English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Co mám dělat?!

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Co mám dělat?!

Cassiena
31.07.10
11:33
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, žiji u svých rodičů, mám dva sourozence. Vystudovala jsem střední odbornou školu s maturitou, po ní jsem se následně třikrát hlásila na prestižní vysokou školu, ale bohužel jsem se tam nedostala. Nechtěla jsem jinam, začala jsem tedy pracovat a vydělala jsem si dost peněz. Maminka po mně nic nechtěla, že si mám ušetřit peníze a všechno mi hradila. Jenže teď, moji sourozenci mě vyloženě nesnášejí, zesměšnují mě, dělají ze života opravdu peklo, někdy jsou skvělí, ale jindy to nebudu raději popisovat. Rodiče neřeknou nic a já s brekem odcházím. Rodiče koupili sourozencům nový pokoj, auto, jelikož oni mají řidičák a já ne, samozřejmě, že rozhodují kam se pojede apod. Maminka mi začala všechno vyčítat, že díky ní jsem našetřila peníze, ale když jsme byli v krizi, vzala si všechny mé výdaje a zaopatřila nás. Opravdu je to doma nesnesitelné, sourozenci vykládají až vpadnu a sedím tu a pláču, za dveřmi se mi smějí a posmívají se mi. Zavři se ve svém krtečku apod. Teď k věci, mám nabídku na studium na vyšší odborné u nás ve městě, ale také v Brně, kde je sice stuium dražší, ale byla bych tam sama, uživit bych se dala, protože známá má v práci rodinu v Brně a ta by mi sehnala podnájem a brigádu, která by mi stačila na uživení a plus peníze mám našetřené, jenomže by to nebylo tak jednoduché. Opravdu nevím, co mám dělat, prosím pomozte.
 
Siera
31.07.10
15:13
Nereg.

IP: .*
Tedy tvé nervy bych asi neměla. Přerušila bych na nějakou dobu kontakt a jela studovat hodně daleko.
 
Cassiena
31.07.10
15:59
Nereg.

IP: .*
Siera, děkuji moc, oni si myslí, že patřím do kazajky. V kuchyni jsem potahovala a sourozenec napodoval můj vzlykot. Ve všem jsem jim pomáhala s úkoly, se školou. Děkuji za tvůj názor.
 
liduna1
01.08.10
09:32
Nereg.

IP: .*
Byt to na mne, vzala bych to Brno. Drzim palce.
 
kelišová
01.08.10
15:09
Nereg.

IP: .*
Cassiena - a kdy to začalo ? Kdy se Ti začali posmívat ? Neukazuješ jim moc svoji slabost? Klidně breč dosyta ,ale ne před nimi , před nimi musíš být asi tvrdší , poslat je občas do háje , jak se říká ... .jinak to nepřestane , maminka asi bude ovlivněna jimi ... jejich řečmi ...
Brno , tuhle možnost bych taky zvážila , ale - stojí tu " ALE " , aby to nebylo pro tebe moc velké sousto... .
Když bys zůstala doma , musíš změnit své postoje ke svým sourozencům , zůstalo by ti zázemí i přes jejich chování.
Já mám dva starší bratry , užila jsem si s nimi své ... ..
 
Maty
01.08.10
20:35
Nereg.

IP: .*
Ahoj Cassieno,
přiznám se, že první moje reakce na Tvé psaní byla : " Odejdi pryč." Záhy jsem si však vzpomněla na své pomaturitní období, kdy jsem sbalila svých pět švestek a odjela stovky kilometrů daleko od místa, kde jsem prožívala jen samá nepochopení atd. Myslela jsem si, jak začnu nový život nejen v novém prostředí, v první práci a s novými lidmi, ale i s jiným přístupem k životu. Měla jsem za to, že problémy zůstaly v mém původním bydlišti a teď se přede mnou otevírá nový svět. Ale chyba lávky, nejen že jsem si ty nevyřešené věci s sebou přibalila do kufru, ale postupem času jsem zjišťovala, že všichni "noví" lidé se jaksi nápadně (povahovými rysy) podobají tomu člověku, kvůli kterému jsem z domova vlastně odcházela. Ať to byl můj nadřízený v práci nebo životní partner.. A závěr, který z toho vyplývá? Člověk si má své problémy řešit tam, kde se zrovna nachází. Nikdy a nikam před nimi neuteče - ony si jej najdou. Pokud objevíš v sobě dostatek síly, aby sis mohla říct: "A dost, jsem tady doma a mám svoji cenu" máš napůl vyhráno. Dalším krokem je také se tak chovat, tozn. narovnat se a nereagovat na žádné popichování sourozenců (uvědom si, že to je jejich problém, oni kdysi našli u Tebe slabé místo, na které poukazují, aby se nehledalo slabé místo u nich), mají smůlu, protože Ty znáš svoji hodnotu. Tvoje ne-reakce je vyvede z míry - oni čekají pláč, který byli zvyklí komentovat.. a ještě když se na ně usměješ.. to jim klesne čelist. Nejdůležitější je však jedna základní věc: vše děláš pro sebe, protože se máš ráda (nikoli proto, abys ostatním UKÁZALA). Teprve až tuto lekci zvládneš, bude dobré odejít studovat kamkoliv, protože se vždy budeš vracet domů - tedy tam, kde všichni mají tu správnou informaci o Tvojí sebeúctě.
Přeji Ti hodně štěstí, zasloužíš si to..
 
