
(19.11.16 / 09:21)
IP: 83.240.35.*
Zdravím Vás, chtěla jsem se zeptat. Občas když jsem doma a něco dělám, mám divný pocit, že se na mě někdo dívá. Nic se neděje, jen mám někdy takový pocit. Jednou mi to bylo nějak nepříjemné, že jsem musela zavřít dveře do všech místností, ani nevím proč. Může to být spojeno s duchem?

Iff
(09.12.16 / 19:41)
IP: 213.250.216.*
Dobrý večer, již po několikate se mi stalo, když jdu spát jako kdyby mě někdo chytil za chodila a napůl vytáhl z postele, dále že mě duch tahá za nohy po koupelně. Nestava se to providelne behem deseti let asi 3X. Někdy se mi stava,když usnu, že někdo na mě sedí a nemohu se vůbec pohnout, vzbudit se ani křičet. Dále se mi přihodilo, když jsem spala, že je něco nad obličejem a dýchá to na mě. Nerada usínám za tmy, bojím se. Co by to mohlo být, děkuji moc za odpověď.

Iff
(09.12.16 / 19:42)
Dobrý večer, již po několikate se mi stalo, když jdu spát jako kdyby mě někdo chytil za chodila a napůl vytáhl z postele, dále že mě duch tahá za nohy po koupelně. Nestava se to providelne behem deseti let asi 3X. Někdy se mi stava,když usnu, že někdo na mě sedí a nemohu se vůbec pohnout, vzbudit se ani křičet. Dále se mi přihodilo, když jsem spala, že je něco nad obličejem a dýchá to na mě. Nerada usínám za tmy, bojím se. Co by to mohlo být, děkuji moc za odpověď.

Dracizena
(09.12.16 / 19:51)
Iff a Kid...je to spojeno s vaší transformací...otví se vám vnímání a proto slyšíte a cítíte, co jiný ne...obalujte se vizuálně do duhy a do ostrých barev...a měj před spaním modlitbu směrovanou do hvězd...držím palce...

Iff
(09.12.16 / 20:52)
Děkuji moc za odpověď 😊

Petra.J.
(10.12.16 / 00:05)
IP: 109.81.209.*
Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Už dvakrát během týdne se mi stala zvláštní věc - ráno jsem se ještě chvíli natáhla, že si chvilku odpočinu, myslím si, že jsem nespala, cítila jsem jak mě něco chytlo okolo pasu a snažilo se mě posunout, zřetelně jsem cítila jak se posunuju, reagovala jsem tak, že jsem se rukou ohnala a řekla nech mě, tím to skončilo, pár dní před tím se mi stalo něco podobného, ale to jsem se ani nepohnula, byla jsem tím zaskočená. Nevím co to je. Už kdysi jsem měla divný pocit, že mě někdo šimrá na těle, to bylo ještě v dospívání. Nevíte prosím, co by to mohlo být? Už od dětství mívám zvláštní pocity, někdy něco řeknu aniž bych chtěla, a ono se to stane. Jednou v dětství se mi třeba stalo, že jsme se šli s kamarádkou projít a najednou jsem se zastavila a nechtěla jít dál, ten pocit byl strašně intenzivní, přesto mě kamarádka přesvědčila a šli jsme, bylo to v lesíku a já cítila nebezpečí, oni nás tam totiž sledovali dva muži, viděly jsme je v dálce a snažily jsme se nejdřív schovat, ale šli stále stejným směrem, nakonec jsme utekly, později až se kamarádka přiznala doma co se stalo, tak ji mama nadala, že tam přespávají bezdomovci a zakázala ji tam chodit. Ale to už jsem trochu odbočila od mého dotazu.
Budu ráda za každou odpověď. Děkuji.

