Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je úterý, 27.6.2017
Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír.

Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Hořící dům

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Hořící dům

kumpani
(15.06.10 / 04:57)
IP: .*
večer nás navštívili kamarádi,byla u nás i tchýně,bavili jsme se a najenou na půdě vznnikl požár.Běhala jsem a scháněla čím to na půdě uhasit.Poté jsem se vyděšená hned probudila

Cesky Merlin
(15.06.10 / 17:29)
Ahoj,

být uvnitř domu znamená, jak se cítíte momentálně uvnitř. Naznačuje rozsah Vašich životních možností a jedná se o prostor, v němž se právě psychicky nacházíme.

Půda symbolizuje rozsah Vašich duševních znalostí, myšlení a celkově jeho rozvoj. Nejspíš máš obavy a pochyby, že neuspěješ u nějaké vědomostní zkoušky nebo pohovoru. Zkrátka že Vaše vědomosti přijdou nazmar.

Požár symbolizuje zničující plameny, je to oheň vášně, který s sebou přináší utrpení a strach ze ztráty dosažené jistoty nebo budoucnosti. Může jít též o obrat ve Vašem životě, zejména v mentální oblasti. Jde o to nalézt řešení, jak tuto situaci "uhasit", vyřešit, a pokusit se o opětovné vybudování zhroucené vnitřní podstaty. Podrobte zkoumání své city, abyste třeba nalezla ztracenou rovnováhu mezi sebou a svými příbuznými či přáteli.

Mějte se pěkně

Merlin

dracizena
(17.06.10 / 13:04)
Kumpani, nejde o požár jako takový, ale je pravdou, že jde o zkraty/ praskání žárovek/ v domě i ve Tvém jednání s druhými, proto ustupuj aby jsi ty zkraty neodmarodila žárem horečnatým. Tvé vibrační pole je magicky silné a proto je třeba kontrolovat sebe i nitro, ale i své vyzařování. Pak budeš jasně vnímat svůj Tělesný Boží Svět, tělesného DOMU SE SUTERÉNEM, S PODLAŽÍMI, I S PROSTOREM PŮDNÍM...Ceský Merlin vysvětluje sen jasně z materiálního pohledu, ale sny mají mnoho tváří a proto je i mnoho vysvětlení různými lidmi a proto je vždy třeba si z výkladů postavit domeček a projít se vizí v něm a Ty na to máš. Sen na Tebe prozrazuje, že požár je v části pod střechou a v těle je tato část v hlavě ve 3. oku....Nastává u Tebe změna a požár Ti čistí myšlení, aby se Ti tam vešlo jednou vědění a sny Tě budou posouvat, až do jasnozřivosti. Biblicky to znamená, že Tě oslovuje Tvá Duše a Tvůj Duch uklízí ne požárem, ale OHNĚM. Požár bys neuhasila a sen Ti říká, že ho uhasíš a pro, ABY NEBYL SKUTKOVÝ POŽÁR JAK VE VZTAHU I S PŘÁTELI, TAK V NEMOCI, ALE I V BYTĚ a aby nebyly jednou migrény, to je také požár snový. Jsme to my lidé, kdo svým vyzařováním zakládáme děje a do vyzařování posílá rozum své myšlenkové pochody. Sleduj a zapisuj si další sny i s datumem, budou k Tobě skrze ně mluvit andělé hvězdní. A ty nenech bez povšimnutí. Tímto snem Tě oslovil Anděl jménem Tvá Budoucnost***

karolin10
(27.11.16 / 10:04)
IP: 178.209.130.*
Ahoj,zdalo se mi,ze mi vyhorel byt..bydlim v panelaku,5. patro..ale ve snu jsem mela byt,v dome,v podkrovi. Zacli litat vrtulniky(nevim proc) a ocad jednoho zavadil a strechu domu kde jsem bydlela. Ja jsem v byte nebyla,koukala jsem na to odjinud..ohen jsem nevidela,ani plaminek,jen vyhorelej byt,kde mi vschno lehlo popelem...zustali mi jen veci na sobe...sileny pocit,ze nemam nic

Dracizena
(30.11.16 / 23:27)
IP: 92.62.225.*
karolíno, ono nejde ve skutečnosti o byt, který vyhořel, ale o Tvé myšlenky...pozor na vznětlivé myšlenky, i slova, pak bys zbytečně mohla spadnout do vysokých horeček...toto Ti vzkazuje ne já, ale Tvůj Anděl hvězdný, skrze mou maličkost...a vrtulník? vrtule se točí dokola a to znamená, že dokážeš i mlít jedno a to samé a dokola...nejspíš to bude v hádce...a nebo sleduj, co stále opakuješ a děláš dokola...pááá

Kristýna069
(17.02.17 / 11:48)
IP: 77.95.192.*
Dobrý den, zdálo se mi, že v bytě ve kterém jsem dnes spala naposled, protože ho dnes opouštím kvůli stěhování, vznikl požár.
Spala jsem s přítelem na posteli a vzbudila se s tím, že u okna šlěhají plameny. Příteli jsem tvrdila, že přesně tohle se mi zdálo v mém snu.
Vstali jsme, přítel si vzal telefon, že utečeme pryč. Začala jsem na něj mluvit, jestli má i můj telefon, jenže začal breptat že ne, ať utíkáme pryč.
Pak jsem uviděla na topení bílý ručník a na něm transmitter do auta s hudbou. Utíkala jsem pro něj, ale jakmile jsem se na něj natáhla, šlehl nad mou rukou plamen.
Pak jsme se dostali na chodbu a zničeho nic byli před domem.
Dívali jsme se jak panelák hoří a usuzovali, že plamen založil jinný byt.
Pak jsem se probudila

Dracizena
(27.02.17 / 20:39)
IP: 92.62.225.*
Sen je i informačním kanálem, to je třeba si uvědomovat...Opoušt byt v paneláku, ale nevíš, že sebou vlečeš energie lidí, kteří s Tebou v paneláku sdíleli jednu společnou zónu. A oheň Ti říká, že jde o vznětlivé energie které aktivují lidé svými hádkami...Ano, jde o ohnivou energii a když si ji nedokážeš ze své aurické zóny vyčistit, budeš se v novém bytě hádat a budeš si říkat, proč mám chuť se hádat? nasákla sis do svého pole ohnivé energie, ohnivých lidí a ty si musíš vyčistit různými vizemi...nemohu Ti jednou větou zde poradit...jde o vícero terapií atd...Pokud cítíš, že se chceš čistit, napiš mi na meil...jsem seznam.cz

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)