Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pátek, 28.7.2017
Svátek slaví Viktor, zítra Marta.

Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Kartářka z Mikulova

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Kartářka z Mikulova

jitule
(05.05.08 / 20:47)
Moc prosím o kontakt na kartářku paní Štroblovou z Mikulova. Doslechla jsem se o ní, že předpovídá z karet a velice dobře. Tak prosím moc a moc o telefonický kontakt. Děkuji

Ecthelion.Helyanwe
(09.05.08 / 19:21)
IP: .*
Tak tohle už je trochu moc, to jednou napsat nestačí ?

lenni41
(17.12.08 / 09:44)
Jitule, o pí štroblové jsem slyšela..a samou chválu...jednou jsem její mobil měla, ale omylem jsem ho vymazala..když tak se mi ozvěte na email: lp5@seznam.cz

paperie
(09.05.12 / 17:40)
Telefon na pani Štroblovou je 606842997. Je fakt dobrá

Paluška
(08.08.12 / 14:14)
IP: 193.165.146.*
paní Štroblová je opravdu jednička,já k ní šla z recese s kamarádkou a padla mi brada a když mi několikrát řekla že budu ještě těhotná tak jsme se jen smála a za dva měsíce jsem bulela do polštáře protože těhotenský test byl opravdu pozitivní,no a bulela jsme proto že to bylo 4 dítě,´které jsme si samozřejmě nechali.co už když nám byl vyčtenej v kartách,to je osud,takže doporučuji a opravdu jí věřte

Jiří
(23.09.12 / 15:43)
Byl jsem zhruba před rokem u paní Stroblové a co se výkladu týče, minulost tu z 90procent trefila, mou povahu taky vystihla velice přesně a z budoucnosti se nic nesplnilo.. Myslím, že tyhle kartářky jsou spíš jen velmi dobré psycholožky a dokáží odhadnout povahu člověka podle chování, jak je oblečenej, jak komunikuje atd.. Víckrát se k tomuhle přemluvit nenechám, myslím si osobně, že je blbost, aby vůbec někdo mohl vidět do budoucnosti..

ZDENKA
(27.12.12 / 17:02)
pÁN NEMÁ PRAVDU,JÁ BYLA U KARTÁŘKY,TA MI PŘEDPOVĚDĚLA 3 DĚTI A JÁ SE 20LET SMÁLA.ve 42letech mě to přešlo,narodila se mi dcera.

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Jiří
(21.01.13 / 22:10)
Nemám pravdu? A proč by sem si to vymyslel.. A to že jste měla 3 dítě je jen náhoda.. Mě tvrdila jak mám nemocného dědu a přitom sem už dávno žádného neměl, a nesplnilo se doposud vůbec nic z toho co mi řekla.. A už je to víc jak rok..

Janet99
(11.05.13 / 11:55)
IP: 84.246.167.*
Tak kartářku o které mluvíte neznám. Ale kamarádka mi doporučila Sandru, je to asi rok zpět a jsem s ní velmi spokojená, chodím pravidelně. Kamarádku varovala, co se bude dít u ní ve vztahu a co má dělat aby jejich vztah neskončil a pomohla jí tím. A mě zase se synem, a s prací. Oproti jiným je i levná a odvede uplně jinou práci. Mám zkušenosti s více kartářkami. Její email - info.sandra.com@gma Napište sem taky zkušenosti, ale já spokojená byla. Jo ještě mě napadlo, mohli by vás zajímat její stránky, má tam i ukázku výkladů přímo z praxe. Pod tím emailem by se snad měli dát vyhledat. Ahoj všem.

Petrrrros
(30.09.13 / 20:10)
IP: 88.83.225.*
Lidičky, potřeboval bych poradit. Jsme objednán k paní Štroblové, jen mi zmizela adresa ... nevíte ji náhodou někdo ??

Petrrrros
(30.09.13 / 20:18)
IP: 88.83.225.*
Lidičky, potřeboval bych poradit. Jsme objednán k paní Štroblové, jen mi zmizela adresa ... nevíte ji náhodou někdo ??

Laveva
(19.09.15 / 07:49)
IP: 37.48.32.*
S nadšením, po přečtení recenzí, jsem jela na výklad k paní Štroblové a odjížděla jsem s velkým zklamáním. Říkala úplný hlouposti,absolutně v ničem se netrefila, takže za mě nedoporučuji.

Nikoyka
(13.01.16 / 20:46)
IP: 176.67.224.*
Mám podobnou zkušenost jako pan Jiří, minulost řekla přesně, současnost vlastně taky, ale z budoucnosti se nic nevyplnilo ani maličkost a jsou to již 4 roky co jsem u ní byla...