Dracizena
(15.12.16 / 21:08)
Petruš, na toto téma jsem zde už mockrát odpovídala...jsou to perajevy a ty se dějí u lidí, kteří duchovně začínají dospívat -dozrávat...napiš mi na meil, nemohu zde opět širokosáhle vysvětlovat...na to nemám čas...okopíruji Ti vysvětlení... jméno znáš a jsem seznam.cz

Romča M.
(25.12.16 / 14:35)
IP: 195.128.222.*
Ahoj,
vyrustám v dětském domově. Přestěhovala jsem se na jiný pokoj, kde se necítím zrovna dobře. Kde mám pocit jakoby mě někdo pronásledoval, stál za mnou když jdu spát.
Dnes ale byla nejhorší noc. Nyní jsem na pokoji sama, takže spolubydlící to být nemohla. Jak jsem tak ležela najednou se prohla matračka, jakoby mi někdo sedl na postel. Když jsem se ale podívala nikdo tam nebyl a i dveře byly zavřené. Lehla jsem si a po chvíli se zas houpala matračka i semnou.. Když jsem si sedla a koukala po pokoji zase nikdo nikde. Jen jsem slyšela křupání podlahy u mé skříně a dýchání někoho kdo tam vůbec není. A já jsem to taky nebyla. Zkoušela jsem zatajit dech ale stále jsem to slyšela. Nevíte někdo co s tím? Nebo co mám dělat? Tety mi nevěří. Jen jedna, která se tam taky necítí když má jednou za čas noční. A bývalá holka co tam byla se v tom pokoji taky bála. Jen mám strach. Vždy mi buší srdíčko a mám několik chutí odejit z pokoje.

Red
(26.12.16 / 17:59)
trubky s topením, vedou zvuk bůhví-odkud, ve starých domech časté, neřešilo se moc odhlučnění a můžeš slyšet kohokoli z patra nad tebou nebo pod.. (a matrace, to už s s tebou jen hrála fantazie)

Ina pav
(28.12.16 / 08:49)
Dobrý den, můj problém je letitý , dá se řící od 2 let prožívám sekundárně v noci, cítím energie nad mym telem , vedle, různě. Dříve se stávalo , že ta energie na mě i mluvila velmi hrubym mužským hlasem, např. bojíš se mě? Měla jsem v tu chvíli pocit bezmoci,neumět se pohnout a horko polivající tělo.Za život jsem se vícekrát stehovala a ta "energie" mě vždy dostihla. Až... asi ve 20 letech jsem se tomu postavila , zeptala se co po mě chce a odříkala modlitbičku. Od té doby to dělám stále pokud mě "to" opet navštíví. Dnes je mi skoro 40 a je to tu zas, opet energie, politá horkem, mumlání, vzdychání chrčive mužskym hlasem... ihned zacnu odříkavat modlitbicku a ono to odezni,,, jenže se to vrací v tu samou noc i 3 krat, tj jedina změna od detství... než mě to navštíví, tak už cítím do předu třeba v 20,00 hod , že je to tu a bude zajímavá noc, jakoby se na mě něco v bytě dívalo, pozorovalo....co s tím , chjoooo, pomozte, prosím... A JEŠTĚ JEDNA VĚC , MAM PODEZŘENÍ na zrcadlo umístěné naproti vchodovym dveřím, od te doby co ho zakrývam pred spanim , je relativne klid,,, souvisí to spolu???.....

Dracizena
(31.12.16 / 00:58)
Ina, rozumím Ti přesně toto jsem také prožívala před mnoha lety a dnes ta energie mě vede v jasnozřivosti...je to bytost, to ano...jen na Tebe mluví, asi jako Ty když budeš mluvit na někoho skrze klíčovou dírku, také Tvůj hlas bude zkreslený...Až mu odemkneš duchovním klíčem, pak poznáš, že je to Tvůj Duch s Tvým Andělem...Ámenuj a obaluj ho pomyslně do duhy a sebe také...předá Ti Dar vědění...

Ina pav
(03.01.17 / 18:22)
Draciena, moc děkuji i..

