English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

kamarádi, sníh, koncert...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

kamarádi, sníh, koncert...

Hannah577
08.05.17
19:16
Nereg.

IP: 88.100.251.*
dobrý den,

včera se mi zdál opravdu zvláštní sen, se kterým si nevím rady, jelikož na daná slova existuje 50 možností.

Zdálo se mi, že jdu po náměstí s knihou v ruce a čtu si. Najednou ke mě přišel nějaký můj kamarád a já byla ráda, že ho znám. Z ničeho nic jsme se objevili u kulturního domu, kde bylo plno lidí a vypadalo to, že se chystá nějaký koncert. Odešla jsem sem a najednou jsem byla v ulici mezi náměstím a kulturním domě, kde jsem seděla u okna na parapetu, vedle mě byl přítel mé jedné kamarádky a mě začal někdo obtěžovat. Ani nevím, jestli mi někdo pomohl, protože najednou jsem byla se svou další kamarádkou a jejím přítelem a bavili jsme se, zda jdou i oni na koncert dvou skupin. Vyšlo najevo, že si lístky musíme koupit, protože jsou nějak speciálně označené a že je prodávají buď u v trafice a nebo v kauflandu. Zašli jsme do té trafiky, která byla blíže a koupili si je. Najednou jdeme ke mě domů, abych se převlékla a ono sněží. Já na sobě měla nějaké krátké kalhoty a vím, že mým nohám to nebylo příjemné. Pak mi kamarádka říká, že její přítel nejde, a najednou přítel ležel na sněhu, na karimatce a odpočíval. Já se šla převléknout a ta kamarádka najednou že nikam nejde, že nehodlá venku mrznout a po krátké rozmluvě poskakovala na místě aby se zachřála. Tím to skončilo a vůbec netuším, co mi sen chtěl říci, ale prosím aby to nebylo nic zlého.

Děkuji za odpověď

Hannah577
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)