Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 26.3.2017
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita.

Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Mám doma ducha26.03.17 / Teresa-123-g v Starosti
Astrální cestování24.03.17 / Victims v Kouzla a magie
Mám doma ducha23.03.17 / Ajaajovata v Starosti
Šok a co dál...23.03.17 / Tilly v Láska

Když ji chci vyfotit, neřeknu “úsměv”. Řeknu upřímně “Miluji Tě”, a ona se krásně rozzáří.
Další myšlenky ...

Myšlenky moudrých

Menšík

V humoru se blbost nedá schovat. Zatímco vážně řečená blbost může vypadat dokonce jako důvod k zamyšlení...
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!
zpět

Jak už se mám z toho dostat ???

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Jak už se mám z toho dostat ???

Pettulina
(29.03.15 / 19:38)
Dobrý den,

můžete mi prosím někdo poradit,proč opakovaně nemohu najít stálou práci?Když najdu práci,tak na smlouvu na dobu určitou,i když se maximálně snažím,nezůstanu tam...trvá to už několik let a já už bych někde ráda zakotvila...jsem z toho smutná...nemohl mě někdo proklít??? Děkuji Všem za radu Petra 16.6.1974

karmela
(31.05.16 / 16:45)
IP: 178.255.168.*
ahoj,mám to stejný.taky si myslím,že je to kletba.ráda bych našla někoho kdo ji sejme.už je to fakt na sebevraždu

Dracizena
(01.06.16 / 20:57)
IP: 86.49.183.*
Kletba se vždy vrací k tomu, kdo ji vypustil z hrdla...A dejme si ruku na srdce, kdo druhého neproklel? A nebo sám sebe? kolikrát sis řekla, "já jsem blbá"...a to úplně stačí, abychom si kolem sebe zhmotnili zónu, která je BLBÁ a pak se nediv, že nenajdeš práci...Ta Tvá zóna umí vyzařovat energii a ta energie působí i na lidi, kteří Tě přijímají do práce...a když vyzařuješ BLBOU auru, pak Tě nepřijmou. Říkáš si, že jiní ale pracují, jojo, oni nejsou duchem pokřtěni.My, kdo z minulých životů jsme, musíme se naučit modlit...Já jsem se modlibu učila 3 roky, než jsem pochopila její sílu..
Rozum je propojen s těmito vyzařujícími toky...A jak to změnit? Zajímej se o auru a uzdravuj si ji a začni s modlitbou...půjčím Ti tu svou...stačí, když si před spaním budeš aspoň 5 min. ámenovat a zóna se Ti bude vyjasňovat a Tvé kletby se budou měnit do pozitivity...Nemusíš věřit, když nezkusíš, budeš dál trpět...

procházející
(30.11.16 / 16:50)
IP: 80.188.76.*
Ne vždy to musí být prokletí.Někdy jen nemůžeme najít své místo.
Osud se pak snaží různě nás natlačit tam kam patříme.Někdy je to dlouhé a bolestné,nějak neumíme nasloucht.Zrovna nedávno jsem měla to štěstí být nápomocna zrovna takovému jedinci.Opravdu chtěl ukončit svou životní pouť.Proto jsme udělali rozbor veškerého jeho snažení a on přišel na jedno stále opakující se místo ,které ho za celou dobu nezaujalo.Věřte, nevěřte je to ono.Na nezdar musíme pohlížet ze všech možných stran.Budu na vás myslet a prosit své božstvo za váš zdar.

Dracizena
(03.12.16 / 22:47)
IP: 92.62.225.*
ano, je to tak, není vše jen tím prokletím...A člověk se dokáže i sám regresí dostat k jádru svého problému a ten kořínek vyndat a nenechat ho vyrůst do rozměrů, které berou předčasně, i životy...Ale, jesti že někdo má strach z kletby, tak si už sám odpovídá...jeho Anděl ho vede...každého vede, stačí sebe jen sledovat...ale my to víme,že Procházející, ale oni ne...

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)