Dnes je pátek, 19.9.2014 / Svátek slaví Zita, zítra Oleg.
zpět

Jak vyvolat ducha

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář
Jak vyvolat ducha
Hakyska
(31.10.08 / 18:36)
IP: .*
ahoj,newí někdo jestli se dá vyvolat duch bez pomoci svíček?jestli jo tak mi pls písněte na mail(Haky5@atlas.cz),nebo do komentíků

thanks

meel
(01.11.08 / 10:53)
Jo.. a dokonce je to bezpečnější..
Vyvolávání ducha za noci a za pomocí svíček je mnohem nebezpečnější..
Záleží jen na tobě jak budeš s duchama mluvit.. čím inteligentnější metodu si vybereš tím spíš narazíš na inteligentního ducha..

Unlimited Jedi
(02.11.08 / 01:57)
Svíčky čistí a řekl bych, že to tak příjemně prohřeje prostor, ale hlavně nemá cenu vyvolávat, pokud sami nic nechtějí...

Míšulka
(02.11.08 / 10:33)
Ahoj, chci se zeptat, nevíte někdo kde mám sehnat desku Ouija?? Pls pište na mail pokud vás něco napadne. Díík
Converska.552@seznam.cz

Dračizena
(02.11.08 / 13:20)
Hakysko, nevyvolávej duchy...volej si jen a jen SVÉHO DUCHA VE JMÉNU SVÉM !!!!!!!!! Jen rada nad zlato...
VE JMÉNU MÉHO JMÉNA A MÉHO -JÁ-, PROSÍM A ŽÁDÁM O SBLÍŽENÍ SE SVÝM DUCHEM MÉHO STVOŘENÍ...Z VŮLE HVĚZD A MÉ ZEMĚ, AŤ SE STANE...ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN....
Takto a podobně si voláš pouze svého Ducha s velkým- Dé-. Když si prstama ucpeš uši /nesmíš mít Ďábla drápy/, tak slyšíš hukot své tělesné přehrady. Tvé tělesné monstrum spravuje Tvůj Duch, ale na pórech se drží mnoho jiných duchů v podobě velkých klíšťat a ty jsou pro nás virem, bacilem, bakterií a mnozí jsou zkázyplodné. Kdo vyvolává duchy a ne svého Ducha, pak ať čeká, že do rozumu se mu stěhují predátoři, kteří se stávají řídícím našeho těla. Lidstvo jim otvírá svou boží bránu i slovem zhoubným, která je zuřivou nadávkou, i cizojazyčně deformující jazyk český i opakovaným vole a vado atd...Všichni máme zkušenost, že rozum nám zvedá nohy a něco nám je drží a pak zakopneme a zlomenina je na světě. Podobně řidič, v určitém momentě neumí zareagovat tak, jak by měl a smrt si vezme daň. Ano to dělají duchové, kteří se dostávají násilně do rozumu člověka a touží obsadit jeho mozek, který je počítačovým dokonalým systémem a kde je klíč k záhadám zhmotněnosti celého vesmírného světa.
Predátoři filmoví jsou mezi námi duchem zbloudilým škodícím i zombíkama..Je třeba jim pomoci a nasměrovat je odkud přišly, ale pod ochranou svého Ducha Ámen Stvořen. Pak uzdravíš u lidí závislost, schizofrénii, šílenství i zlobu i nemoc. Nemoc v orgánech jsou duchové, kteří se do člověka již dostaly. Lidská myšlenka má sílu Země a ta dokáže za asistence svého Ducha vytáhnout a poslat domu i rakovinu. Hojte se všichni i pozdravem českým A-HOJ-SE...Já + můj Duch ÁMEN STVOŘEN a mnou ZHMOTNĚN !!!
Ano, Ducha svého nejlépe vyloláš v přírodě i pod hvězdami večerního nebe. On si Tě ohlídá, On je Tvůj Pán, On je Tvou hybnou pákou osudu, proto si ho volej do všech světových stran, aby se k Tobě vrátil a pak Ti dá vědění vyšších smyslů.Kdo si nevolá a nevyzpovídává se ke svému Duchu, ten je částečně bez něho, je na cestách. Vraťme si všichni svého Ducha k sobě, On na to čeká, kdy jeho schránka člověčí bude mít o něj konečně v době inteligence zájem. Jak poznáš svého Ducha? Bude Ti mluvit do myšlenek, do snů, do pohybů tělesných, které Tě vyhnou úrazům. Poznáš, ale duchové jiní nám mluví skrze karty,kyvadlo a podobně, dělají bolest,úraz, strach. Mnozí se nás drží pevně, proto je musíme uzdravit, aby se pustily a mohly hledat svého člověka a posílit ho a vrátit mu jeho lidskou tvář. Např. vrah je rozum obsazen zombím, nekritizujme ho pak se sami nakazíme, ale pošleme ho pomyslnou bílou dírou ke hvězdám. Představa je hmota a ta staví zdravé zítřky.