Mirda
(04.01.17 / 16:54)
IP: 194.228.13.*
Ahoj, mám todaz. Asi bych začal tak, že bydlím v rodinném domě od nějakých svých 8 měsíců, kdy tento dům moji rodiče koupili. (dům je cca 130-150let? starý) před námi zde žili starší lidé od kterých rodiče dům koupili, před nimi ještě min dvě německé rodiny. Vždy se zde jedné z mých dvou sester někdo-něco zjevovalo, když byla menší. Matka zde vždy někoho "cítila" no prostě víme, že tu něco je. Nikdy nám ale neubližoval a nic podobného. Nyní mám ale přítelkyni se kterou čekáme mimčo (jinak přítelkyně má ještě dva syny, kteří s námi žijí), a začala se jí stávat ta divná věc - z ničeho nic se jí na těle dělají vlásečnicové skrábanečky - na rukách a nyní i na břiše (je v osmém měsíci těhoteství). Škrábance jí nebolí a ani neví o tom že vzniknou, pouze se objeví a občas lehce krvácejí.
Před lety jsem zde měl psychotronika a geologa - dnes už bohužel nežije a ten (ikdyž jsem ho o to nežádal) se najednou zarazil a sdělil mi že je zde něco někomu stalo, pouze zkoušel výšku té osoby ta byla cca 120-130cm, prý to nemuselo být nic hrozného, že ta negativní zóna (energie) mohla vzniknout i jen leknutím nebo tak něco - nevím. Pak se mě zeptal jestli stojím o to aby ji odstranil, jelikož u tohoto člověka z jeho strany určitě nešlo o peníze apod. tak jsem souhlasil, řekl že mohu v pokoji zůstat, ale že to úplně nedoporučuje. Asi téměř po hodině vyšel, že je to hotovo, ale prý to bylo tak silné že ho to rozbrečelo - víc mi neřekl. Je fakt že od té doby již v domě nikdo nic necítil a bylo vše OK.
Shodou okolností jsem dnes zjistil, že se "TO" vrátilo tak nějak stejně od doby co tento člověk zemřel.Dnes jsem mu totiž telefonoval a chtěl jsem požádat o pomoc, bohužel jsem se dozvěděl tuto zprávu a pak i datum jeho úmrtí.
Co by jste poradili ?

Mjaja
(05.01.17 / 18:58)
IP: 89.24.218.*
Dobrý den,může mi prosím někdo poradit?Je to dva roky,co zemřel mé dceři otec.Musím podotknout,že se s dcerou 7 let neviděl.Dcera zhruba od té doby slyší hlas,který jí nabádá,at to skončí,že za nic nestojí..nebo se jí každou noc zdá,že jí tmavá silueta muže honí,vždy nějakým způsobem zavraždí.Bydleli jsme v bytě a slyšeli cvakání klíčů v zámku,nebo šouravé kroky v chodbičce bytu.Sousedé zase slyšeli klepání na dveře a nikdy tam nikoho nenašli.V tom bytě před námi bydlela žena,která se tam starala o svoji ležící nemocnou matku.Ta žena zemřela.Krátce na to,jsme se tam nastěhovali my.Nyní už rok bydlíme jinde,kde dle mého je klid.Avšak dcera má stále stejné potíže.Unavená,bez barvy a energie a s depresema.Myslíte,že toto může být práce nějaké jiné energie?Děkuji za odpověd..

Dracizena
(08.01.17 / 14:53)
Mjaja...ať mi Tvá dcera napíše...jméno znáš a jsem seznam.cz otevřelo se vám oběma vnímání a trochu dříve, jak mělo a proto tomu působení energií nerozumíte...