Martina JI
(30.04.16 / 16:34)
IP: 85.203.16.*
Ahoj - tento komentář jsem našla na jiných stránkách tak jej přeposílám - je od nějaké KralovnaSrdci ,třeba pomůže - "Podle mě je pan Petr K z Brna nejlepším numerologem v oboru, ale u něho to není o numerologii a kartách, karty i numerologie mu skvěle funguje, ale dělá to úplně jinak, on prostě "ví" a umí člověka hodně posunout, je to o tom že přemýšlí hodně jinak a nadčasově a ve srovnání s ním, byly kartářky, u kterých jsem byla, jen primitivní babky. Takových jako je Petr je málo, nevím kde bere informace, ale když jsme si povídali chvilinku po výkladu, tak jsem nestíhala, je toho tolik co mi během té chvíle řekl a o čem jsem pak mohla přemýšlet. Je vidět, že měl učitele z Asie a býval učitel nebo Mistr, to nevím, ale tak nějak by podle mě měl vypadat skutečný učitel východní filosofie a Mistr.Já sama jsem vystudovala psychologii, přesto vím, že existuje nějaký dar a schopnosti a jsem velmi opatrná na to, zda půjdu k nějaké, co se prohlašuje za kartářku a pak neumí ani správně mluvit a mele páté přes deváté. Málokdy ale člověk narazí na někoho tak dobrého jako je Petr K, takže za sebe také doporučuji. Také bych chtěla varovat před těmi, co vaše problémy neřeší a jen čumí do karet a hrají si na spasitelky a ředitelky planety, takových je skutečně hodně, ale jmenovat je zde nebudu, to jsou spíše případy pro psychiatra, co předvádějí..Nic ve zlém, to je ode mne spíše diagnoza, podle toho jak jsem je zažila. Jinak ještě Petr o hodně dražší cca 2000 / hod, ale respektuji vzhledem k tomu co umí. Telefon na něj dávat nebudu, na youtube má videa z rozhovorů s ním z TV, určitě ho vygooglujete. .Všem přeji úspěšný rok a štěstí při hledání Vašich cest."

pro Martinu
(11.03.17 / 18:15)
IP: 83.143.240.*
ano i já jsem si nechala vyložit od Petra výklad na dálku, je to tak jak píšeš, je to asi nejlepší numerolog. Škoda jen, že má vždy plno a že je o hodně dražší, šla bych k němu častěji.

Jarmilaa
(13.03.17 / 21:16)
IP: 109.105.39.*
Dobrý den, já byla u kartářky v Mikulově už parkrát a vždy sedlo vše minulost, přítomnost, i co se mělo stát teprve.

Jančača
(14.03.17 / 00:09)
IP: 217.144.159.*
Nj, ale u které, paní Jarmilo :)? U paní Štroblové?

věra
(17.03.17 / 20:08)
IP: 82.145.220.*
Dobrý večer.Prosím četla jsem vaše komentáře a byla bych vám moc vděčná za kontakt na kartářku z Mikulova,paní Štroblovou.Jestli opravdu předpovídá dobře,budu moc vděčná. Děkuji moc.

Tamara A.
(19.03.17 / 18:12)
I já, která se zabývám výklady, jsem v roce 2012 paní Štroblovou navštívila. Nebyla to zvědavost nebo snad okukování konkurence. Sama na sebe si žádná kartářka výklad neudělá. Potřebovala jsem poradit v jedné oblasti. Musím říct, že to byl hodně rozpačitý výklad a odcházela jsem velmi zklamaná. Nic nesedělo, nic se nevyplnilo.
Slyšela jsem, že paní Štroblová už ani výklady nedělá, snad teď vykládá jen její dcera. Nevím. TA

AliceV
(10.04.17 / 13:39)
IP: 195.167.159.*
Martino, já jsem také byla u pana Petra K. Kontakt jsem dostala od kamarádky, které hodně pomohl se vztahem. Věděla jsem, že je dražší a platila jsem předem, to chápu, když má někdo hodně plno, platila jsem 3000, což mě trochu překvapilo. Měla jsem velké zdravotní problémy a musím říci, že už chápu, proč si Petra tolik lidí chválí, protože má opravdu velké znalosti a dokázal mi výborně poradit, tohle bych se u jiných kartářek nedozvěděla, jaké jsou alternativní způsoby léčby apod. Na rozdíl od ostatních kartářek, chtěl Petr vědět i diagnózu od lékařů a jak postupovala léčba, takže to nebyl jen obyčejný výklad, zda budu nebo nebudu zdravá, ale i to, co mám a můžu udělat. Jeho konzultace trvala hodinu a bylo to opravdu super, numerologie a výklad karet také. Neříkám, že mezi ostatními kartářkami nejsou dobré, co mají dar, ale takových výborných jako je Petr K je opravdu málo. Takže za sebe také doporučuji. Jen , jak zde lidé píší, má hodně lidí, tak snad budete mít štěstí a také nebere všechny, což chápu.

Michala
(16.05.17 / 10:26)
IP: 46.173.197.*
Dobrý den, nevíte někdo kolik si účtuje paní Štroblová?

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)