libikkk
(07.11.08 / 18:35)
Já jsem duchy vyvolávala,a ponaučila jsem se. Duchy nehodlám již vyvolávat. Tehdy jsem je vyvolávyla na svých narozeninách byli jsme čtyří a ztoho jeden kluk (Já,Verča,Eva,Honza) a Eva se zničeho nic rozbrečela ale nebylo to z bázne ani z lítosti,ale zničeho nic. Pak Honza tomu sčervenali oči a vypadal nebezpěčně až vraživě. A já z Verčoujsme se chytli za ruce a báli jsme se tak jsme z toho pokoje ihned utekly. ALe tehdy jsme se neponaučily to až jindy. Jednou jsme vyvolávyli s holkama ve škole o přestávce, byla to legrace. Ve škole máme 2 patraa byli jsme v 1 pak šli holky na záchod a tak slišeli klepání na okno a pak dn zničeho nic neco žečlo škrtit ale byli dvě a ihned utekly ze záchodu.Pak když jsme šli domů tak jsem slyšela hlav a čím dál víc jsem byla od školi dál tím ty hlasy slábly slyšela jsem ,,Pomoz,Pomoc mi, prosím' Bylo to unusnýA slyšela to i kámoška. Tak jsme se s Evou dohodly že už nikdy ani jedna vyvolávat nebudem. A zatím jsme ani jedna nevyvolávali.

kornelka
(17.11.08 / 14:03)
já jsem vždy toužila vidět ducha a věřte stalo se tak a nebylo mi to příjemné dodnes nevím co to znamená byla to malá holčička s bolondatýmy vlásky a lítala a skotačila...???

tfghtzjh
(30.12.08 / 20:11)
fsdgrfh

Pavel
(05.02.12 / 15:31)
No já osobně si ymslím, že ten, kdo nemá dar vidět duchy samotné bez jejich vyvolávání by to měl dělat opravdu jen s někým, kdo to umí a má praxi. Já mám to štěstí, že semnou odmalička snažilo pár duchů spojit. Musím vám říci, že než jsem pochopil co odemne chtěl trvalo mi to a jejich návštěvy nebyli moc příjemné. Dnes už vím co jsem měl udělat a mám klid, ale sem tam si pokecáme.

Jednou mě volal duch malé holčičky, která mi plakala pod okny v pravidelný čas. No první reakce brrrr, ale nakonec jsem zjistil, že u mého bydliště se nacházely dva židovské hřbitovy a jeden z nich byl normální a druhý byl pro zavržence. Postupem času se proměnily v dětské hřiště a některé náhrobky s kostmi se pohřibily pod zem. Její návštěvy se stupňovaly, ale v době, kdy se tyto ostatky dostaly při vykopávkách pro nové parkoviště, tam kam měly jsem měl klid.

Rychlovka
(06.02.12 / 17:50)
s duchy mám zkušenosti každý je jyný někteří jsou dobří někteří zlý někteří si myslí že jsou zlý a le ve skutečnosti nám dávají znamení a snaží se nám pomoct někteřá duchové se knám chovají mile alep řitom jsou zlý...Mě duchové pronásedují několik let jak ti zlý tak ty dobří mám už skušenosti ale ty nestačí nikdy newíte co navás duchové připravý nikdy naně nebudeme připraveni pokud se chcete něco dozvědě t napište mi na VeronikaJayFrayova@seznam.cz

Brokeren
(10.09.12 / 23:20)
IP: 82.145.209.*
Vyvolaval jsem...Teď lituju. Nějak se nam nepodařilo odvolat ducha. Od tý doby pociťuju jen lítost,deprese. A je toho víc,de to semnou nějak s kopce. Postavil jsem se tomu. Uvidime. Nevyvolávejte ne ne ne. Mé čislo pokud chcete radu 736425842.