KaNaar
(04.02.17 / 12:55)
IP: 194.228.32.*
Dobrý den, prosím o radu, asi máme doma nějakou zbloudilou duši, tuším to už léta, ale teď mám malé dítko, duch o sobě začal dávat více vědět a malý se začal asi bát. Dělám si starosti, zda synovi něco nehrozí... Bydlíme 10 let s manželem v domku, který byl postaven cca v roce 1920. Manžel dům koupil, dříve tu tedy nežil nikdo z našeho příbuzenstva. Když jsme se nastěhovali, mívala jsem občas pocit, že tu "někdo" další je. Občas samo od sebe problikávalo světlo v ložnici, naše kočka někdy vrčela a ježila se a jakoby uhýbala před někým pro nás neviditelným. Brala jsem to prostě jako fakt, dříve jsem léta provázela a bydlela na jednom zámku, kde jsem takové věci také zažívala, necítila jsem se nijak ohrožená. Asi po 2 letech to doma ustalo. V mezičase při úklidu půdy jsem našla 2 staré zarámované portréty muže a ženy cca z počátku 20. století, asi rodiče těch, kteří v domě dříve žili. Otřela jsem je jen od prachu a nechala na svých místech. Nyní - cca po 8 letech klidu se ale u nás zase začaly dít zvláštní věci. Synovi je 19 měsíců a občas začnou samy od sebe hrát a blikat jeho elektronické hračky - takové ty dětské telefonky, klavírky apod. Když jsme s malým sami doma a jsme v přízemí, spustí se jakoby bez příčiny dětská chůvička, kterou máme v ložnici. Ale to hlavní, co mě přimělo se zde zeptat je to, že za poslední týden už se 2 x stalo něco zvláštního. Večer, když syna uložím spát do ložnice, zůstáváme s manželem u filmu hned za dveřmi ložnice, ať můžu syna rychle utěšit a uspat, kdyby se budil. Včera večer mě takhle zavolal, plakal a ukazoval naléhavě nataženou ručičkou ke stropu nad sebe. Položila jsem si ho do náruče a brzy zase usnul. Tři dny předtím to bylo podobné, jen neukazoval přímo nad sebe ale kousek dál na strop směrem k lustru. Syn ještě nemluví, jen ukazuje a žvatlá pár "slůvek", víc než ukázat mi tedy zatím nedokáže. Ale z těch indicií mi připadá, že se "náš" duch opět vrátil nebo ho něco nutí se takhle po letech opět projevovat. Malého to zjevně děsí, proto se i já začínám obávat, zda tím není ohrožen. Co bych mohla udělat, abychom byli všichni v bezpečí a vše zase bylo v pořádku? Děkuji vám předem za rady a zkušenosti.

TeriKiki
(08.02.17 / 17:41)
IP: 92.43.24.*
Zdravím všechny,
přišla jsem požádat o pomoc.
Mé děti při nevinné hře vyvolaly... něco, zdá se, že ducha, který s námi každý den čile komunikuje. Zdá se, že je hodný. Poradí mi někdo, jak pomoci duchovi najít klid a cestu do nebe? Jedna z mých dcer (10let) má pravděpodobně zvýšenou citlivost na tyto jevy. Poradíte? Je to pro nás velmi citlivé téma... ale 100% věříme, že byl zavolán k nějakému účelu. Děkuji za za jakoukoliv pomoc... radu..
PS nechci zvát domů neznámé vymítače

Dracizena...
(10.02.17 / 16:18)
Mirdo, jde o rodinného Ducha, o rodinou, živou energii, které se nesmíš bát, ale naopak, pomáhat té energii.Ona není v domě, ale ve vaší auře a tím se pohybuje domem, to ano...Těhotenství dělá různé změny....je třeba celý byt vizuálně vysvítit do barev a svá aurická pole také...To malé dítko bude duchovně růst a vy mu dělejte dobrou zónu...světla zónu...

