English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Výklad karet zdarma

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Výklad karet zdarma

Ve.and.Nika
16.01.11
10:41
Nereg.

IP: .*
Nabízím výklad karet (Ivy Huttnerové) zdarma.Potřebuji k tomu vědět otázku a jméno tazatele.
V případě zájmu se ozvěte na veronikabenesova@email.cz
 
Petule
20.01.11
10:39
Reg. před 2016

dobrý den, posílala jsem Vám o víkendu mail.. Nezapoměla jste na mě prosím? :)
díky
 
lundalka
22.01.11
16:19
Nereg.

IP: .*
Verunko,odpovíte mi na dotaz přes mail?
 
Ve.and.Nika
29.01.11
09:20
Nereg.

IP: .*
jelikož nestíhám a píše mi spouta lidí,tak už karty nevykládám,vysaje to z člověka spousta energie a navíc když někomu vyložím,zeptá se mě na spoutu dalších otázek.
 
Ve.and.Nika
29.01.11
10:23
Nereg.

IP: .*
Ale mohu vám doporučit karty Ivy Huttnerové,výklad zvládne každý,je to velice jednoduché a pravdivé..každý by měl vlastnit nějaké karty aby si mohl vždy vyložit jak se mu zachce..ty karty stojí kolem 75 kč a s poštovným je to tak do 200kč
 
Lundalka
29.01.11
12:38
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, najde se zde někdo, kdo by vyvěštil ve stručnosti zdarma? Co člověka zásadního čeká tento rok? Děkuji.
 
Adanedhel
29.01.11
16:10
Reg. před 2016

Ahoj, mám kamarádku, která se rozhodla, že by sem tam někomu zkusila pomoct a vykládala z tarotu nejen nám, svým nejlepším kamarádům. Zkus jí napsat, myslím, že tě neodmítne. Mně se její způsob líbí, nedává žádná ultimáta, nenechává si za svůj dar platit a navíc má přirozenej talent a intuici. Aspoň na mě tak teda působí. Zkus jí napsat na email liraldeon@seznam.cz.
 

lundalka
29.01.11
16:52
Nereg.

IP: .*
Pro Adanedhel: Děkuji. Zkusím to...
 
Wovka
30.01.11
12:08
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, našel by se zde někdo, kdo by mně vyvěštil? Díky za odpověď. mdbrs@seznam.cz
 
Alex Jick
14.07.11
16:22
Nereg.

IP: 109.80.28.*
Dobrý den,vykládám karty od 13 let, nabízím věštbu po emailu a to zdarma jedna otázka, pokusím se vám odpovědět co nejdříve.
Popřípadě nějaké rozbory a osobní karetní měsíční horoskop se můžeme na ceně domluvit( cca do 150 kč peníze do předu nikdy nechci,dělám to pro radost a nechci být jako nejmenovaní kartáři v médiích,že platíte mnohdy za nesmysle,pokud se vám rozbor líbit záleží pouze na vás na kolik si věštby ceníte a pokud nebudete s výkladem nebudete spokojeni nic se neděje :) přeji hodně štěstí v životě a ať strasti zmizí hluboko v končinách.
ajick@seznam.cz
 
Kvetoslava
03.09.18
07:10
Reg.9.2.18

Dobri den Chcem sa spitat co ma caka este gu koncu roka Lebo Nic sa mi nedarilo ani Dom predat ani dietatko Kveta 18.12.1978 mandzel 31.12.1979 zmeni sa to Dakujem
 
Kvetoslava
29.10.18
06:37
Reg.9.2.18

Pre karty a vy možem reagovať na vas o otasku ohľadom ci sa mi podarí mat dieťatko a ci predám rodinny dom kveta18.12.1978 mandzel 31.12.1979 dakujem za odpoved
 
Kvetoslava
29.10.18
06:38
Reg.9.2.18

Pre pani strelu
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)