liliana
(11.09.12 / 15:24)
Pro Brokeren-No to je právě TO, že se už nikdo nezamyslí, jak ducha odvolat.Řekla bych,že je nutné řádně provést vykouření všech místností vykuřovacími směsmi.Např.Dračí krev pryskyřice, Ločidlo čertovo lejno, kopál negro,cedr libanonský,santalové dřevo,pelyněk černobýl, třezalka, routa vonná,pivoňka,síra,jalovec dřevo i bobule,bazalka,yzop, kapradí, zemědým.Chodí po směru hod. ručiček v místnosti až ke dveřím a dále ven.Nevynechávají se ani skříně,pod postelí apod., každý kout.Místnost se pak vyvětrá a zapálí se bílá očistná svíce.

Nike
(11.09.12 / 19:00)
To není jen to, že se nikdo nezamyslí, jak ducha odvolat, ale nezamyslí se už od samého začátku, proč si jako magor dobrovolně přivolává astrální parazity.

Brokeren,
v prvé řadě ignorovat, ignorovat a zase ignorovat. O to mu jde, abys mu věnoval pozornost a on Tě přes emoce přinutí uvolnit energii, která je jeho potravou. Prostě to nedělej, nakonec to vzdá. Buď silný.
Z jednoduchých věcí, které by šly takhle na dálku poradit, vyloženě nesnášejí vysokofrekvenční zvuk. Máš-li píšťaličku...
Kdyby pomáhalo vykuřování, musely by být i kostely čisté od kadidla. Leč nejsou. Výběr je však na Tobě. Vyloženě bych varovala před různými rituály, to je to přesně to, co je naopak přitahuje.

liliana
(11.09.12 / 22:28)
Myslím, že ducha ignorovat je sice hezká věc, ale když člověk spí,zaručeně svůj energetický obal aury neumí bránit a tímhle duchové odčerpávají,aby mohli přežít.A tak nakonec poškozují auru až dojde k psychickým či somatickým poruchám.Popsané vykuřovací směsi jsou vymýtací a očišťující, existují také vyvolávací.Ducha žádáme slušně,aby odešel.Nikdy ho nevyháníme a nenadáváme.
Vykuřovací směsi chrámové očistné mají v sobě tu moc, že přetransformují negativní energii,jelikož jsou vzdušná a rozptýlí se všude.Také oheň je očistný-tudíž bílé svíce a chceme-li se zbavit negace,tak napřed černá svíce, pak bílá.Svěcená voda je zase zástupcem živlu vodního.Můžeme použít odvar z divizny,kterým kropíme třeba koberce,oděvy.

Nike
(12.09.12 / 20:08)
Liliano,
to máš sice pravdu, že navrtávají auru a odčerpávají postupně sílu, ale toto jim relativně dlouho trvá, než člověka oslabí natolik, že se už těžko vzmáhá. Taky mám takovou zkušenost, že tyhle astrální bublinky v auře esoteričky vydávají za přivtělené duše a pořádají týdenní kurzy za 5 litrů, když to jde zlikvidovat za 3 sekundy a zdarma.

Hlavní papku má parazit z uvolněné energie, kterou vymámí po dobrém či po zlém přes emoce. Je mi líto, ale ať už se člověk potýká s čím chce, nemůže chodit donekonečna za jinýma lidma, už vůbec ne čarodějkama, sednout na prdel a čekat pokaždé na zázrak. Při první příležitosti udělat tutéž chybu, znovu naletět apod. Je důležité tu sílu poznat a naučit se jí nebát.
Nevysvětlila jsi, jak, nebo čím tyto směsi přetransformují energii: argument "jelikož jsou vzdušné" je totálně mimo.
Já to v podstatě ani nemám tak, že bych je zapuzovala komplet, ale je to metoda slabá a na dnešní dobu již primitivní. Představa, že bych si pracně pálila v bytě byliny a dřeva a všechno vykuřovala,a mě znovu vrací do jiného století. Nehledě k tomu, že bylina je pro mě živý tvor, proč je mám decimovat kvůli každé kravině, kterou umím vyřídit elegantněji vlastními silami. A toto vše, pokud by zabralo, tak jen na chvíli a parazit se vrátí brzy zpět. A proč se vrátí? Protože ho napadený člověk láká svým chováním i nadále. Proto to učení se ignorovat je a nekrmit.

