English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 1.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Zikmund.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 1.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Zikmund.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Pesimismus zkracuje život. Dny, které naplníme vztekem a nenávistí, neprožíváme, ale ztrácíme je.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nepocítím nedostatek. ”


Myšlenky moudrých

české př.

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Kartoskop pro jednotlivá znamení v roce 2012

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Kartoskop pro jednotlivá znamení v roce 2012

Kartařka Eva
24.01.12
09:26
Reg. před 2016

Berani v roce 2012

Milý Berani, v letošním roce se na vás usměje štěstí. Budete cítit potřebu se kreativně rozvíjet, vytvářet nové zajímavé věci. Práce vám půjde od ruky, v podstatě ať se pustíte do čehokoliv tak budou vaše výsledky skvělé. Vaše duše touží po změnách a vy jí to dopřejete v plné míře. Objeví se samozřejmě i situace, které budou vyžadovat trpělivost a odvahu riskovat, ale nebojte se s pokorou a vnitřní silou, kterou oplýváte, to půjde velice snadno. V letošním roce se konečně dokážete více uvolnit a nechat věcem volný průběh. Afirmace pro vás: Jsem připraven (a) na život.





Býci v roce 2012

Milý Býci, pro vás bude letošek velice zásadním rokem. Ve vašich životech nastanou změny, které jste tušili, nebo nějakým způsobem předvídali. Možná je na čase přestat se, ale tolik bát o sebe a své blízké. Co se má stát, to se také stane a mi s tím někdy nemůžeme nic udělat. Některé svazky, které se tvářily, jako pevné se rozpadnou. Možná to chvíli bude bolet, ale přivede vás to více k sobě. Afirmace pro vás: Jsem tvůrcem svého života.





Blíženci v roce 2012

Milý Blíženci, bude dobře, když konečně vezmete vážně svůj život. Je potřeba, abyste přestali být tak rezervovaní a nesnažili být se stranou od sebe samých. Není čas na to, abyste nebrali věci vážně a odmítali naslouchat své intuici v potřebách změn ve vašich postojích. Jakmile začnete odbourávat své bloky nasbírané z dětství a dospívání, ve vašem životě se odehrají změny, přinášející kreativitu, hojnost ve všem. Afirmace pro vás: Pohlížím na sebe s Láskou.





Raci v roce 2012

Milý Raci, zůstaňte naladěni na upřímnost k sobě i svým blízkým. Bude potřeba v letošním roce myslet a mluvit tím správným způsobem, jakmile půjdete proti sobě ale i ostatním třeba jen myšlenkou tak se vám to odrazí do zdraví. V letošním roce, bude důležité si rozvrhnout své síly a nijak s nimi neplýtvat. Naučte se jít jasně k věci ve všem, co budete dělat. Jakmile začnete být více vědomi si svých myšlenek a slov, váš život bude konečně v harmonii. Budete Mágem svého života, nic, ale opravdu nic nebude pro vás problém. Afirmace pro vás: Jsem spokojen (a) se svým životem.





Lvi v roce 2012

Milý Lvi, krásně se už zbavujete své rezervovanosti, máte snahu se více přiblížit sobě a ostatním. Vaše vnitřní ochrana před světem, se začala bořit. Nelekejte se!! To je naprosto správně, neboť jedině tak můžete začít být sami sebou. Díky tomu se zkvalitní váš život, budete lépe komunikovat. Jasně pak dáte světu na srozuměnou, co vlastně chcete. Bude čekat rozhodnutí, jakou cestou se vlastně chcete dát. Ale vy jste přeci Lvi, vy si vyberete tu pro vás nejlepší. Afirmace pro vás: S radostí a láskou žiji svůj život.





Panny v roce 2012

Milé Panny, v letošním roce vás čekají finanční změny. Bude dobré, abyste si zvolili jednu činnost, které se budete věnovat víc než těm ostatním. Je potřeba si vybrat jeden cíl, ke kterému budete směřovat. Je hezké sice snít, ale aby se sny stali realitou, tak je potřeba vůle a snahy. Letošní rok po vás chce, abyste se více soustředili a svou vůli a čas věnovali studiu, práci a jiným aktivitám, které přináší zisk. Afirmace pro vás: Za svou práci jsem bohatě odměněn(a).





Váhy v roce 2012

Milé Váhy, vypadá to, že letošní rok si náramně užijete. Kromě cest které budete muset během letošního rok učinit a nebudou jen čistě pracovní, čekají vás změny, které vás více přiblíží světlu. Ať se pustíte do čehokoliv tak se vám to bude dařit. Chcete si najít partnera(ku), není problém, stačí jen pomyslet a do vašeho života budou přicházet vhodní kandidáti, na šťastné partnerství. Chcete novou práci, lepší zdraví, více peněz? Zvolíte-li si cokoliv, tak se do vašeho života pohrnou příležitosti k tomu, co požadujete. Stoupli jste si pod roh hojnosti, tak toho využijte. Afirmace pro vás: S Láskou přijímám vše, co se mi nabízí.





