English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 1.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Zikmund.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 1.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Zikmund.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Pesimismus zkracuje život. Dny, které naplníme vztekem a nenávistí, neprožíváme, ale ztrácíme je.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nepocítím nedostatek. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Hlupák je ten, kdo nemá ani tolik ducha, aby byl marnivcem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

dracizena - anděl

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

dracizena - anděl

myspule007
21.09.12
16:04
Reg. před 2016

Zdravím Vás "dračí ženo " :-) , četla jsem si komentáže k prosběod allishky na výklad zdarma a velice mě zaujalo jak jste psala o andělovi a o negacích v nás... proro Vás žádám, mohla byste mi o tom napsat něco více nebo k jaké,literatuře se naklonit abych pochopila vaše vnímání, abych pochopila a uviděla samu sebe zevnitř... můžu být tak troufalá a zeptat se co říká anděl na mě??

Díky moc Michaela ( 29.9.1983 )
 
Dracizena
21.09.12
23:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Myšičko, zdravím Tě... vím, že si užíváš smíchu a užívej, protože zase spadneš do samoty, kdy dlouze přemýšlíš a možná i trochu smutníš... Ale neboj, takto se houpe jen Tvůj Anděl, který Tvou životní houpačku musí trochu zbrzdit a tím, že zbrzdí ON své hupy, své výkyvy... Nerozumíš? Ty sedíš na jedné straně své života houpačky a Tvůj Anděl na druhé a ON vnímá a slyší Tvůj hlasitý smích když jsi nahoře a myslí si, že se Ti život líbí, ale neví, že s Tebou houpačka bouchne občas o zem, až se Ti dech zastaví... Musíš to svému Andělu hvězdnému říci, že máš někdy pády a že Tě to u srdíčka bolí... Řekni mu to do hvězd, vyzpovídej se do velkého vozu. Je dobře vidět na nebi a tam je něco jako andělská družice, která snímá lidské prosby a přeposílá je k pomyslnému uchu andělskému...
29=11 a to jsou bičíky, které Tě šlehají=jsou to lidé se zlým jazykem/pomluvy/=někteří se umí do Tebe opírat, ale nevracej pomluvu pomluvou a nech pomluvy jen skrze své tělo volně projít a pak nebudeš mít bolení hlavy, kloubů apod.co mívají lidé v letech...
Měsíc září Ti dává do vínku zářivý smích a září je v oranžové aurické barvě, zkus oranžovou dýchat a posílat do plic, do těla.Ona léčí vnitřnosti...
Rok=1983=21=3 je trojúhelník a od něj vše začíná. Postav se vizuálně do něj a ať je z duhových barev a hmoty a nech ho kolem sebe točit. Vše zlé se bude měnit v dobré a kdo se od Tebe vzdálil, zase se přiblíží...
Životní číslo máš 5 a PĚT = TEP a tep je srdce... Až dovolíš své oranžové barvě vejít do trávicího traktu a ven z těla, ucítíš svůj TEP a srdeční Anděl Ti přijde poděkovat, možná živou vizí, nebo snem, že jsi ho zachránila aON Ti zase naoplátku pomůže a povede životem...
Má literatura? Já čtu ve hvězdách a komunikuji s dimenzemi hvězdnými. Je to jednoduché, stačí jen opravdově mluvit do hvězd, jako k živé bytosti... A pak bytost světla se Ti ukáže ve správný čas a na správném místě...
Napiš mi na profil,vzkazík-LIDÉ celé jméno, tam máš vepsaný svůj DAR... ahoj***
 
Dracizena
21.09.12
23:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
a neplakej, když držíš štěstí...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)