liliana
(12.09.12 / 23:32)
Nike,
nezlob se na mě,ale jsou u nás věhlasní exorcisté, kteří mají bohatou praxi(např. Milan Doležal)a nikdy za 3 sekundy nic nevymýtili.Také tady je nutné rozlišovat,jaký "parazit"to je.A nemusí to být nic menšího, než třeba démon a to bych Tě chtěla vidět,že by "nekrmení"pomohlo.
Co se týče vykuřovadel,používá je i zmíněný exorcista i jiné věci a pomůcky samozřejmě.Používají se odpradávna ve všech kulturách -Indiánů,domorodých šamanů,afric.kmenů,Asii,v chrámech po celém světě.Jejich význam dnes vůbec neklesá, protože se používají v magii neodmyslitelně a mají sílu i evokovat,samozřejmě podle druhu.
Jako zástupce vzdušného živlu (v magii)se svým složením,aromatickými látkami,éterickými oleji nejlépe rozptýlí do okolního prostoru,čímž zasáhnou skrývající se negaci,pro kterou jsou tyto látky odpudivé a narušují strukturu negace, čímž ji přetransformují nebo rozruší.
Nevím, proč tady oponuješ, když nemáš o tom ani páru.
Jestli tady radíš a vykonáváš i praxi, tak jsi omezená jen na svou "metodu", ale nejsi vůbec obeznámená široce s danou problematikou. Kdo chce v tomto pomáhat, tak musí mít všeobecný přehled a nejen o magii.A Ty zatím ani nevíš,co je vzdušný živel apod.Máš se ještě hodně co učit.

Nike
(17.09.12 / 17:40)
Liliano,
to, že jsem se Tě zeptala, co to má být za argument, že vykuřovadlo přetransformuje energii, jelikož je vzdušné, neznamená, že nevím, co to je vzdušný živel. Spíše jsi prokázala neschopnost něco obhájit.

A s velikou oblibou vždycky chytíš jednu věc z celého textu a zbytek příspěvku se snažíš nějak zatlouct a přebít. V tomto případě se ani nedivím, protože když vedle sebe postavím složité shánění bylin, manipulaci s otevřeným ohněm v bytě a smradění vedle jednoduchého použití UZ píšťaly, tak Tě to asi musí štvát. (metod je samozřejmě více, hodila jsem jen jednu).
Já jsem nikde nenapsala, že by se vykuřovadla nepoužívala, ale už je to jaksi pasé, nejsme v indiánské chýši. A jestliže tu jsou možnosti, jak to zařídit líp, tak nevím, proč to vlastně tak strašně vadí Tobě? Oponovat jsi začala Ty, podívej se laskavě výš.
O astrálních parazitech mě asi nepoučíš, neboť mám oživené oči, mě démoni nevadí.

Zato Tobě evidentně vadí, kdykoliv je tu náznak, že by si člověk mohl poradit i sám bez čarodějek. Od člověka, který tu dokáže bez skrupulí napsat, že mu nevadí použití černé magie za účelem pomsty, když boží mlýny nemelou, nebo který tvrdí, že není nic špatného na kouzlech, jež brutálně zasahují do svobodné vůle člověka, mě to nepřekvapuje.
Vy to máte rády ten pocit nenahraditelnosti, pocit moci...

Ovšem je to tak, že pokud bude pacient chodit k doktorovi pořád dokola třeba se žlučníkem, aniž by pro své zdraví cokoliv sám udělal, tak tam bude chodit donekonečna. Přitom je to v jeho rukou.

pro Nike
(17.09.12 / 19:15)
IP: 195.241.201.*
Narozdil od Tebe Liliana vzdy vi,o cem mluvi.