Štíři v roce 2012


Milý Štíři, je načase si uvědomit, že některé vztahy už dávno pominuly. Možná, v nich stále setrváváte, ale ve skutečnosti už jsou již dávno pasé. Je lehčí si nepřiznat, že jsou věci jinak, než se zdají, ale letošní rok přeje pravdě a proto se po vás chce, abyste konečně pojmenovali to, co v sobě jen potlačujete. Nebojte se opustit vzpomínky, na to co bylo mezi vámi pěkné a vykročte k novým vztahům. Neopustíte-li nevyhovující, nebudete nikdy šťastní. Afirmace pro vás: Jsem připravena žít v pravdě.





Střelici v roce 2012

Milý Střelci, vypadá to, že v oblasti vztahů se odehrají změny, které budou pro vás vysvobozením ze zajetí těch nefunkčních. Konečně si upravíte pohled na to, jak by vlastně vztah měl probíhat. Jak se k sobě partneři mají chovat, jak se mají ctít i jak mají ve vztahu proudit energie. Vypadá to, že rok 2012 bude hlavně rokem vztahů, nemusí však vždy jít o milenecké vztahy. Vzkvétat budou ve vašem životě všechny vztahy. Afirmace pro vás: Jsem dost dobrý(á) pro láskyplný vztah.







Kozorozi v roce 2012

Milý Kozorozi, stojíte v bodě, kde se cítíte dobře a aby ne, je to místo kde k vám přicházejí jen samé zázraky. Možná to ještě nevnímáte, ale opravdu už v něm jste. Směřujete správným směrem, na své cestě se vám dostane pomoci a podpory nejen od lidí, ale i od jemně-hmotných bytostí. Buďte trpělivý a naslouchejte více své intuici, ne však obavám. Afirmace pro vás: Vykračuji v životě s důvěrou.









Vodnáři v roce 2012

Milý Vodnáři, letošek vám nadělil vysokou potřebu vidění svého cíle před sebou, jste vzdušná znamení a potřebujete, aby vaše mysl zůstala čistá. Snadno se pro něco nedchnete, ale pak vaše vůle začne upadat, vy se v letošním roce máte naučit trpělivosti a nevzdávat se při první zkoušce, kterou vám „osud“ postaví do cesty. Jediné nač se máte soustředit, je vidina dosaženého cíle, né toho co vám v něm brání, jedině tak umožníte, aby se věci dali do pohybu. Afirmace pro vás: S důvěrou ve šťastný konec jdu životem.







Ryby v roce 2012

Milé Ryby, zastavte se. Svou přehnanou aktivitou se ženete k vyčerpání. Nemusíte vše zvládat na jedničku, pak nemáte sílu na správné myšlení. Snažíte se o dokonalost, ale ta milé ryby neexistuje. Tím, jak se ženete za úspěchem, ztrácíte orientaci v tom co je pro vás dobré a co není. Jedině zpomalením se vám zase vrátí energie. Musíte se vrátit k správnému myšlení a vhodnému rozvržení energie. Afirmace pro vás: Jsem spokojená s tím jaký(á) jsem.
 
judita
24.01.12
14:09
Nereg.

IP: 78.99.115.*
pani eva dobrý deň.

zodpovedala by ste mi jednu otázku? ako sa budú vyvíjať moje financie a či je aj možnosť výhry v lotérii?

budem moc vďačná za odpoveď. judita 20.04.1964
 
Kartařka Eva
25.01.12
08:10
Reg. před 2016

Vzhledem k vašemu životnímu číslu 8, bych raději s výhrou nepočítala. Osmičky(jsem také) mají k penězům kladný vztah, ale štěstí moc nemají, myslím tím v v hotovosti. Může se ale stát že najdete velice dobře placenou práci a ta vám finance přinese. Opravdu v kartách u vás vidím práci, která pro vás bude znamenat zisk. Vyvarujte se jakémukoli zadlužování. Odkládejte si finance i po malých částkách stranou, budou se hodit. V budoucnu budete mít finanční klid i jistotu.
 
big snear
27.01.12
07:33
Reg. před 2016

Milá Evo, nemohla byste mi také se podívat do kartiček,jak to se mnou bude vypadat ve finanční situaci?? nar.29.9.76 Děkuji za připadnou odpověď.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)