English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Láska

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Láska

linkaa
29.10.23
07:07
Reg. před 2016

Manželka 15.7 1985 Renata má vztah o 18 let starším mužem nechce to ukončit chtěl bych vědět jestli se vůbec a kdy vrátí ke mě a naším dětem pár krát se vrátila a zas odešla vztah trvá už asi rok nebo raději požádat o rozvod a ktomu ještě začala popíjet.Ja Lukáš 2.9.1984 Děkuji.
 
Kockapocka
16.11.23
04:48
Reg.16.11.23

Zdravim. Renatku znam. Pred lety se ptala na situaci,zda zustavat v nefunkcnim manzelstvi nebo zit milenecky vztah... ovsem nepamatuji se,zda s timto muzem... Tedy se nazory lisily. Chybeal ji Vas zajem. Ukazalo se mne, ze milenecky vztah muze mit uspech,ale ze to neni tak, ze ji nemilujete... Po 10 letech jsem tady nahodne znovu a karty rikaji, ze ji delate ze zivota peklo,proto pije. Karty ukazuji,ze neuste vyrobnany a proto k Vam nyni nevzhlizi.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)