English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

budoucnost

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

budoucnost

Ella17
26.06.17
12:10
Reg. před 2016

Dobrý den, potřebovala bych poradit-již dlouho se s manželem bezúspěšně snažíme o miminko. V tuto chvíli jsem bez práce (nechtěla jsem shánět práci, abych měla klid na miminko). Mimi se nedaří a já nevím, zda by nebylo lepší raději shánět práci. Strašně ráda bych chtěla věřit, že už toto špatné období končí a že mě čeká něco krásného. Děkuji za odpověď. Já 19.7.77.
 
NicolaS
02.07.17
18:58
Reg.22.7.19

Dobrý den,
šťastné období Vás čeká, ale je k němu ještě potřebná cesta. Dokud se na tu cestu nevydáte, nepohnete se s místa. Miminko bude nejvyšší čas řešit s pomocí odborníka a čekejte, že i tak to bude několik měsíců do prvních výsledků.
Doporučuji teď rozhodně řešit práci, zaměstnáte svou mysl a umožníte prckovi přijít v jeho čas. Prioritou pro Vás je, nespadnout do nečinnosti a letargie.
Budete-li na sobě pracovat a nezůstanete stagnovat na místě, čekají Vás šťastné chvíle už na podzim a převážně začátkem nového roku. Bude to odměna za vynaložené úsilí. Předpokládám, že to bude úspšch převedším pracovní, případně něco s partnerem.

Držím pěsti, ať se podaří vše, co potřebujete. Nevzdávejte se! :)
 
TanaK
08.07.17
23:25
Nereg.

IP: 109.164.120.*
Dobry den,

otehotnim v roce 2017 s tim, ze tehotenstvi se ukonci porodem zdraveho ditete? dekuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)