English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jsem vlkodlak

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Jsem vlkodlak

hafhaf999
06.04.22
09:26
Nereg.

IP: 94.138.121.*
Zdravím, před pár lety jsem zjistila, že jsem vlkodlak a nemám s kým si o tom popovídat. Když jsem to zjistila, bylo mi velmi těžko a měla jsem horečky.
Ještě mi dělá trochu problém se přeměnit. Lov není problém, lovím hlavně srny a divoká prasata. Pokud máte nějaké rady, ráda bych je uvítala.
 
dracizena
07.04.22
17:29
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Žádným vlkodlakem nejsi, jsi obyčejným člověčím tělem, které ale v sobě drží z minulých životů spousty vlčích duchů... Ano, Tvé minulé životy lovily vlky, aby jsi přežila a jejich energie se ve Tvé hlavě nahromadila a těmito živými vizemi Tě ty energie žádají, abys je ze své hlavy vypustila včas, nebo Ti začnou deformovat zdravé myšlení... Víš, proč se určitým lidem říká, že je cvok? protože se k němu přicvočkovaly zvířecí živé energie... Používej mou modlitbu a opakovaně si ámenuj a časem se Ti vyčistí mysl... A sleduj další sny, které Ti budou ukazovat duchovní Cestu...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)