English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Bílá Vráno, prosím pomoz mi

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Bílá Vráno, prosím pomoz mi

Alessia
31.10.16
21:27
Reg.9.8.16

Dobrý večer,
Prosím chci se zeptat na jednoho muže. Už jsem se Vas na něj jednou ptala, situace s ním je jako na houpačce. Jednou mě překvapuje jsem s ním stastna a z toho se stane opak, atmosféra dle mě je mezi námi napjatá a vazne komunikace. Můj osobní život přestal fungovat. Stále chci být s nim,špatně se soustředím na jiné věci, už je to závislost a to proto, jelikož mám pocit že kdybych se neozvala já tak on na to kašle. Není to ale tak vždy se ozve Prosím mohla byste se mi podívat co ke mě tento muž cítí? Já 8.1.1993 a on 31.10.1983
Dekuji
 
Bílá vrána
01.12.16
21:08
Reg.16.6.16

Dobrý večer Alessio,

to o čem píšete je nehorázně složitá situace. Já bych se dříve nebo později určitě z toho zbláznila. Řekněme si to na rovinu: žena protivná být může, ale k chlapovi se to prostě nehodí. Už jsem pár vztahu zažila a vždy, když vázne komunikace, tak je něco špatně a mnohdy bývá i pozdě na záchranu vztahu. Tím vás nechci strašit, ale z praxe to znám. Je hloupé zapomenout žít svůj vlastní život. Pokud chcete žít i za něj, ale on za vás žít nechce, tak je to nakonec hňup a co nejdřív bych doporučila na něj zapomenout... . poznáte to dřív nebo později určitě sama. Doporučila bych se zbavit závislosti. Člověk potom uvažuje při závislosti i nad jinými věcmi, než je láska - v otázce bývá mnohdy i život... je třeba žít naplno, né napůl :)

Vaše Bílá Vrána
 
Alessia
05.12.16
01:15
Reg.9.8.16

Děkuji.
Já si uvědomuji, že už to mnohdy hraničí.moc se nad ním někdy trápím a stresuju, ale když jsem s ním. Jsem šťastná. Mám pocit že ho znám dokonale no však mám pochybnosti. Některé jeho chování vůči mě nechapu a poté před ním nejsem svá poté ale z toho udělá něco čím mě prekvapi. Prosím jak to se mnou tento muž má?
 
Alessia
19.12.16
16:30
Reg.9.8.16

Bílá Vráno prosím pomoz mi
 
Bílá vrána
28.12.16
00:32
Reg.16.6.16

Štíří jsou velmi svý. Dokonce bych možná řekla, že sama se v jejich chování nevyznám, ale k ničemu je víceméně nedonutíte. A pokud ho omezíte, tak na to příjde a usmiřování bude trvat dlouho. Láska je všemohoucí a né všichni jsou stejní. Já bych počkala, zda-li se neodváží - popř. bych jej někam pozvala být vámi - třeba na něco dobrodružného.

Vaše bílá ;-)
 
Alessia
02.01.17
12:00
Reg.9.8.16

Ano, tomu rozumím nechci být na n závislá ale postrádám od něj zájem. Miluje mě tento muž? Je schopen se mnou žít?
Dekuji
 
Alessia
30.01.17
19:30
Reg.9.8.16

Bílá Vráno prosím o pomoc
 

Alessiaa
14.03.17
22:20
Nereg.

IP: 37.48.39.*
Bílá Vráno, prosím ozvi se
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)