English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 30.4.2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 30.4.2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra Státní svátek.
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Štěstí je, když tvoji blízcí jsou zdraví. Vše ostatní se dá koupit, opravit nebo zapomenout.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nadřízený mi nebude dělat problémy. ”


Myšlenky moudrých

Pythagoras

Bohové dali člověku dvě ruce, aby je neobtěžoval s každou maličkostí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

bojim se a moc

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

bojim se a moc

beny
30.07.10
13:14
Reg.27.1.17

ahoj mám takový problém, minulý týden jsem byla na koupališti skoro každý den a bojím se jestli bych nemohla ve vodě otěhotnět? Měla jsem to 1.7. a mám to pravidelné asi takových 25 dní... ..do dneška nic... ..menstruace se ještě neozvala. Mám velký strach ať nejsem těhotná... ..Na koupališti jsem byla si pouze zaplavat a poblbnout... ... .Nebyla jsem tam s žádným klukem... ... .Ani nic takového... ...

Je mi 14 jsem panna nepoužívám antikoncepci... ... Prosím za odpověď... .Děkuji
 
silbarein
30.07.10
13:58
Nereg.

IP: .*
nie som v tom odborník, ale podľa mňa teda určite nie ;)
nič sa neboj, na tieto veci vplýva veľa aj veľa iných vecí, stres, strava a mnoho iného... :)
 
Maty
30.07.10
15:33
Nereg.

IP: .*
beny, hlavně se uklidni, otěhotnět bys mohla jen tehdy, kdybys měla pohlavní styk s chlapcem (kdy je penis zasunut do pochvy-laicky řečeno), i kdyby ses s ním líbala, hladila, dráždila, nic takového, co se Ti rodí v hlavince, se stát nemohlo. Takže klídek.. Menstruace by se měla opakovat každých 28 dní (plus mínus - každá jsme jinak) a na změnu může působit mnoho faktorů, např. vlhké plavky (prochladnutí pohl.orgánů), nezvyklé změny teplot, nervozita, fyzická zátěž. Mně stačilo, když jsem jela kdysi poprvé k moři, taky jsem pak byla vyšachovaná, že se menstruace nedostavila, i když jsem tutově s nikým nic.. ale po asi 2 měsících jsem šla k lékaři a ten konstatoval jakousi hormonální poruchu, která se do roka srovnala. Počkej ještě tak 14 dní a pak to začni řešit, svěř se mamince, starší sestře (máš-li) nebo kámošce, zjišťuj si info o nejbližší gynekoložce.. ale na to máš ještě čas, hlavně si v hlavě nevymýšlej nějaké bludy, ty se můžou nafouknout do nevídaných rozměrů, který pak nezvládáš. Ahoj..
 
Siera
30.07.10
16:44
Nereg.

IP: .*
Ve tvém věku je naprosto normální i ojedinělý výkyv.
Jinak - spermie ve vodním prostředí okamžitě zahynou. Pokud jsi neměla pohlavní styk, ani nic podobného, žádná pravděpodobnost není.
Neboj se
 
beny
31.07.10
15:15
Reg.27.1.17

děkuji za uklidnění... .Moc děkuji snad bude vše dobré:D nezbývá než v to věřit moc děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)