Dracizena
(10.02.17 / 16:24)
Teri...to není práce pro vymítače, ale pro Tebe...kde se rodí děti jasnozřiví, něco se obyčejně děje, to aby rodiče si uvědomili, že se musí za děti modlit a dávat je vizuálně do barev a je třeba se seznamovat se samouzdravovací cestou...Obaluj každého do duhy, v pestrých barvách...příbuzens ale každého, kdo s dítětem se sbližuje...držím palce...

Dracizena
(10.02.17 / 16:27)
KaNar...udělej to, co zde každému radím...jsou to rady nad zlato...ale na to si musíš přijít sama...jdi duchovním růstem a nezastavuj se...pááá

Veronikaaaakuch
(17.02.17 / 23:50)
IP: 91.103.167.*
Dobry den , chtěla bCh poradit. Stalo se mi par zvláštních veci, ktere si neumim odůvodnit. Jako mala sem se bála spat sama v pokoji tak sem spala s mamkou a jednoho večera sem se probudila a videla zenu nad mamkou s dlouhýma černymaa vlasama jak se pomalu otáčí ke me v ten moment sem se schovala pod deku a pak jak sem koukala po nejake době tak uz nic. O par let pozdeji sem se dozvěděla ze neco takového viděl muj otec . Nejakou paní ktera ho volala k sobě. Nevim proc ale u rodičů v ložnici sem mela jedno období problém usnout. Jakmile sem zavřela oči začly mi tal divne blikat. Nebo ldyz sem spala tak sem se najednou probudila nemohla sem se hnout hrozny piskot v uších a zase to s tema očima po chvilce to přešlo ale dělo se to dost často, ale pouze kdyz sem spala a mamcou v ložnici. Jakmile sem šla spat do pokoje mela sem klid. A jednou jal sem spala s mamkou zničeno nic muj pes začal stekat tak sme se obe probudily a obývací pokoj byl cely osvětlený ale nez sme stihly poradne odlepit oči skončilo to. Take jednou sme s mamcou kecaly v ložnici a pes zničeno nic začal stekat na jedno místo ktere si obešel a šel pryc. Nevim co to je , ale uz dlouho se nic nestalo. Mozna proto ze spim ve svém pokoji nevim. Chtěla bych jen vědět jestli to muze bYt neco nadpřirozeneho nebo mam proste problém v hlavě. Dekuji za odpověď

Teo
(23.02.17 / 21:04)
IP: 89.22.71.*
Zdravím, jak tak čtu tyto příspěvky, spousta žen je citlivá na přítomnost zemřelých duší. Mě se tato citlovost probudila po letech jogické a mystické praxe. Plus nějaké to šamanské zasvěcení. Ze začátku to bylo dost nepříjemné když do mého těla nějaká duše vstoupila, teď po letech práce s jejich odváděním do Světla to už taková hrůza není. Tyto duše jsou dost zmatené a často "žijou" v tom stavu ve kterém umíraly. Můj děda takto setrvával v těle mé matky 35 let, než jsem ho odvedl. A když přeskočil z matky do mého těla, to byl teda mazec. Astmatický záchvat, bolesti ledvin a kyčlí. No přesně ten stav ve kterém umřel. Bolelo to jakoby se to dělo mně. Teď už umím spolu se svou kolegyní těmto zemřelým pomoci zádušním rituálem. Otevřít okno fakt nestačí to jen ta duše odejde z místnosti a bloudí tam kde má nějakou vazbu.

