English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Začínaní s okultismem

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Začínaní s okultismem

Argen
09.07.12
21:09
Nereg.

IP: 77.240.96.*
Zdravím, chtěla bych se zeptat, s čím jste začaly? A jak pokračovaly? A jaké byly při tom vaše zážitky? A vaše pocity ...
 
dracek7
09.07.12
21:56
Reg. před 2016

Argen:
Já začal s horoskopy..,nwm proč,ale líbili se mi draci a jiné magické bytosti,nejspíš proto,že jsem v čínském horoskopu taky drak.. ^.^
Horoskopy mě dovedly k živlům a planetám - astrologii... ovládat živly neumím tk..xD Pak mě začínala zajímat aura,mám žlutou auru s vedlejšími barvami růžovou a červenou -.-
A všechno možný,nebudu rozepisovat..,na všechny ty rituály nemám prostor ani soukromí,chystám se se vším začít na konci léta.. prostě na to mám takovou smůlu.. x)
Jinak mám sny.. o tom co se stane prostě.. neřešte no xD
 
Argen
09.07.12
22:14
Nereg.

IP: 77.240.96.*
Drace7: Je to velmi zajímavé. Nenapadlo by mě začít horoskopy, já začínala zkoumat magické bytosti a pak přešla na živly. Skusila jsem výklad Tarotu ale nejsem moc tvůrčí. Chápu karty ale nevidím podstatu. Rituály jsem nezačala, nevím jestli je to bezpečné aplikovat to sama. Jak vidíte aury? Pomáhá vám kniha nebo to vciťujete? Drak je impozantní bytost v mytologii. Škoda, že jsem kohout ;-) Kdybys to nechtěl rozepisovat na fórum tak tady je můj email: Argeness@seznam.cz
 
dracek7
09.07.12
22:31
Reg. před 2016

Argen:
právě,já se zajímal o draky nejdřív... pak mě napadlo podívat se na horoskopy atd atd. ;D
Pokud jde o tarot tak ten tak troxhu nechápu,takže si vykládám karty Lenormand a o tarotu si toho zjistím víc..
Rituály... je to bezpečné..,spíše při vyvolávání duchů si myslím,že by bylo lepší aby se toho účastnilo více lidí :/
Auru vidím jen svojí.. :(,vedlejší barvy vím podle takového testu..
Knih mám o tom hodně,ale sny se mi zdají samy.. :D
Email napíšu až zítra,jdu spát... ))
 
Sarang Tane
20.09.12
18:35
Nereg.

IP: 77.240.96.*
Já začal od toho nejprostějšího. Příroda. V přírodě je nejvíc magie a nejvíc zní načerpáte. Je spoje z živly a matkou země. Potom jsem zkoušel živly. Neovládám je, protože to ani nejde. Musíte jim naslouchat a být zadobře. Zkoušel jsem jeden takový rituál a malinko se zvrhl. Dal jsem do toho trochu víc emocí než jsem měl a prasklo okno. To jsem přivolával živly. Potom jsem zkoušel aury ale nebyl jsem v tom moc zběhlí. Ale jedna věc je zajímavá. Otevřela se mi před sebou jiná krajina. Tím chci říct, že les který měl být pouze lesem se změnil na něco, co se pohybovalo jiným směrem, barvy neodpovídaly těm současným a život tam byl jiný. Bylo to už dlouho a od té doby se to nestalo.
 
Lumpino
21.09.12
06:00
Reg. před 2016

Já začal s návodem, co jsem našel na jednom diskuzním fóru.
Opakování jména "nadpřirozené" bytosti v meditaci.
Výsledek byl tak zajímavý, že jsem u magie zůstal.
Trvalo to sice asi měsíc, než se viditelně porjevila, ale stál ten čas zato.
 
liliana
21.09.12
08:36
Reg. před 2016

U nás v rodině se za mých "náct" vykládaly historky o čarování v naší vesnici.To mě zaujalo.Pak jsem začla chodit do jógy a zjistila jsem,jak fungují vyšší centra.Začala jsem pročítat různou související literaturu, hlavně tenkrát bylo mnoho v časopise Médium,Mystery i Spiritu.Dnes už tam takové věci vůbec nejsou.A začala jsem si všímat různých věcí kolem.Zjistila jsem,jak je vše propojeno a že mám "nos" na tragédie a dar prostorové jasnovidnosti.Pocity... nedobré,hlavně,když se splnily ty tragédie, kterým nešlo zabránit,to byl pocit absolutní bezmoci a připadalo mi i připadá,že je můj dar nanicovatý.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)