English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zklamání

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Zklamání

tom
24.09.10
19:33
Reg.16.5.19

ahoj lidičky , dávám sem nové téma ohledně zklamání které bylo opravdu velké , bylo to takhle , když sem ještě chodil do školy tak sem tam potkal dívku která byla o rok mladší , po škole přibližně čtvrt roku sme se seznámily a začali sme spolu chodit , první dojem byl moc pěkný ale pak to začalo když sme se měly sejít tak mě napsala že nemůže že jede prič , porvé sem si říkal že teda asi musela jet prič , když sme se měly sejít podruhé tak mě to napsala zase , to už mě bylo divný ale zatím sem to moc neřešíl , řešit sem to začal až když mě to napsala po 5 , tak sem jí psal proč mě píšeš že nejsi doma , do dnes sem neobdržel odpověd , tak sme se rozešli , po nějaké době se opět ozvala a že se mě omlouvá a že by chtěla semnou chodit tak sem jí dal ještě jednu šancy a to byla chiba vyděly sme se jen jednou , po 3 měsícých napsala že se k sobě nehodíme , takže nevím co si mám myslet o tomhle stavu a dodnes to nechápu , tet sem sám sem moc smutnej a čekám na tu pravou a snad se ta pravá najde , všechny moc zdravím a přeji všem moc štastný vztah , ahoj.
 
Angelia7
25.09.10
12:00
Nereg.

IP: .*
Hledání pravé/ho partnerky/a je kolikrát běh na dlouhou trať. Někdo má to štěstí, že potká jednoho člověka a zůstane s ním celý život, někdo jich musí potkat deset.
Nebuď z toho smutný, Tome, uvidíš, jak se tomu za pár let zasměješ, až budeš mít skutečnou lásku u sebe :-)
Nevím, kolik ti je, ale je možné, že slečna neměla moc zkušeností se vztahem, styděla se, měla z toho obavy,... mohlo to být cokoliv.
Hlavu vzhůru a jdi dál. Nakonec budeš hrdý na to, žes to zvládl.
Bude líp
Měj se hezky
 
Moonlight
25.09.10
20:02
Reg. před 2016

Tome, ona si tě nezasloužila
 
tom
26.09.10
19:57
Reg.16.5.19

mnohokrát děkuji , věřím že bude líp , mějtese krásně a děkuji
 
tom
05.10.10
19:15
Reg.16.5.19

Dobrý den , chci se jenom zeptat jestli de nějak zistit kdy budu mít štěstí v lásce , asi mě nezbyde nic jinýho než čekat , co sem potkal holky tak všechny jsou zadaný , ale jenom sem to chtěl zkusit . Děkuji
 
ninik
21.12.10
15:02
Nereg.

IP: .*
on mi řek že později
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)