liliana
(17.09.12 / 20:44)
Milá Nike,
neobhajuji nic, protože Tobě nepřináleží soudit.Napsala jsem to jasně, že člověk musí být "v obraze", proto, když chce mudrovat a praktikovat, by měl mít hodně dobré a zapamatované znalosti především ze zdrojů renomovaných praktiků,fungování různých směrů,etnik a historie i jejich víry, což já splňuji, ale vidím, že Ty ne.Neříkala jsem o rituálech pomsty, ale o vrácení útoku zpět vysílajícímu činiteli, což je rozdíl.Že je někdo považuje za černomagická, to už je mínění, které se prostě traduje mezi laiky.Už jsem to s praktikujícími mágy probrala a mám pravdu.A to může být brutální útok, třeba znásilnění, ublížení na zdraví,psychické týrání psychopatem apod., tak nevím, proč by z toho měl takový útočník vyváznout.A Ty píšeš o brutálním zásahu do svobodné vůle...Tsss.A každodenní magie, kterou laici ubližují a zasahují do svobodné vůle nám obětem, ta se schvaluje kde?!To, že nám zničí život,životní linii osudu třeba jedna prachobyčejná drbna a člověk zažije bezmoc,šáhne si úplně na dno a viníkovi se daří dobře,ba skvěle, to se snad potrestat nesmí, protože někdo bude omílat, že to je zásah do útočníkovy vůle???Člověk dobrý a skutečně poškozený se nemusí bát,zákon akce a reakce je ve všem.A útočník spustil akci. Mohl si uvědomit, že nastane reakce,ale riskoval.V takových věcech, nemá-li to být černá magie,se vrací toliko zpět, co bylo vysláno, nic méně,nic více.Nepřeje se smrt aj. konkrétní věci.Takže to černá magie vůbec není.
Jestli Ti oponuji, je to proto, že hodně znám,mám zkušenosti a Ty jsi údajně mladá.Nezlob se na mě,ale v ezoterice se traduje odpradávna,že až tak po 20ti letech sbírání teorie a neustálého doplňování učení může být ezoterik,mág apod. teprve dobrým praktikem.A Ty jsi podle mě jen k tomu čuchla...jsi rychlokvaška, která nemá letité zkušenosti a snažíš se mě vehementně přebít a na něčem nachytat, zpochybnit.Měla by jsi si sebekriticky také něco uznat.Jinak howgh...mě do kouta nezaženeš!Náš přední odborník na exorcismus Milan Doležal, který píše do odborných časopisů a vykonává praxi nejtěžších případů, nepoužívá UZ píšťalu, ale různých exorcistických předmětů (křížů apod.)a také vykuřovadel, protože co pomůže "jedné osobě", nepomůže jiným a těžkým případům.Moc bagatelizuješ Nike možné,závažné případy jiných.Přes psaní na netu nemůžeme stanovit jasný problém.

Maikeru
(15.07.14 / 14:07)
IP: 77.48.160.*
Zdravím, chtěla bych se zeptat. Léta u nás v domě je duch. Když jsem byla malá, nic nedělal, jen jsem cítila jeho přítomnost. Když jsem začínala být v pubertě bylo to horší. Oslovil mě jménem, jindy se mi ukázal osobně kolem půlnoci a co je důležitější on mi přivolává sny. Mám skoro každou noc noční můry a asi velká polovina z těch snů je o něm, jak mě pozoruje, jak jednou na mě promluvil, jak se snaží nás vyděsit a nebo jak mě jednou v noci sebral deku a přikryl mě peřinou ( bylo to v létě ). Nedávno se mi ve snu zjevila moje mrtvá babička ( je mrtvá asi 3 roky ) a já se ji v tom snu zeptala jak se ho zbavím. Neříkala nic jen na mě koukala, ale náhle jsem se zeptala " Je to tím, že jsem ho vytvořila?? " a ona kývla hlavou že ano.
Takže se ptám, jestli je možné provést seanci ve dne, sama a jak??
Děkuju za odpovědi :)

domqa
(15.07.14 / 22:12)
ahoj nikdy sem nevidela ducha ale citila sem ho vedle sebe moje mama videla duchy od svich 16 let a videlaje kazdy den moje segra videla svoji babicku a mluvilasní bylo to asi v sobotu 5 dubna V 21:45 VECER ALE NIKDY SEM JE NEVIDELA UZ OD SVICH 6 LET CHCI VIDET DUCHY :)

« zpět \ Přidat komentář

Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...

Myšlenky moudrých

Napoleon

Láska má býti požitkem, nikoli mukou.
Další myšlenky
TOPlist