English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

chlapec z chudobného kraja

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

chlapec z chudobného kraja

mmm
02.08.17
20:30
Nereg.

IP: 83.240.71.*
Ahojte neviem či niekto bude čítat tento moj príbeh ale ak áno tak prosím nech si zneho zoberiete ponaučenie o tom ako samozrejmosť može človeka pripraviť o toho koho milujete len si to nevážite. Volám sa Martin a pochádzam zo Slovenska moju minulost nejdem rozoberat možno sa až tak nelíši od vašej a možno až velmi ale dnes som sa odhodlal napísat niečo čo mi zničilo vztah s niekym koho som začal brat ako samozrejmost... pochádzam z chudobného kraja na južnom slovensku kde v tej dobe nebola velmi pracovna prilezitost aj ked som mal zamestnanie tak nebolo dobre platene a po case ma vyhodili lebo viacej sa firme oplatilo zobrat novych ludi z uradu prace ako nechavat si tych ktory uz boli zabehnuty v tej dobe som mal mojho naj kamarata ktory sa zobral z rodinnou do Prahy kvoli praci, pametam si ze posledny den ako bol doma neviem vobec ako ale citil som ze musim ist za nim a vobec som nevedel ze odchaza mi povedal cau maxo zajtra odchazam do prahy za pracov vtedy som zostal uplne zarazený a velmi smutny v hlave sa mi premietli vsetky zazitky co sme zazili bolo toho fakt vela tak sme sa rozlucili dal som mu asi tak cca pol gramu travy ktore som mal este a povedal mu ze nech sa mu dari a on mi ze ked budem chciet nech pridem za nim v tej dobe som este netusil ze ta pojdem... . odisiel... . po asi roku som prisiel za nim aj zo svojim kocurom Luckym mal som v o vrecku asi 100 euro bez prace , stare tricka , stary kamarat :] hned prvy den ked som prisiel do prahy sme isli kupit pivo do Rudnej pri prahe asi to bol Argus neviem uz iste a tam pracovala jeho sestra tak sme si pokecali a zrazu v tom visla zo skladu Ona samotna krasa pre mna urcite, pamatam si dodnes ako dodkes do ma drgol a vravel to je kus co ? hehehe a veru, v tej sekunde som si povedal ze co by som dal za to aby som ju mal akurat stala pri chipsoch a robila objednavky... . to je ta zena kvoli ktorej teraz pisem tento pribeh... cierne huste dlhe vlasy naaaaadherny zadok to som si vsimol este pred tymi vlasmi :] ale hlavne ten jej nadherny hlas ktory dokazal preletiet cez moje JA , nadherna zena uz vtedy som sa zamiloval ani sam som o tom nevedel . V tom momente som vedel ze tu chcem pracovat a tak sa aj stalo asi to skratim lebo ak by som to chcel napisat cele bolo by to na knihu ide o to ze tam sme sa spoznali a zacali spolu chodit laska sex zabava potom sme sa rozhodli ze odideme k nej do rodnneho mesta a kde som aj teraz co to pisem ... . po 2 rokoch vztahu som ju zacal brat ako samozrejmost Ju... lutujem to... vdaka nej som sa stal smenovym majstrom a dokazal si viac zarobit bola mojou oporou ale zvikol som si na to ze to je normalna vec, ona DŠ ma dostala a ukazala mi zivot o ktorom som v tom mojom kraji ani netusil aniel ktory sa stal samozrejmostov ... nemam sil to napisat cele ale staci obycajne objatie a trochu pozornosti a pocit praznoty nemusi nastat ...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)