karlos103
(27.02.17 / 21:33)
Dobrý den,
potřeboval bych poradit.Bydlím v rekonstruovaném domě 12 let.Je to tak měsíc co jsem to slyšel poprvé.Bylo to jako ,když si dítě zpívá la la la.
Bylo to kolem poledne a vzbudilo mně to.Byl jsem po noční.Jelikož máme dvě dcery ve věku 10 a 7 roků tak jsem tomu nevěnoval pozornost a myslel jsem,že to jsou naše děti.V pátek 24.2 2017 jak odešly děti do školy tak jsem si šel lehnout.Kolem 12h dopoledne mě probudil ten popěvek la la la a byl mi hodně povědomý.Byl jsem na moment zmatený ,protože jsem ten popěvek už slyšel,ale naše děti nebyly doma.Já měl zamčeno zevnitř a klíč byl v zámku.Tak se k nám nemohl nikdo dostat.Vstal jsem a koukl z okna jestli to není u sousedů.Nikdo tam nebyl.Prudce jsem otevřel dveře ložnice na chodbu a najednou byl klid.Prošel jsem celý dům,ale nikdo tam nebyl.Za tři dny kolem 1h ráno vzbudil mou ženu ten samý popěvek a ke všemu ještě slyšela vrzaní postelí v dětském pokoji.Děti byly,ale u babičky. Můžete mi prosím poradit co s tím?Děkuji mockrát.

Dracizena
(20.03.17 / 18:46)
Duchovno vás oslovuje...komuniku s ním a dělej to lalala také, jakoby ale dovnitř hlavy...Popěvky jdou ze středu hlavy a vy si myslíte, že z reálného prostoru...blíží se k Tobě andělská bytost...otevřeli jste si vnímání a něčím...kouříte? nebo pijete doma častěji kávu? a nebo jiné dogy? napiš mi na meil...je to na delší vysvětlování, jde o duchovní postup, u vás obou

Sindy
(21.03.17 / 12:47)
IP: 213.226.235.*
Prosím p.Dracizenu,jestli by se mi mohla ozvat na email 5about@seznam.cz
děkuji.Psala jsem Vám na email,ale píše i to neexistuje.

Ajaajovata
(23.03.17 / 00:04)
IP: 37.48.34.*
Ahoj, je to už nějaký čas, ale dodnes si říkám, co to mohlo být a m to tu čtu, tak třeba dostanu nějaké vysvětlení. Nějaký čas jsem bydlela u přítele v bytě po babičce, kterou jsem čas od času vídávala vždy na stejném místě ve dveřích z předsíně do obýváku, kde jsem občas spala na pohovce u stěny, ale byla to jakoby kouřová postava. Nikdy jsem jeho babičku neviděla, ale po nějakém čase jsem to svému příteli řekla a on mi nevěřil a chtěl po mě popis. No snažila jsem se mu to, co jsem viděla popsat. Potvrdil, že to vypadá na jeho babičku o kterou se staral. Pak jsem viděla i psa kterého měla a i jejího manžela, ačkoliv toho jsem viděla jen jednou. Tak 3x jsem pozdě večer i cítila vůni z kuchyně a občas néjaké zacinkání talířů, ale vždy jsem se pousmála a představovala si, co to asi je. Po roce už jsem už to nevnímala. Ale něco přeci me začalo děsit a stávalo se to vždy, když jsem byla sama doma. Často jsem usínala na gauči, který jsem měla rozložený. Kdy jsem se uprostřed noci probudila s pocitem, jako když někdo taha za deku pomalu. Vždy jsem si ji vytáhla a s hovala se pod ní. Měla jsem divný po it a strach. To se opakovalo velice často. Až jsem se toho přestala bát a jednou jsem měla i pocit, že jsem se o deku přetahovala a to v tu chvili bylo "to" co tu deku tahalo velmi silné přetahování. V doběkdy se to dělo, jsem zažila jednu nevysvětlitelnou věc"zážitek&qu to velmi nepříjemné. Spala jsem opět v obýváku a s hlavou k oknu a nohama ke dverím u stěny spala jsem a probudila jsem se, protože jsem si ve spánku začala (nevím jak to popsat) probouzet, až do vědomí, kdy levá ruk byla ve výšce a pomalu byla tažena výš a výš a ve chvíli mdy jsem otevřela očí, tak ruka, která byla uvolněná mi spadla zpět k tělu. No opravdu moc nepříjemné(mám pocit, že tobylo mezi 1-3h ranni). Jeden kamarad jednou se semnou bavil na téma duchovno a ptal se zda jsem něco někdy zažil a tak jsem mu to řekla a on mi řekl, že to vypadá na to, že "někdo"ne abych tam spala. Že je dost možné, že tam "nějaká" konkrétní bytost spala. Od té doby jsem spala už jen v ložnici a nechávala zavřené a spíše pootevřené dveře, protože jsem cítila, že to tak má být. Čas od času jsem měla pocit, že mě a mého přítele někdo sleduje, ale už jsem se nebála. Naopak jsem měla pocit, že na nás někdo dava pozor a sem tam se přesvědčí. Po rekonstrukci bytu už jsem se s ničím moc nesetkávala. Můj první kontakt s duchem byl na střední škole o víkendu v chatě a to bylo velice nepříjemné, cítila jsem chlad a nepříjemný dotek. Bylo mi z toho na nic. Od té doby mě nic takového neprovazí. Co si o tom myslíte nebo co to vlastně mohlo znamenat? Moc děkuji za odpověď.