Cassiena
20.08.10
11:05
Nereg.

IP: .*
Chtěla bych Vám všem moc poděkovat. Souhlasím s Maty. Taky jsem to pochopila, ty problémy pořád budou a já si je budu táhnout s sebou, ať půjdu kamkoliv. Nevím proč, ale mám pocit, že to musím zvládnout. Možná je to způsobené tím, že jsem pořád doma a jsou prázdniny. Někdy jsou jako nezřízené střely a pak jsou normální a nic se neděje. Sama tomu nerozumím. Hledala jsem kolikrát příčinu v sobě, našla i vinu, ale způsobenou jejich neustálými útoky. Školu dodělám doma a pak se stejně odstěhuji. Prostě cítím, že to Brno je město, kde bych chtěla žít, ale ne za podmínky útěku z domova. Děkuji Vám. Doufám, že jsem se snad rozhodla správně.
 

dracizena
20.08.10
12:41
Nereg.

IP: .*
Casiane, na Zemi žijí lidé 1./ bez Ducha, pak 2./s Duchem v těle a pak 3./s Duchem kolem těla. Ty máš Ducha v těle a jednou Ti vystoupá do mimo těla a vyhmotní auru která druhého samovolně uzdravuje. Ano, již dnes jsi uzdravující pochodeň mezi lidmi bezduchými a proto se nediv, že jim jsi jakýmsi hromosvodem. Lidé s Duchem svádí a uzemňují negativní energie lidí kolem něj a tím jim prodlužujeme životy. Prostě shůry je to takto postavené. Téměř každý oduchovnělý Ti řekne, že často bývá terčem a někdo posměchu, jiný vinou atd... Já když píši pro veřejnost, tak se vždy najdou bezduší a uráží mě, nebo aspoň rejpou atd... ale netuší, že jsem pro ně vlastně léčivý člověk s Duchem který tvoří v nich samých světlo... .Vydrž toto období a je dobře, že zůstáváš doma, vede Tě Tvůj Anděl hvězdný který Tě i přivedl na tuto diskuzi kde jsou někteří lidé s DUCHEM KTERÝ TI JDE POMOCI DÍKY JEJICH PŘÁNÍ ABY SE TI DAŘILO. A to je modlitba. Máš Ducha a proto si věř a jen vyciťuj, že druzí do Tebe budou šťourat jen proto, že Tvůj Duch svádí do země jejich nemoci. Jme nosná větev pro lidi svého okolí a proto je musíme držet a udržet i když jsou až hnusní. Ty jsi tou nosnou silnou větví stromu života a Ti v rodině obyčejně bývají Tvými větvičkami a proto Tě až bolestivě slovem bičují.Ale opak je pravdou, čím více nás bičují, tím jsme silnější a jdeme s hlavou vzhůru dál. Máš skvělou budoucnost a slzy Tě jen čistí a vyrábí Ti v auře ochranný obal... Jednou si rodina přijde na mnohé a budou se Ti i omlouvat... Pokud budeš chtít více vysvětlit, napiš mi na meil dracizena@seznam.cz …Ty se zde zpovídáš a někteří zde Ti Tvou tíži uzemňujeme a o to jde.Toto si od nás žádají andělé…PROJDI SVÝM TEMNEM S HLAVOU VZHŮRU KE HVĚZDÁM, AŽ PAK UVIDÍŠ SVÉ SVĚTLO ANDĚLA JASNÉHO A SVÉ UTRPENÍ DOKONALE POCHOPÍŠ…Není většího utrpení jak ztráty života a Ty ztrácíš jen to, co Ti druzí urážkou urazí, ale to je ke Tvému zdraví a do budoucí cesty k otevření jasného vědění***Je to temný tunel, kterým musí projít každý komu se probouzí jeho Duch…Držím a držíme Tě ve Tvé životní cestě a udržíme…AHOJ+AHOJ+A-HOJ-SE I JE***
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)