English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Amulet

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Amulet

.
19.05.16
20:16
Nereg.

IP: 89.29.101.*
Dobrý den, před dvěma týdny jsem pohlížela staré věci po rodině a narazila jsem na přívěšek s ametystem, který visí na stříbrném řetízku. Zaujal mě, a tak jsem si ho vzala. Ješěmtu noc mě - nevím proč napadlo, že si ho dám pod polštář. Ráno jsem se vzbudila a byla jsem naprosto šokovaná. Měla jsem totiž v té době problémy se studiem a napadlo mě, že bych nevystudovala VŠ. Ve snu se mi zdálo, všechno možné, ale hlavně pořád někdo říkal neodcházej ze školy ! A znovu a znovu. To mě dostalo, a tak jsem zůstala, a po maturitě teť stuji na jedné z nejlepších VŠ. O pár týdnů po tom snu jsem si začala všímat, že se mi plní vše dobré, co si přeji. Je to zvláštní. Nemá to spojitost s tím řetízkem ? Nebo je to jen v mé hlavě ? Děkuji za každou odpověď.
 
Dracizena
22.05.16
15:30
Nereg.

IP: 86.49.183.*
je to ve Tvé hlavě, ale řetízek Ti svou energií také pomáhá... Vyčisti si ho ale, to je nutné a dej si ho na 3 dny do písku... stačí hrnek písku a nech venku... třeba na parapetu, pokud nemáš zahrádku...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)