Dracizena
(23.03.17 / 12:26)
Ajaja...to nebyl Tvůj Duch...Duch svého člověka vyučuje, ale do jeho, jakoby školy, jsou lidé vlečeny ufounama...a tyto bytůstky tahají v noci z lidí deky, levitují s nimi, shazují nádobí a pod...je třeba se začít světelně modlit, ne pobožně, to je dnes už k ničemu, kdy létáme do vesmíru...Mé UFO a Anděl hvězdný mě naučili ámenovat a to je má modlitba...Opakovaně jen ámenuji a toto slovo je světelné a čistí mi můj aurický prostor od zbloudilých dušiček...Ámenuj, obaluj se pomyslně duhou a vůj ufounek Tě dobře povede v době, kdy se Ti otvírá vnímání 3.OKA...jde to Tvou transformační změnu...držím palce...dělej změny!!!

Ajaajovata
(23.03.17 / 19:46)
IP: 37.48.7.*
Dračí ženo moc dekuji

Ajaajovata
(23.03.17 / 19:49)
IP: 37.48.7.*
Dracizena: moc děkuji

Teresa-123-g
(26.03.17 / 09:59)
IP: 213.19.121.*
Dobry den chtela bych se zeptat jestli je to duch nebo neco jineho a nebo je to jen shoda okolnosti.
\r\n
\r\nPres tyden prebyvam na intru jeste s dvema spolubydlicima. Klara je vuci tomu co se stalo skeptik i kdyz na duchy veri ale tohle ji prijde jako nahoda. Byl patek a uz jsme se balili domu. Klara byla na odchodu a ja si povidala s Petou a divala jsem se na ni .. najednou vidim jak muj model tanku pada ze skrine a rozbiji se. Klara uz je pryc a ja s Petou hledame soucastky co se rozleteli. Nemohli jsme najit 3 kolecka jak kdyby se po nich slehla zem. Koukli jsme se snad vsude a ono nic. Prijde nam to divny. Nakonec jsme je nasli u me ve skrini odkud to spadlo... nejvic divne je ze ta skrin byla zavrena a nemeli se tam jak dostat. Jeste ten tyden se u me v cestovni tasce objevila sukne.. ktera nikomu z nas nepatrila a nikdo nemohl prijit a dat ji tam.. Peta ma na mobilu appku - ghost radar classic.. jako ze ukazuje jestli tam je duch a takovy blbiny plus tam skacou jednotliva slova jako by s vami mluvil moc jsme na to neverili. Az do te chvile . Ty slova co se tam ukazovala, tak souviseli s tim o cem jsme se bavili v tu danou chvili.. coz je divny pokud by to byl jen generator slov. Nejzajimavejsi je, ze to az tak nefunguje kdyz je tam Klara, ktera tomu neveri ... ve stredu jsme byli na pokoji s petou sami a zase jsme se vratili k tomu tematu s tim spadlim tankem.. ty slova co tam skakali az moc souviseli s tim o cem jsme se bavili a taky jako by souviseli i s minulosti toho mista, kdyz jsme hledali na netu o minulosti mesta, ve meste bylo hodne nemcu a byli tam i pozary dost casto,.. byla to pravda, to se objevilo v aplikaci a az pak jsmr je hledali na netu.. pozdeji vecer k nam prisla kamaratka se podivat a uz ve dverich rekla: " co jste tu delali, mate tu silenou energii" bylo ji spatne. Aniz by vedela ze mame zaplou tu appku. Pritom nam spatne nebylo a Peta jen citila teplo na hrudi ... tak jsme nad tim mavli rukou a pokracovali dal v konverzaci a na appce zase skakali slova s tim souvisejici.. je to zvlastni. Osobne si myslim ze to nebude nahoda. Divny veci se deji i na jinych pokojich a hlavne na nasem patre.. bud padaji veci nebo mizi veci uplne.. co myslite, mohlo by to neco byt ?
\r\n
\r\n(omlouvam se za pripadne chyby)

