English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

ako si "pričarovať " peniaze

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

ako si "pričarovať " peniaze

janulka331
11.08.11
23:42
Nereg.

IP: 88.212.36.*
Vie mi niekto poradiť ako "presmerovať" to k peňazí ku mne a nie odo mňa


 
oppity
15.08.11
00:27
Reg. před 2016

To bych taky ráda věděla... A klidně by to mohlo být i jako dobrá mzda za dobrou práci jenomže kde takovou najít...
 
meel
15.08.11
10:09
Reg. před 2016

Peníze jsou energie.. pokud Ti energie utíká pod rukama, budou Ti utíkat i peníze.. Pokud budeš velmi energická a stihneš toho za den mnoho.. Budeš mít i hodně peněz..
 
oppity
20.08.11
23:52
Reg. před 2016

Meel: ale ji ty, znám babičky, které se celý den otáčely jako čamrda a žily chudě, a boháče, co si jen vozí zadky v autech.
 
meel
23.08.11
11:48
Reg. před 2016

oppity: člověk, který peníze nechce, nebude mít peníze.. babičky, které znáš jsou spokojení s tím co mají, nebo vynakládají energii na špatných místech.. samozřejmě neříkám, že to co jsem napsal je pravidlo, spíš poučka..
 
janulka331
26.08.11
22:53
Nereg.

IP: 88.212.36.*
oppity:ak by som si vizila zadok v aute, tak by som tu nepísala o peniazoch,ale aj tak vďaka za radu. Pracujem, usilujem sa, ale výsledok je opačný, prepáč, že ťa otravujú, asi pre teba, také nepodstatné veci, ako peniaze
 
Mercedes
28.08.11
22:13
Reg. před 2016

Znám kouzlo, ale je to černá magie... .
 

janulka331
30.08.11
21:14
Nereg.

IP: 88.212.36.*
ach jaj, Mercedes, a máš to vyskúšané?
 
Vilma
30.09.11
19:58
Reg. před 2016

Taky bych potřebovala přičarovat peníze, Mercedes. Pokud to máš vyzkoušené. Mám dluhy a nevím jak z nich ven A taky jsem dělala spoustu marné práce, při které jsem si nic nevydělala a dluhy mi jen rostly. A nikdy jsem si nepůjčila na dovolenou, vánoční dárky nebo zbytečnosti. Stačila jedna tuhá zima a nedoplatek elektřiny a od té doby v tom lítám. Teď se klepu strachy a bojím se,že mě skolí infarkt.
 
konik098
30.09.11
20:14
Nereg.

IP: 188.95.60.*
Vilma: To je mi líto, přeju ti hodně štěstí a ať se z toho dostaneš.
 
Vilma
06.10.11
20:39
Reg. před 2016

Dále bych se chtěla zeptat, zda existuje nějaký rituál na to, aby mi jeden mladý kolega, který mi dluží 50tisíc už 2roky a stále tvrdí, že peníze nemá? Dovede být i agresivní, může si pozvat na pomoc i kamarády a bratra, který mi taky dluží 5tisíc. A kdybych jim pokaždé vyhověla, tak by pohledávka činila zhruba 100tisíc. A teď bych ty peníze velmi nutně potřebovala. Kolega mě požádal o diskrétnost a začalo to půjčkou 2000 na zavedení internetu. Kartářka mi radí podat na něj žalobu až budu odstěhovaná co nejdál. A ani teď by se nestyděl ze mě tahat peníze. Žije s družkou a má malou Elišku
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)