Dnes je čtvrtek, 31.7.2014 / Svátek slaví Ignác, zítra Oskar.
zpět

Jak se dostat do světa mrtvých

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář
Jak se dostat do světa mrtvých
tsili
(03.12.07 / 20:19)
IP: .*
ahoj..chtěla bych se zeptat jak se můžu dostat do světa mrtvých jako jenom svojí duší..estli to někdo víte tak napiště děkuju moc

globus pallidus
(03.12.07 / 21:47)
co je mrtvé je mrtvé
a většinou to mezi živé už nepatří
co potřebuješ?
jsou i jiné cesty, když už jeden cítí takovou nutnost...

dalaraa
(03.12.07 / 21:57)
A živé zase většinou nepatří mezi mrtvé. Pokud chceš mluvit s někým, kdo zemřel, ještě neznamená, že ty musíš za ním:

z.karollina
(03.12.07 / 22:10)
Kdysi dávno jsem zkusila jít do světa mrtvých, za určitých okolností to jde, ale nemusíš se už vrátit zpět, proto Ti nedoporučuji jít do světa mrtvých, pokud se však rozhodneš i přes moje varování, vezmi si někoho k sobě, ať nejsi sama až půjdeš a hlavně ať ví, co vlastně provádíš.
Bude Ti velice špatně a nemusíš psychicky unést svět mrtvých, ne že by tam bylo ošklivo, neumím vysvětlit o co se přesně jedná, jako zastávka po smrti na další pouť, každopádně zdůrazňuji, nech svět mrtvých - mrtvým. Věř mi, pa K.

Lea
(04.12.07 / 11:07)
znam cloveka, kterej se ocitl pred branami toho sveta, aniz by to vedel, ale nepustili ho tam. udelal si ve spanku takovej astralni vylet

meel
(04.12.07 / 19:39)
tsili: Zapomeň na to. Neexistuje lidský pocit, kterej by ti dal dost dobrý důvod se o to pokoušet..

Unlimited Jedi
(05.12.07 / 07:14)
když si někdo hraje a neví ani s čim blbě to dopada

Animus
(05.12.07 / 20:01)
Hranice odlisnych rovin maji svuj ucel.

Fallen Demon
(08.12.07 / 21:23)
meel: existuje ! a čudoval by si sa koľko ich je

globus pallidus
(08.12.07 / 23:55)
nevyrovnaná osobnost má vždy spoustu pocitů. později se podle nich i řídí a společnost nebo okolnosti jí za to zaslouženě trestají

Fallen Demon
(12.12.07 / 19:13)
pametaj ze magia sa da ovladať dvoma sposobmi:
rovnovahou a chaosom,
mozes cerpat silu z toho ze ovladas svoje pocity ale je tu aj nebzpecna varianta ze sa nimi nechas riadit, no pokial pri tom uvazujes racionalne da sa aj toto vyuzit k dobru

cechy
(15.12.07 / 15:01)
zkus si zadat do vyhledavace traba astralni cestovani ja se do sveta mrtvych vypravuju casto schvalne je to nej vec na svete

Unlimited Jedi
(16.12.07 / 01:49)
hm fakt super, ale ty si asi fakt magor

Halcyon
(17.12.07 / 10:27)
Nevím jaký je důvod tam chodit, je to stínový svět kam se dá jít a je šance se i vrátit, ale nic zajímavého tam není, a hlavně bys mohla zabloudit, navíc tam čas plyne jinak, takže kdyby jsi tam byla dlouho, tak by to tu mohlo být jako setina vteřiny nebo stovky let, takže by ses už nemusela vrátit...vykašli se na to, nestojí to za to

Unlimited Jedi
(17.12.07 / 23:29)
pokud se vůbec dá mluvit o čase

život
(19.12.07 / 08:48)
Ahojky...
To je zajímavé téma...Ráda bych se také zeptala jak se dostat tedy k mrtvým,aby se mi nic nestalo???Vím jsou určitá pravidla,ale také bych se s někým hrozně moc ráda setkala...

Unlimited Jedi
(20.12.07 / 07:10)
život : ti si z toho děláš Disneyland...

Udona
(23.12.07 / 23:02)
pokosela jsem se ze svetem mrtvych spojit ale nejaka sila to zabirala me spojeni

Unlimited Jedi
(25.12.07 / 17:48)
bud rada jeste na to nemas cas

melamber777
(11.01.08 / 14:49)
kdysi jsem se do podsveti vydal,a v puli cesty mi v tom buh zabranil

melamber777
(11.01.08 / 14:52)
a jsem rad ze se tak stalo,jen nevim nevim,uz me to tam nijak nelaka,potom co jsem slysel co tam lze nalezt a nenalezt,ono vlastne jen nekoho koho si buh vyvolil tam smi vstoupit a paklize tam je a vidi,a paklize buh zjisti ze ma jeste cas,da mu to dost prace ho dostat zpet mezi zive,proto tam taky nikoho nepousti...tot muj nazor

melamber777
(11.01.08 / 14:53)
myslim ty zive

Perla2
(11.01.08 / 17:03)
Tsili,melamber má pravdu,za prílišnú zvedavosť sa platí!Vieš koľko tých ľudí,čo sú tam, by bolo radšej na našej strane?To mi pripadá ako hazardovanie so životom,doporučujem Ti,vynechaj také pokusy.....