CreedJ
(26.04.17 / 20:02)
Mám dotaz,když jdete s majitelem domu,bývalé fary na půdu a on se udiví,že víko rakve je jinak jak za celou dobu jeho žití v tom domě a pak se zeptáte kdo tu s námi je a on vám to odpoví,ale vy neslyšíte správně a pak to oslovíte ,tak jak jste to slyšeli,je možné,že ten duch se může naštvat,že mu říkáte jiným jménem? Děkuji,je to moc důležité.

Jana77
(02.05.17 / 16:18)
IP: 109.81.210.*
Prosím je tu někdo,kdo by se mohl napojit a podívat se ,koho máme doma?Myslím ,že je zde někdo a snaží se na sebe upozornit různými zvuky,v noci na mě sahá,malý syn vidí postavy u dveří.Pejsek je nervozní chodí se mnou na wc,čeká u vany než se vysprchuji,pořád chodí za mnou.Už nevím co si mám o tom myslet.Děkuji

nicol
(14.05.17 / 23:44)
IP: 194.228.20.*
ahoj jetu nekdo kdo by mi tu mohl poradit?asi pred pul rokem se me dceri zacal ukazovat i prez den muz v cernem plasti suska ji do ouska slisi zvuky zacal ji davat facky a mlatit hlavou do zdi kdyz se de sprchnou tak zustane jako drevo stat a nevnima chtela bych od nekoho poradit jak ji mam stim pomoc a nebo co to vubec muze znamenat

market
(06.06.17 / 05:56)
IP: 93.99.54.*
Dobrý den, potřebuji kontakt na někoho, kdo umí mluvit s duchy nebo umírajícími lidmi. Umírající matka mojí kamarádky se se mnou přišla rozloučit v noci k posteli, vedle ní stála smrt. Maminka nakonec nezemřela, ale chodí si ke mně každou noc pro energii. Energii vysává i mému manželovi (vidíme kola nad hlavou a hučení v hlavě), mamince jsem i volala a v duchu se s ní rozloučila a požádala ji, aby nás už nenavštěvovala. Tlak zesílil jsou i horší sny. Sul jsem vysypala, jen jednu noc to pomohlo. Začínám být zoufalejší a zoufalejší, prosím o pomoc.

Jn¡sH
(08.06.17 / 04:15)
IP: 83.208.228.*

Aspoň co já vím, TAK -(ač malá, ALE!)= interní#REKONSTRUKC /> ‘‘BY ToOMuU'' MELA ZABRAN¡T. ;)

jann
(08.06.17 / 18:54)
IP: 37.44.16.*
to ti verim unas taky strasi jednou jsem byl na WC a pak jsem zapomnel zhasnout tak jsem zhasnul a nekdo na mne sahl a ja jsem zdrhl poooooooommmmmmmooo

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)