Fallen Demon
(22.01.08 / 20:02)
a viues kolko ludi co je tu chce ist tam? mozno preto ze veria ze uz nic nie je alebo ze veria na nebo kam by sa nakoniec mozno aj tak nedostali, no aj tak vzdaj to aj ke dosm na tvojej strane a tiez by som to chcel vediet

fishinka
(11.02.08 / 14:04)
Já jsem jednou byla na jednym hradě a pruvodce řikal,že když se dotknu zelené zdi na prave straně a budu si něco přat že se to splni.A opravdu splnilo se to.Je to zvláštní od té doby jsem začla více věřit na ducchyy. A ta osoba která je už pěkně dlouho mrtvá.Jmenuje se zelená paní z Helfštýna.

kiba
(11.02.08 / 19:03)
ja vás nesnáším já chcu za prababičkou

NoOne4Ever
(09.05.08 / 14:23)
Otazka je, jestli existuje takove misto, a jestli tam clovek bude vitan, a taky jestli se nekdy muze vratit, a taky jak se tam muze dostat... Radeji nechte je napokoji, at si oni tam ziji v klidu.. Na zemi, pod zemi, i v risi mrtvych je vsude nekde jinde, a probiha jinak....

P.Ketas
(09.11.10 / 19:18)
Prosím nepoukoušejte se o to,každý kontakt s mrtvými vás připraví o pět let života.
Můj otec se o to pokusil,několikrát,taky brzo zemřel.
Přitom co vím,tak v životě nemarodil.
Když dělal bílou magii,tak vše bylo v pořádku.
Později se začal zajímat i to tu druhou,černou magii.
Ta mu začala ubírat sil.

neřeknu
(19.08.11 / 13:46)
IP: 90.177.161.*
nechte mrtve mrtvími moc dobře je znam vím o nich všechno. a kdiž je někdo vyruší a je žíví tak to nedopadne dobře jen par lidí se s tama vrátilo. chceš zůstat umři. každí kdo tam pujde a neposlechne. tak ať semodlí aby přežil. žíví nikdy neprojde mrtvé ale mrtví projdou žívím. a jestly neuposlechnete toto varování a pujde te tam. narušíte jejich svět tak nenerušíte jenom jejich svět ale teké náš. narušte jejich svět a zničíte náš svět. zabijete lidstvo a rozbyjete rovnováhu vesmíru.

rychlovka
(22.08.11 / 17:54)
IP: 109.80.52.*
ahojky poradila bych ti já už tam byla ale si začátečník a promi ale nemužeš tam jit sama

j.
(14.10.11 / 00:27)
IP: 89.102.26.*
zdravím vás
pro: "rychlovka" (příspěvek z 22.8.2011) či "z.karollina" (příspěvek z 3.12.2007) - mohl bych Vás poprosit např. o mailový kontakt - chtěl bych Vás požádat o jakékoli informace k tomuto tématu...
...případně může-li mi pomoci kdokoli další, budu rád...
můj kontakt: druhybreh@email.cz
děkuji a opatrujte se...

Rychlovka
(17.10.11 / 14:03)
jasně...můj email je Frankinika@seznam.cz

hojasek@seznam.cz
(16.02.13 / 20:46)
IP: 88.101.122.*
Jestli víš jak a nebo kdo by šel s Tebou, tak mi napiš a domluvíme se. Myslím to vážně a těším se na další spolupráci s Tebou. Ahoj Roman

galinis
(09.03.13 / 12:49)
IP: 217.11.253.*
Svým způsobem to jde. Vždy máš nějaký zadní vrátka. Ale za prvé, když se tam rozhodneš jít a vymyslíš způsob jak, tak si musíš pojistit zpáteční cestu. Jak se říká, svět mrtvých jen tak své nevydává. Budeš na jejich území, takže tě tak budou brát. Hlavně najdi předmět, jen zvířecí tak materiální, který tě táhne k tomu to světu. Může to být kouzelná formule, prostě cokoliv co je spjato s tebou a dobrem. Brány do světa mrtvých můžou být libovolné. Např. Pomoci vyvolání démona (to nedoporučují, je to ošemetné), občas pomohou i orákulum, ale ty ti z odpoví jen něco. Nebo se zeptat někoho, kdo se zabývá nekromanií. Je to spousty, ale jen tak nikdo nenajde odpověď. Proto ti radím, nemá ceny jít do světa mrtvých, pokud to není opravdu nutné.A pokud nemáš opravdové známosti, tak se tam nedostaneš.

Merit
(09.03.13 / 18:53)
ahoj :-)
toto vlakno je uz "stare", ale zaujala me poznamka o "nekromanii" ..
je dobre, hlavne nenarazit na "nekrofila" :-)

tu je jeste link na wiki :-)

cs.wikipedia.org/wiki/Nekrofilie

« zpět \ Přidat komentář

Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...

Myšlenky moudrých

Tucholsky

Ohlaš konec své řeči hodně napřed, aby posluchače netrefil radostí šlak.
Další myšlenky
TOPlist